Jump to content
BulForum.com

Какви дрехи харесвате


HEKTIK

Recommended Posts

666666666666.....vie golemi barovci se izkarahte be!Nedeite taka-osobeno tva s versace,Armani,D&G i razni tam deto nikade v cqla Bulgariq nqma tehen magazin mnogo me izkefi!

A tva za markite e mnogo otnositelno-Replay-ki teniski ima za po 15 lv,a to drugite sa su6tite de samo 4e v po kvaliteten magazin i tam sa po 150.....Beneton da se utrepe6 nqma da nameri6-osven ako ne se razrovi6 v taka izvestnite ve4e sklad4eta deto horata se snabdqvat s "markovi" drehi......Az samata se zanimavam s drehi! I zna3ete li koi sa osnovnite marki na pazara........China i Turkey....hahaha....

A i drugi-za da se obzavedete s takiva drehi i parcalki(markovi-bluzki za 150 lv)baq trqbva da ponapunete mama i tati,ili samite vie da se napuvate!

Az se oblia4am super i izglejdam strahotno-no ne vsi4ko e markovo,a po skoro e efektno i hubavo-i pravq taka 4e da go nqma nikoi.Nai mnogo durja na obuvkite,4antite,aksesoarite i o4ilata-6toto tre pravqt 4oveka!Sportno elegantni dre6ki-adidas,lecoqsportif imat mnogo svqstni ne6ta naposleduk,kenvelo,abe vsi4ki sportni marki,6toto drugi v BULGARIQ prosto nqma!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
666666666666.....vie golemi barovci se izkarahte be!Nedeite taka-osobeno tva s versace,Armani,D&G i razni tam deto nikade v cqla Bulgariq nqma tehen magazin mnogo me izkefi!

  A tva za markite e mnogo otnositelno-Replay-ki teniski ima za po 15 lv,a to drugite sa su6tite de samo 4e v po kvaliteten magazin i tam sa po 150.....Beneton da se utrepe6 nqma da nameri6-osven ako ne se razrovi6 v taka izvestnite ve4e sklad4eta deto horata se snabdqvat s "markovi" drehi......Az samata se zanimavam s drehi! I zna3ete li koi sa osnovnite marki na pazara........China i Turkey....hahaha....

  A i drugi-za da se obzavedete s takiva drehi i parcalki(markovi-bluzki za 150 lv)baq trqbva da ponapunete mama i tati,ili samite vie da se napuvate!

  Az se oblia4am super i izglejdam strahotno-no ne vsi4ko e markovo,a po skoro e efektno i hubavo-i pravq taka 4e da go nqma nikoi.Nai mnogo durja na obuvkite,4antite,aksesoarite i o4ilata-6toto tre pravqt 4oveka!Sportno elegantni dre6ki-adidas,lecoqsportif imat mnogo svqstni ne6ta naposleduk,kenvelo,abe vsi4ki sportni marki,6toto drugi v BULGARIQ prosto nqma!

ehhh kvo iska6 da kaje6 s tva 666666.az puk nosq glavno armani i boss i sum gi kupuval ot Manhaton NY...da sum spomenal 4e sum barovec ili 4e ba6ta mi ili maika mi sa mi gi kupili!!?kupih si gi sam...i ne sum se napuval osobeno...

 

tova me kefi tova nosq...po vaprosa s puntajite....ne me kefqt i ne si gi kupuvam....

smqtam 4e i az izglejdam dobre kato se obli4am.

 

sq ne znam ti ot kade si ama 6to da nqma magazini za markovi drehi v bg.aide v pld sa malko , no v sf ima...

 

a i ne mislq 4e izob6to drehite pravqt 4oveka, a kamo li aksesoarite i o4ilata...

Link to comment
Share on other sites

666666666666.....vie golemi barovci se izkarahte be!Nedeite taka-osobeno tva s versace,Armani,D&G i razni tam deto nikade v cqla Bulgariq nqma tehen magazin mnogo me izkefi!

