Jump to content
BulForum.com

За енергийните гривни


Recommended Posts

Нека тук всеки да сподели впечатленията си от енергийните гривни, аз все още нямам, но днес мисля да ги пробвам - имат щанд в Мол-а до гребната.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Няма по-големи измислици от тия гривни...

 

Като пробваш ги накарай първо да ти направят демонстрациите с гривна и после да я махнеш. Ще видиш как учудващо си по-стабилен, силен, подвижен без гривната. Просто при повтарянето на упражненията си подготвен за това, което ще ти се случи.

Link to comment
Share on other sites

Учудващо е в какви простотии можеш да накараш хората да вярват... Спомням си как преди години, един познат (вече има и научна степен) се ядосваше, че у тях всички били се изпоразболяли (сезонен грип) въпреки, че си бил купил две енергиини пирамидки...

Link to comment
Share on other sites

Спомням си как преди години, един познат (вече има и научна степен) се ядосваше, че у тях всички били се изпоразболяли (сезонен грип) въпреки, че си бил купил две енергиини пирамидки...

 

Аахаххахахахаххаха. Епично :D :D

Link to comment
Share on other sites

То и аз се чудех как може някой да си купи подобна гумена грозотия. Евентуално с магнитче. Е и? Какво ще ти помогне това магнитче не ми е ясно. Пък колко са грозни не е истина. В МОЛ-а гледам една кака продава, питам я тя мрънка, казвам ѝ - нищо не чувам, тя продължава да мрънка с половин идея по-силно. Пак я гледам гледам, мигам на парцали, завъртам си ухото и не чувам. Навеждам се към нея и ѝ казвам - ако е някаква тайна прошепнете ми го но трябва да се приближа още малко, тя се разфуча нещо обиди се и аз си тръгнах :lol:

 

На това място откак си тръгнаха експреслинк само глупости продават (с изключение на диванчетата, аз оттам го спазарих моя). Преди продаваха някакви топки с които да переш без прах за пране... очаквам "лунни камъни" или такива от марс да почнат да предлагат скоро... или това или да отворят на това място щанд на WS Teleshop да ни продават уникално готини ножове на уникално високи цени но пък комплект с още 18 подобни уникални ножа които получаваш безплатно...

Link to comment
Share on other sites

На тия гривни им се връзват хората, защото ти правят демонстрация преди това.

 

С и без гривна, и ефекта е моментален.

 

Казват ти да седиш по определен начин и те бутат. И ти съответно залиташ. После ти слагат гривната на едната ръка и пак те бутат докато стоиш по същият начин. С гривната обаче не помръдваш и си като скала. Еми нормално да съм като скала, нали съм си преместил тежестта така, че да устоя на побутването, което вече съм изпитал.

 

Хитри са де. Признавам им.

 

Затова ви казвам някой ако иска да иде и да пробва, да каже да му правят тестовете първо с гривната и после без нея. Да видите учуденото лице на продавачката. Ако откажат пък ще е най-глупавото нещо, защото едва ли не казват, че искат да те измамят.

Link to comment
Share on other sites

A и на филмчето човека показа... лека разлика в побутването (не просто надолу а и леко настрани) води до доста различен резултат. И демонстрацията ако може не те да я правят а приятел да те натиска по същия начин ще е по-добре.

 

И все пак - КАК БИ МОГЛА една гумичка да промени това колко съм силен или стабилен или нещо си. Гравитацията е константа, мускулната ми маса също, кръвообращението не може да ми го промени една гумичка, кое тогава би могло да е причината изобщо и какво променя? Знам че отговора е "нищо" и че всичко е "в главата" на човека и вероятно е подобно на плацебо ефекта но все пак са ултра грозни бе да му се не види...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, магнитчетата са тези които могат да променят някои работи, но не и тези за които претендират, че ги може тази измишльотина!

Link to comment
Share on other sites

Кои работи и кои магнити бе Галине? Изобщо магнит може ли да те направи по-силен и къде следва да си го завреш? Освен да почнеш да залиташ като минаваш покрай железни огради друго няма да стане.

 

Майка ми едно време я бяха излъгали да си вземе магнитно одеало и според нея спяла много по-добре на него... освен да и е било по-топло защото беше вълнено друг ефект нямаше (изключваме момента с фантазирането и самозаблуждаването)

Link to comment
Share on other sites

Кои работи и кои магнити бе Галине? Изобщо магнит може ли да те направи по-силен и къде следва да си го завреш?

МОЖЕ!!! Не си ли спомняш, че Супермен някви магнити го отслабваха, тука обаче действат с обратна сила - обратни магнити се наричат. А къде се завират ще те оставя сам да се досетиш. :)

Link to comment
Share on other sites

На тия гривни им се връзват хората, защото ти правят демонстрация преди това.

 

С и без гривна, и ефекта е моментален.

 

Казват ти да седиш по определен начин и те бутат. И ти съответно залиташ. После ти слагат гривната на едната ръка и пак те бутат докато стоиш по същият начин. С гривната обаче не помръдваш и си като скала. Еми нормално да съм като скала, нали съм си преместил тежестта така, че да устоя на побутването, което вече съм изпитал.

 

Хитри са де. Признавам им.

 

Затова ви казвам някой ако иска да иде и да пробва, да каже да му правят тестовете първо с гривната и после без нея. Да видите учуденото лице на продавачката. Ако откажат пък ще е най-глупавото нещо, защото едва ли не казват, че искат да те измамят.

 

 

И аз ги чух тия глупости... Къде ги правят тия демонстрации да поискам аз да изпробвам на тях колко са стабилни като ги бутам :D :P

Link to comment
Share on other sites

Да видите учуденото лице на продавачката. ...

