Jump to content
BulForum.com

"Размисли и страсти" за двата раздела


Midex

Новото име на раздела "Тя и Той"  

42 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз пък продължавам да настоявам, че сливане на разделите ще унищожи голямо количество Форумна история. Старите кучета мисля ще ме подкрепят в този ред на мисли. Дори и най-малоумната тема, а те са с кофа да ги ринеш в раздела, си е неразделна част от еволюцията на Булфорум и не бива да се пренебрегва този момент. 4-5 теми има, които се въртят и нека си останат отгоре, но нека запазим историята. Неведнъж се е случвало да се ровим и да се смеем на старите си малоумщини, нека не променяме това. Размисли и Страсти е добро ново име за Тя и Той - повтарям се. Но нека си останат разделени с Разни - има смисъл в това.
Последно време не се случва често, но тук съм 180% съгласен с теб. Периодично, например, изравям темата за пилето да й се похиля. Също така и през няколко години, при появата на нови и еволюцията на стари звезди - темата може да се извади с нови лафчета. Да не говорим за клуб "самотно с ръце" - няма да спре да ми връща забавни спомени галерията :] Да не говорим колко ми е забавно да си чета мнения от преди 4-5 години :)

 

Иначе дадох своя вот за "размисли и страсти". Не сме малко Вучковците в тази секция :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Аз гласувах за "парламент".

Сега след като дадох моя вот, може ли да гласувам с чужди акаунти? XD

"Размисли и страсти" - overused/изтъркано

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да има и "ала-бала" или "Лаф-мохабед"... това "На лафче" като че ли сме "На кафе с Гала" ама я няма Гала-та... всъщност има една друга - може да турнем снимката ѝ досамо раздела :lol:

 

 

ПС: Току-що се светнах защо националния химн не е

... винаги ми е било чудно след като има такава хубава песен и стихотворение не от кой да е а от Вазов а са избрали за химн това което на мен малко на погребален марш ми напомня... Пуста политика - да е знаел Вазов вместо Вардар да напише Марица...
Link to comment
Share on other sites

Гласовете на Администраторите се умножават по 5,000 тези на модераторите по 1,000 и готово - решението е взето. Ти тук да не си милиш че е някаква шибана демокрация? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Total Members

28,761

33 member(s) have cast votes

Базирано на какво ще има ново име?!??!?!??!?!?!?!?

Отново се вдетиняваш! Особено в частта с удивителните и въпросителните.

Напълно ти е ясно, че от тия "тотал мембърс", половината не са активни, а от останалата половина голямата част или влизат от дъжд на вятър, или ако влизат по-редовно - то е само за да посетят търговския раздел, тъй че нито първите, нито вторите изобщо ги е еня за името на раздела "Тя и Той".

Освен това пък мен не е еня за тези, дето не са гласували - закарфичил съм темата от доста време и не смятам да я държа така до края на годината. Който видял - видял, който гласувал - гласувал. С чиста съвест мога да приема за представителна извадка гласуването на тия 33-ма човека. Да не мислиш, че кой знае колко хора изобщо влизат в раздела "Той и Тя"? Така че в понеделник поглеждам кое с колко точки е и сменям "Тя и Той" с това, с най-многото точки - просто и логично.

Link to comment
Share on other sites

А защо няма вариант да си остане същото? Аз щях да гласувам с него, че от предложенията нищо, което да ми харесва не виждам...

Link to comment
Share on other sites

@Runner, ами нали това е цялата идея - да махнем нелепото "Адрес 4000", пардон - "Тя и Той", тъй като заглавието на раздела не отговаря на тематиката на темите вътре. Какво означава "Тя и Той"? Какво точно трябва да подскаже на човек, че ще намери в този раздел? Коя е "Тя" и кой е "Той"...и както някой по-горе в темата подметна - колко са "Тя" и колко "Той"? Въобще...все неясни въпроси с неясни отговори, а всъщност част от тях - с напълно ясни. Вътре нито се интимничи, нито се извършват запознанства или пък се предлагат секс услуги. Това е т.нар. свободен раздел, в който всеки може да си отпусне нервите (донякъде, щото БигБро все пак гледа :P) - там темите могат да са свободни, нестандартни и както казах, смятам да преместя от "Разни", някои такива теми в "свободния" раздел. "Разни" ще е по-делови раздел за "най-разни" проблеми, а 'другият' - за лаф-мо'абети, лекички обиди между съфорумци (които за тях вече са си "здравей-здрасти"), свободни разсъждения или с 2 думи - спам-раздела. Както и да се казва, все ще е по-подходящо от настоящото "Тя и Той". ;)

Link to comment
Share on other sites

И ти имаш право... :P

В крайна сметка го кръщавайте, както ви е по-добре. То недоволни винаги ще има, но ще свикнат. Аз гласувам за "Общи приказки". :)

Link to comment
Share on other sites

Защото Вучков има много последователи тука. И като разгледаш няколко от темите ще ти стане ясно колко много дървени философи има - спокойно може да ме броиш и мен като такъв

 

Midex, защо се обясняваш като ученичка. Кажи му че това не е демокрация но ще му позволиш да си мрънка както обикновено колкото си иска и няма да ти пречи особено а ако прекали Виден ще го шамароса да му дойде акъла и така :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Обясняването" при мен си е професионално изкривяване - тъп даскал, к'во да го пра'йш...:lol:

На Ванчо обясних, щото още е дечко, (ако и да ходи костюмиран напоследък), а на Рънера - понеже е старо куче.

А що се отнася до това, дали човек изобщо да гласува ако не му харесва никое от предложенията - въпрос на избор: 1. Може да не гласува. 2. Може да направи компромис с избора си като все пак даде вот за нещо, което поне малко му харесва. 3. Може да пусне нулев вот.

Link to comment
Share on other sites

1. Може да не гласува. 2. Може да направи компромис с избора си като все пак даде вот за нещо, което поне малко му харесва. 3. Може да пусне нулев вот.

... и 4. Може да подаде официално оплакване Тук в три подписани екземпляра. Където то ще бъде прието, върнато, обжалвано, загубено, намерено, разследвано, отново изгубено и накрая заровено в мек торф в продължение на три месеца и преработено в подпалки за огън.

 

Верно, бе! Да не би, някой да си мисли, че това тук... му е няк'ва шибана демокрация !? Край, решено е, името се сменя! За случая ще се организира манифестация с демонстрация на новата бойна техника на въоръжените ни сили (която по даден сигнал ще прерастне в спонтанна народна веселба с хора и ръченици). И след като нещата вече са ясни, аз предлагам да форумът да се закрие!

Link to comment
Share on other sites

И след като нещата вече са ясни, аз предлагам да форумът да се закрие!

 

Сори, не става - Дриймър не ни е дал такива права, но като лек заместител на липсващата опция смятам за начало да закрия темата. С убедителна преднина пред останалите излезе предложението на Галин...сега Вучков и да се сърди, няма връщане назад, а и тука си имаме доста негови клонинги, та мисля, че ще си паснат с новото заглавие. :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...