  A tva za markite e mnogo otnositelno-Replay-ki teniski ima za po 15 lv,a to drugite sa su6tite de samo 4e v po kvaliteten magazin i tam sa po 150.....Beneton da se utrepe6 nqma da nameri6-osven ako ne se razrovi6 v taka izvestnite ve4e sklad4eta deto horata se snabdqvat s "markovi" drehi......Az samata se zanimavam s drehi! I zna3ete li koi sa osnovnite marki na pazara........China i Turkey....hahaha....

  A i drugi-za da se obzavedete s takiva drehi i parcalki(markovi-bluzki za 150 lv)baq trqbva da ponapunete mama i tati,ili samite vie da se napuvate!

  Az se oblia4am super i izglejdam strahotno-no ne vsi4ko e markovo,a po skoro e efektno i hubavo-i pravq taka 4e da go nqma nikoi.Nai mnogo durja na obuvkite,4antite,aksesoarite i o4ilata-6toto tre pravqt 4oveka!Sportno elegantni dre6ki-adidas,lecoqsportif imat mnogo svqstni ne6ta naposleduk,kenvelo,abe vsi4ki sportni marki,6toto drugi v BULGARIQ prosto nqma!

На всички тези марки в България има ако не официални , то поне представителни бутици.Не се интересувам и не знам за Пловдив , но за София съм сигурна.Който може да си ги позволи просто отскача дотам.Една дреха от по-известните спорти марки , може да е изпълнена къде ли не , предимно заради по-евтината работна ръка (Тайван и Китай предимно).Хората шият на ишлеме и после връщат.Кой с какво и как купува не е твой проблем , докато не те накарат да плащаш ти.

Чантите , очилата и аксесоарите ли правели човека ??? ...

Link to comment
Share on other sites

Zna4i i az trqbva da se otbiq do Manhaton po putq za Kurtovo konare!

Ne se zasqgai,no pove4eto nqmat fizi4eskata vuzmojnost da si pazaruvat ot Manhaton.........

Puk i v kraina smetka ako nqkoi si e oligofren takuv 6te si ostane,ta dori i da si zavurje Donatela Versace okolo krusta.........

Link to comment
Share on other sites

Abe hora-ne me biite!Imah predvid 4e e trudno da nameri6 ne6to,koeto si zaslujava!

Chill out!

ehhh a mi napravi hubavo vpe4atlenie , 4e si postnala za PLAZMA....

polzvai buton4eto edit vmesto da puska6 2 posledovatelni posta i ne znam kakvo podrazbira6 pod markovi drehi(nali ne takova ot selo Markovo)...no gi ima navsqkade ve4e.

 

enjoy yourself

 

edit:abe da ti kaja v magazina na 6efkena ,sre6tu voenna bolnica (orange label) vidqh mn ne6ta ,koito mi dopadnaha...

 

 

@net_fighter i harmonika naistina ne e hodil do tam pe6a:)))kolkoto i da sa golemi fizi4eskite mi vuzmojnosti:))

Link to comment
Share on other sites

Аз си пазарувам от пазара в Тракия, пазара в Димитровград и в Харманли. Много евтинко и практично. А...ходя и на панаира по Коледа понякога. Руския пазар също съм го тествала многократно. А от пазара в Изгрев си взех мноо як пуловер и жилетка. Стилна, съм, а? ;)

Link to comment
Share on other sites

Sorry za posledovatelnite postove,ama sum totalen novobranec i ne znam nqkoi ne6ta kak stavat.

Е донякъде ти е простено,но желателно е да прочетеш правилата пък и има тема за новобранците,в която може да се задават въпроси ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз си пазарувам от пазара в Тракия, пазара в Димитровград и в Харманли. Много евтинко и практично. А...ходя и на панаира по Коледа понякога. Руския пазар също съм го тествала многократно. А от пазара в Изгрев си взех мноо як пуловер и жилетка. Стилна, съм, а? ;)

6tom te radva i se 4ustva6 komfortno ne mislq 4e ti e nujno odobrenieto na nqkoi drug...

a i ako ti se otdava da gi sa4etava6 ne6tata...

 

vapreki 4e sum zabelqzal kak na jenite vaob6te ne se zabelqzva kakvi drehi nosqt(imam predvid 4e nqma zna4enie otkade sa gi vzeli ili kakva marka sa)stiga da gi kombinirat dobre...i s malko sredstva se postiga celta,no pri majete dale4 ne sedi taka polojenieto...

