Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

Горе главите,момчета.Да му еба майката.Снощи бях на центъра,луда атмосфера,ама жалко.От сега нататък ги почваме!Датчаните ше ни подценят и ша им напълним кошницата динамитска :woot Аз цял ден съм прегракнал от викане вчера...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

за да ви вкарам малко надежда, ако сте я загубили (надявам се не) ще ви кажа моята система България да се спаси.

значи, в петък бием говедата Дания, Италия прави равен със Швеция, следователно Швеция ще е първа с 4 тояки, втора България с 3 следват Дания и Италия с по 1.

 

в сряда бием Италия, Дания бие Швеция, какво стана бе кавали, България излиза първа с 6 точки, Швеция втора с 5, дания трета с 4, а Италия го издухва и е последна с 2 точки.

 

на теория добре, ама... еби му майката, всичко се случва. аз взех пак да се надъхвам и до петък ще съм настървен. има и възможност да завършим втори, ама то не е интересно.

айде вие си знаете, БЪЛГАРИ ЮНАЦИ тва е!

Link to comment
Share on other sites

Чехия-Латвия - 4:1

Германия-Холандия - 1:2

 

незнам аз се чудя на холандците :confused имат толкова добри играчи като индивидуалности а нациоаналния отбор на Холадния в доста от мачовете си се представя доста слабо и безрезултатно.Дано сега бият Германия ;)

 

а Чехия за мен са един от възможните шампиони

Link to comment
Share on other sites

Холадния в доста от мачовете си се представя доста слабо и безрезултатно.Дано сега бият Германия ;)

Прав си, че холандците са доста непостоянни. Като техен голям фен се надявам тази вечер да играят така, както играха във втория мач срещу Шотландия - 6:0 ! :) А мачът на чехите е най-сигурния досега. Ако паднат днес, това ще бъде още по-голяма изненада от загубата на португалците. Ама много ме съмнява, че ще Недвед и компания ще допуснат това да се случи. Победи за Чехия и Холандия. Казах! ;)

Link to comment
Share on other sites

хаха на тва му викам успеваемост 1 точен удар във вратата 1 гол бахти лудите латвийци

Link to comment
Share on other sites

А стига бе! Тия латвийци направо удавиха коня! :) Защитатават се много добре, при всяка възможност гледат да изнесат топката, а не да я чистят и ето, че при една от контрите успяха да вкарат! Аман заман, какво става с футбола напоследък?! Вече не е важно какви играчи имаш, важно е да си борбен, да вярваш в силите си и да не се плашиш от опонентите си! Браво на Латвия!

Link to comment
Share on other sites

Какво твърдо за Холандия?Според мен Германия ще бият.Между другото на вчерашния мач(резил)видях на едно българско знаме отгоре шала на БОТЕВ ПЛОВДИВ :punk .Чехия няма да станат шампиони Slain oткъде ти дойде тая идея.Къв отбор са чехите.А за мача Швеция-България-no comment :cry

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не беше само на ботев имаше и други такива!Т'ва е пълна глупост не съм видял никой от БОТЕВ в момента да играе в националният.Не можеш да ги разбереш

Link to comment
Share on other sites

Чехия няма да станат шампиони Slain oткъде ти дойде тая идея.Къв отбор са чехите.

ти само стой и гледай ;)

според теб чехите са слаби така ли ? не ги подценявай.имат много силен и обигран отбор

 

чек диз

Link to comment
Share on other sites

не ги подценявай.имат много силен и обигран отбор

Така си е. Показаха го през второто полувреме. 30 удара към вратата не са никак малко, дори и срещу отбор от класата на Латвия. Имат какво още да учат латвийците, но все пак аз останах с добро впечатление от тях. Вие какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

чехия са невероятен отбор и го доказват всеки мач, включително днес. надявам се че те ще са шампиони, а не копелетата Швеция, мама им:)

Link to comment
Share on other sites

мммда Германците малко изненадаха ;) нищо 1-1 горе долу добре.

Гола на Нистелрой беше невероятен !!!

 

от утре вече почват вторите мачове в групите и става много по-интересно ;)

 

Greece vs. Spain ? - ?

Russia vs. Portugal ? - ?

 

предполагам победа за Испания с 1 гол разлика и победа на Португалия с 3-0 ;)

Link to comment
Share on other sites

Германия-Холандия - 1:1!

Само с два гола, но най-стойностния мач от началото на първенството. Ето на това се казва тотален футбол - с много тактика, с много мисъл и идея за игра, без нищо излишно - никакви лигави "техничарски" изпълнения. За мен това е истинската красота на футболната игра. Усеща се интелигентност и твърдост, устрем и находчивост. Това може да се види само между отбори като Германия и Холандия. Нито лиготиите на Франция, нито прехвалените "майстори" на Италия могат да сътворят подобна красота и блясък. На някои от вас може и да не ви харесва подобна игра, но точно с този стил Германците са ставали многократно световни и европейски шампиони и са се добирали "поне" до полуфинал, както и постиженията (макар и по-скромни) на Холандците.

Няма какво повече да кажа относно този изключително показателен и стойностен двубой.

Link to comment
Share on other sites

Хубав мач. Особено през второто полувреме беше толкова напрегнато, чувствах се сякаш гледам някой качествен трилър. Малко се издразних, когато по едно време холандците започнаха да центрират отвсякъде, почти безидейно. В крайна сметка изравниха, благодарение на омразния Нистелрой. Ако беше вкарал още един гол в последната минута, може би щях да му простя, че е в Манчестър Юнайтед :)

groover, резултатът е отново равен, 3:3!

За утре: победи за Испания и Португалия, с по 2:0.

Link to comment
Share on other sites

това беше най якия мач от началото на евро 2004 толкова емоция(е несравнима с тази която изпитах на нашия мач)

германците са доста корав и обигран отбор като нищо ще вземат да направят някоя изненада и да стигнат до финала

холандците куцат нещо с тези футболисти могат много повече макар че и те играха доста добре

и двата отбора показа много хубава игра просто страхотен мач!!

 

за утре Гърция-Испания 1:1

Португалия-Русия 2:1(дано братушките да бият ама ма самнява)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...