 

Тя по принцип си гледаше едно очудено и мрънкаше (пък аз по принцип леко недочувам та хептен нищо не ѝ разбрах)... нещо май я беше срам че са а сложили там да баламосва хората но работата си е работа.

 

 

 

И аз ги чух тия глупости... Къде ги правят тия демонстрации да поискам аз да изпробвам на тях колко са стабилни като ги бутам :D :P

 

Те ще ти се оправдаят че не играеш честно, пък то си има граници ужким...

 

И пак стигаме до момента че въпросната гривна е много грозна. Такава гума не знам кой може да я носи на мен една подобна (на морето тъпата гривна на хотела) такава алергия ми направи че ги изплаших на рецепцията като им показах какво е станало за 3 дни (хем в началото им казах че не я искам и те се кълняха че нямало да ми направи нищо)

Link to comment
Share on other sites

Кои работи и кои магнити бе Галине? Изобщо магнит може ли да те направи по-силен и къде следва да си го завреш? Освен да почнеш да залиташ като минаваш покрай железни огради друго няма да стане.

 

Майка ми едно време я бяха излъгали да си вземе магнитно одеало и според нея спяла много по-добре на него... освен да и е било по-топло защото беше вълнено друг ефект нямаше (изключваме момента с фантазирането и самозаблуждаването)

Бре, бре, брейии... Много духовитост, много нещо! Ники, що не идеш да си доспиш... и като се наспиш, земи пак да ми прочетеш поста!

 

П.с. А,ако и тогава не схванеш... винаги можеш да ползваш Джокера - попитай Гугъл...

Link to comment
Share on other sites

Няма магнит под чието въздействие да станеш по-силен и стабилен особено пък с такъв размер. Магнитите може и да ти повлияят на организма, но няма да има нищо общо с това което се твърди за тези гривни.

 

Верно трябва да ида да си поотспя защото сега гледам че това което си написал е подобно аз одеве като го четох малко по-инак го разбрах ...

Link to comment
Share on other sites

И аз ги чух тия глупости... Къде ги правят тия демонстрации да поискам аз да изпробвам на тях колко са стабилни като ги бутам :D :P

 

На партерният етаж в МОЛ Пловдив. Откъм Пикадили.

 

... на мен една подобна (на морето тъпата гривна на хотела) такава алергия ми направи че ги изплаших на рецепцията като им показах какво е станало за 3 дни (хем в началото им казах че не я искам и те се кълняха че нямало да ми направи нищо)

 

В Турция са хартиени гривните. :)

Link to comment
Share on other sites

E как хартиени? Влизаш в морето с нея и после?

...Има и такава хартия...

Link to comment
Share on other sites

E как хартиени? Влизаш в морето с нея и после?

 

После си е супер. :) Тя е от малко по-дебел лист направена, но не стяга, не дразни и т.н. Ако се скъса, може да си сложиш нова на рецепцията...

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни и разкаже кво изобщо представляват тея гривни, кво им е преданзначението и изобщио целите тия митове около тях. Защото чувал съм за тях, виждал съм разни индивиди да ги носят, ама въобще си немам на представа за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

К'во? Ше ме бутат ли!? А аз мога ли да се отбранявам?! Смисъл... показха ми няколко много готини хватки и си умирам да тествам в реални ситуации :lol:

Link to comment
Share on other sites

Във Феисис продават Sport Balance - Нещо като Made in China продукт.

Тяхнич принцип е на магнитна основа, а принципа на Power Balance е на честотно излъчване.

След като се пробва теста се вижда разликата. Аз имам такава гривна вече втори месец,

Изпратена ми е от USA , и се осеща ефект още като се сложи и се направи тест.

А друг ефект е като легнеш да спиш :) по точно ще осетиш на сутринта.

Разлика има и помагат найстина. А теста който показват на видеота е менте , защото този който показва

теста държи в ръката си гривната. А когато се докосне до човека на който се прави теста, гривната

започва да му действа и на него .

Направил съм много тестове, тъй като и аз продавам. Ако някой невярва мода да му демонстрирам на място.

! ! ! Определено си заслужават ! ! !

Най- голямо въздействие има при хората с проблеми с кравното и с хора страдащи от главоболие поради различни причини.

неможе да и се напварави нито пълна реклама , нито да се опише как действа, тъй като на всеки човек действа по горе доло спецефичен начин.

:Facepalm: Мале-мале ! Дори да бях лелка на средна възраст, вярваща в таласъми и страдаща от патологичен запек и хроничен недостиг на секс (а.к.а. недоебаване)..., не бих си купил това чудо на съвременното малоумие точно от този тип

Link to comment
Share on other sites

Плацебо ? :bgrin: :confused :blink:

 

Плацебо-ефект

от Уикипедия, свободната енциклопедия

 

Плацебо ефектът (placebo effect), познат още под термина неспецифични ефекти, е феномен, при който симптомите на пациента могат да се подобрят при наличие на неуспешно или лъжливо лечение, само защото пациентът вярва, че ще се възстанови или че лечението му помага, независимо от медицинската гледна точка. Някои хора смятат, че това е удивителен аспект от човешката психология.

 

Пример: Лекар казва на свой пациент, че ще му инжектира много ефикасно лекарство за лечение на неговата болест. В действителност лекарят инжектира най-обикновен физиологичен разтвор на пациента, но последният не знае това. Той вярва, че му е инжектирано лекарство, което ще му помогне. В резултат пациентът действително показва подобрение, просто защото вярва в това. Плацебо е пример за начина, по който психиката може да въздейства върху тялото. За съжаление въздействието може да бъде и негативно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...