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

В моя гардероб преобладават 2 марки дрехи: Nike и Hugo Boss :) Над 98% от дрехите са ми такива (даже парфюмите и дезодорантите са ми от двете марки). Имам и други, например Esprit, Replay, Armani (две блузки само :rolleyes: ), два костюма Pierre Cardain.. :)

Link to comment
Share on other sites

666666666666.....vie golemi barovci se izkarahte be!Nedeite taka-osobeno tva s versace,Armani,D&G i razni tam deto nikade v cqla Bulgariq nqma tehen magazin mnogo me izkefi!

  A tva za markite e mnogo otnositelno-Replay-ki teniski ima za po 15 lv,a to drugite sa su6tite de samo 4e v po kvaliteten magazin i tam sa po 150.....Beneton da se utrepe6 nqma da nameri6-osven ako ne se razrovi6 v taka izvestnite ve4e sklad4eta deto horata se snabdqvat s "markovi" drehi......Az samata se zanimavam s drehi! I zna3ete li koi sa osnovnite marki na pazara........China i Turkey....hahaha....

  A i drugi-za da se obzavedete s takiva drehi i parcalki(markovi-bluzki za 150 lv)baq trqbva da ponapunete mama i tati,ili samite vie da se napuvate!

  Az se oblia4am super i izglejdam strahotno-no ne vsi4ko e markovo,a po skoro e efektno i hubavo-i pravq taka 4e da go nqma nikoi.Nai mnogo durja na obuvkite,4antite,aksesoarite i o4ilata-6toto tre pravqt 4oveka!Sportno elegantni dre6ki-adidas,lecoqsportif imat mnogo svqstni ne6ta naposleduk,kenvelo,abe vsi4ki sportni marki,6toto drugi v BULGARIQ prosto nqma!

 

Мила всички дрехи се произвеждат в Китай,Турция или Дубай,просто се търси евтина работна ръка,не знам как си е този бизнес като нямаш елемнтарни познания в него,естествено има дрехи които се произвеждат в Италия и ЕС но едвали много хора ще могат да си го позволят т.е дрехите не са в каталозите а са по поръчка има и дрехи които пише пак маде ин итали,но кройката и елемнтите на дрехата се прави пак било България или Тайланд.Иначе се радвам че изглеждаш страхотно,и аз не определам външния вид на човека според етикета на дрехата,но аз както казах по горе държа на качесетвото а за тези скалдчета каде говориш са дрехи които са бракувани или задържани по границата за износ или внос,като са вкарвани нелегално,ест има и ментета но.ти казвам преди как беше по складаовете,и за това се толкова евтени,сега ментетата са много,но нормално все пак това са най "кутираните" марки и се правят много ментета катко преди бяха адидас и нйке,та имаше адибас аддидда и т.н

Link to comment
Share on other sites

Все си мислих,че тея форуми са за да си кажеш мнението,а не за да критикуваш мненията на останалите!Aз това и направих,а ако мнението ми ви дразни чак толкова,може и специална тема да направите!!!

PEACE ;)

Link to comment
Share on other sites

Все си мислих,че тея форуми са за да си кажеш мнението,а не за да критикуваш мненията на останалите!Aз това и направих,а ако мнението ми ви дразни чак толкова,може и специална тема да направите!!!

  PEACE ;)

 

нищо такова,аз просто коментирам твоето мнение,защото тези форуми са и за това,иначе всеки си име прценка за нещата и своя гледна точка ,просто не се съггласих с теб,защото каза че всички дрехи идват от там което ги прави ментета. ;)

Link to comment
Share on other sites

Както обикновено и в тая тема най-мъдри неща казаха дамите (Снежко, теб най-вече визирам, моя драга :D )! Само те се сетиха, че дрехата трябва първо да е удобна, второ практична, трето - по джоба, четвърто - просто да се харесваме в нея.

 

А дали върху нея с топлина и грижа братският турски производител , стоящ в гаражчето си в Бурса или Измир, е написал Хуго Бос или нещо такова ... Това е друга история.

