Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 2010-2011


Stenli

Recommended Posts

Тая китна загуба на Барса беше точния момент ония грозен швед да се изпъчи гордо и да каже, че, ако беше там щяха да победят,ама шанс....взе, че и той паднааа

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Тая китна загуба на Барса беше точния момент ония грозен швед да се изпъчи гордо и да каже, че, ако беше там щяха да победят,ама шанс....взе, че и той паднааа
...изпускайки дузпа :D
Link to comment
Share on other sites

Най-лудото 2ро полувреме на Реал М, което съм гледал от години. Чудото на Мауриньо може и да се случи.

 

Реал Сосиедад 1 - 2 Реал Мадрид

 

_____________

 

Кой е казал "добро"? Май само ти :)

Идеята ми е, че има някаква промяна в този отбор. Малка, но все пак я има. Това ако беше преди сезон-два-три Сосиедад спокойно щяха да вкарат около 76-90мин. Липсваше им хъс на нашите. Сега пак не е достатъчно, но като гледам как Мауриньо мачка дъвката и хвърля водите - ще има много сериозна работа в тази насока.

Link to comment
Share on other sites

:confused ти пък, айде сега. Такива мачове ги чакат до края на сезона.

Няма отбор, който да не мрази Реал М. Не е като Барса да им излязат с резервите. Такова ще е, трудно и мъчно. Игуаин според мен има нужда Мауриньо да тропне с крак и да покаже на всички в отбора, че ТЕ са ДЛЪЖНИ да го считат за консуматор НОМЕР 1 на всеки голов пас - а не Роналдо, Йозил, ДиМария.

Бензема може да се окаже ключа за ребуса в Ла Лига този сезон, но да видим.

Link to comment
Share on other sites

Не е като Барса да им излязат с резервите. Такова ще е, трудно и мъчно...

(bow) Като отпаднете на 1/8финал в ШЛ пак елате да обяснявате как Барса са виновни!

Link to comment
Share on other sites

Nope, не съм казал такова нещо - става въпрос за това кой срещу кого как игра мин. кръг ;)

 

Барса нямат нищо общо с това, че Реал М не могат да вкарват и това въобще не е правено на въпрос.

Link to comment
Share on other sites

На Реал им е виновно едно дърводелче, дето не може да си отвърже краката и да вкара гол от 5679807678 чисти положения и се казва Игуайн. Време е вече нашто пате да вземе да си облече екипчето и да поизгледа няколко мача от пейката.

Link to comment
Share on other sites

Тази хубава и гръмка победа на Реал, гарнирана с хикса на Барса срещу Майорка и сълзливото изказване на Абидал, че видиш ли преди две години щяли да ги бият с 4:0 предизвиква доста приятно гъделичкане.

Link to comment
Share on other sites

Краси, май тая година трябва да се потготвиш за бая стаяван белобалетен гняв и жлъч :lol:

 

Иначе казано - хейтинг :P

Link to comment
Share on other sites

Пешо, аз хейтвам само Ман:bgrin::bgrin:

 

Иначе хората, които следят испанското първенство, ако се позамислят ще забележат, че Барса винаги тръгва слабо и около ноември вече е на пълни обороти, та ще видим. За сега не бързам да правя големи изказвания:beer:

Link to comment
Share on other sites

Слагам нещо, което видях в един друг форум и ми хареса супер много :D

 

Евеагелие от Жозе

И когато подписа договор с Реал, подире Му тръгна тълпа журналисти

И попитаха Го: Ще ни направиш ли шампиони?

И рече Той: "Истина ви казвам- не вярвате ли в Мен, тежко Ви"

Но те не вярваха и Го питаха: "Красиво ли ще играем?"

Но Той не отговори, а Ги гледаше снизходително.

И те пак попитаха същото и Той пак не отговори, но вече беше раздразнен.

И потретиха те въпроса, а Той рече: "Невежи сте вие, но ще ви избавя от невежеството"

И се покаяха те, защото не Му вярваха, но повярваха за кратко и мир настъпи, до следващия кръг.

 

И когато мача завърши 0:0, тълпата го хулеше и викаше "Разпни го, той не знае какво върши"

Но Той знаеше. Дразнеше ги.

А те възнегодуваха и линч искаха и да го пребият с камъни.

И рече Той: "Истина ви казвам, слепи сте, но ще прогледнете"

И питаха го те: "Кога?"

и рече Той: "Скоро!"

И прибра тълпата камъните и се разотиде по предградията.

И би Реал минимално с 1:0 и пак недоволни имаше.

 

И анализи правиха фарисеите и обсъждаха делата и постройката Му.

И спореха шумно и искаха комбинации и резултати.

И влезе Той при тях и рече: "Глупави сте"

И полудяха те от обида и искаха да го пребият.

Но се смееше Той и кротко обясни схемата Си, а вратата пазеше Свети Касияс.

 

И като повика 11-те си ученици, даде им власт да действат на терена, да побеждават нечистивите каталунски духове, да ги гонят и да изцеряват от болестта им.

А имената на 11-те му ученика на света известни станаха.

И на вратата беше Касияс, наричан още Свети. И пред него застанаха Рамос, Пепе, Карвальо и Марсело. И викаха им още защитници.

А пред тях се наредиха Алонсо, наричан още Компютъра и Кедира Друговереца. И офанзивни бяха тия що пред двамата застанаха.

И Роналдо се зовеше единия, Мария другия, но не бе жена и Йозил третия и турчин беше.

И спореха двама за 11-тото място и тълпата викаше Му: "Избери този, избери онзи", но Той избра едного и Игуаин се казваше, но не живееше в терариум, а караше Порше.

И попита тълпа нечистоплътни журналисти: "Къде е Пердо Леон?"

И рече Той: "Майната Ви!"

 

П.П. Писано е лично от потребител в този форум, не е взмиано от интернет, някаква статия и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Барселона меко казано отупа балерините в първото полувреме. Ако продължава така, няма да се учудя на краен резултат от рода на 4:0!

 

Малко ме е яд на Меси, че прибягва към роналдовски номера - контакт с Карвальо определено имаше, но реакцията му беше по-забавена от албански реотан. Поне на мен така ми се стори.

Link to comment
Share on other sites

Бахахах, Лос манекеникос ги оманекенчиха... :lol: Ухааа, дано има още поне 2.Не го гледам мача, заради монополистите от Булсат, та не знам кв'о е, що е, но определено ме радва това, което показва лайвскора в нетя.Хи хи хи.

Link to comment
Share on other sites

Направо ги попиляват. Като започнат да си цъкат топката по 999999 пъти и се разцепвам. :)

 

Хахах 5:0 стана. :)

 

А така, нека и екшън да има. :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Че какво искаш от Булсат? ТВ+ си го има и аз точно там го следих допреди малко.

Точно там е работата.Всеизвестен факт е, че TV+ е тяхна.И никой друг оператор няма право да я излъчва освен тях, и злоупотребяват с монопола си, и никой няма интерес да ги провери нещата...чудно защо ли?

Както и да е, факт е, че Барса отнесе манекените.И то с цели 5 гола.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...