 

Аз лично нося дрехи No Name . Дънките ми са от Руския пазар, фанелките от Изгревския (само там могат да се намерят фанелки, на които не пише НИЩО), обувките ми са български . Костюмите ми са конфекция, защото това как стои една дреха не зависи от кройката на дрехата, а от кройката на човека.

 

Доколкото помня, единствената среща на семейството ми с "маркови" неща през последните години беше, когато на полупияна глава реших да купя на всички ни по нещо на Булдозер, да се пременим за морето. И в МНОО ЯКИТЕ патъци на култовата фирма се разпраха на краката ми там, дето се хващат връзките, детето ритна пет пъти бордура и обувката му се ухили широко, а жена ми ръсеше части от нейните по трасето Пловдив - Варна - Камчия -Варна - Пловдив. Кирво-ляво се прибрахме по чехли, лято беше слава Богу :(

 

Какво да говорим ...

 

Живи и здрави всички !!!

Link to comment
Share on other sites

Знам бе, братко, ама нали ти казвам, тая луда идея ми дойде на ум след неопределено количество текили в Безистена. :D

Link to comment
Share on other sites

Мойте дрешки по принцип са казармен стандарт,одобрен от Интендантско обслужване.Евтино,марково,издръжливо,да не кажа вечно :)

Това по принцип.Дефакто съм привърженик на Lonsdale,Marko Polo,Hugo Boss,Dr. Martens и прочие престижни марки,дето у нас под и над път....Изключая само мартенсите,че те трудно се намират оригинални.Пък и хич не са евтини.

Link to comment
Share on other sites

фен съм на спортно-елегантния стил. предпочитанията ми са панталони с ръбове, някаква поло-блуза и сако (в случайте когато трябва да съм по-официално облечен). марка не мога да кажа понеже не си купувам конфекция B) ся ще кажете тоя баси гъзара... проблема ми всъщност е, че нося размер XL, като на ширина дрехите ми са добре, но на дължина ми са къси :bgrin: затова избягвам да си купувам дрехи от пазара или от магазина и т.н. обичам да се обличам в максимум 2 цвята в най-лошия случай 3 :)

Link to comment
Share on other sites

wahahaha сега като прочетох всички тия post-ове направо си мисля, че съм много скаран с модата :punk :rolleyes: Половината от споменатите марки не съм ги чувал, но пък кво от тва - слабо ме интересува някаква марка (изключвам само маратонките) и си харесвам дрехи страшно трудно (претенциозен, кво да са праа...). Нося предимно urban style, широки панталони с джобове, широки тениски или блузи/суечъри... зависи. Рядко обичам да се съм в официални дрехи, макар че се налага понякога. Sorry че няма да пиша за марки дрехи, но аз си избирам дрехите по това дали са ми удобни и дали изглеждам добре, а не по това на коя марка са (wow, каква изненада :P) Само изискване за маратонките - Spalding. Както и повечето от спортното ми облекло, само топката за баскет ми е Adidas, но тва е щото брачед ми я донесе от Канада. Иначе ме кефят примерно блузи/шапки Nike, но това не ме кара винаги да си купувам само такива пък...

Link to comment
Share on other sites

za maratonki - adidas i converse

za ancuzi - adidas i converse

za bluzki - guru , replay , levi's , maze

za dunki - diesel , replay , energie , lotus

za qketa - adidas i converse

 

v otgovor na vaprosa "kakvi drehi haresvate" - otgovorih , a az se obli4am s tova koeto haresvam

Link to comment
Share on other sites

Доколкото помня, единствената среща на семейството ми с "маркови" неща през последните години беше, когато на полупияна глава реших да купя на всички ни по нещо на Булдозер, да се пременим за морето. И в  МНОО ЯКИТЕ патъци на култовата фирма се разпраха на краката ми там, дето се хващат връзките, детето ритна пет пъти бордура и обувката му се ухили широко, а жена ми ръсеше части от нейните по трасето Пловдив - Варна - Камчия -Варна - Пловдив. Кирво-ляво се прибрахме по чехли, лято беше слава Богу  :(

 

Е,да Булдозер верно са нещо оригинално... :D :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...