Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

Abe samo sadiqta vinoven...kak puk drugite otbori ne se oplakvat ot tova...ami ako si bqhme vkarali polojeniqta nikuv sudiq ne mojeshe da im pomogne...iskate da mi kajete, 4e sled kato 35 minuti daniq ne napravi nishto osobenno i Martin ako beshe vkaral onova polojenie i nashte se bqha drupnali oshte po-solidno v zashtita, sadiqta shteshe da moje da im pomogne? Ne se izlagaite, tova, koeto si pravim sami, nikoi ne moje da ni go napravi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply
Abe samo sadiqta vinoven...kak puk drugite otbori ne se oplakvat ot tova...

Да бе и руснаци и швейцарци и хървати и латвийци себ оплакаха от съдийството :sick .И това са тези които аз съм чул лично.

Link to comment
Share on other sites

Абе каквото било било - 2:0 е по-добре от 5:0 , пък на мен лично този мач ми хареса повече - не бяхме трагични както 2рото половреме от предния мач ... Съдията тъкмо свиреше добре докато не се издъни тотално - нашите реагираха по традиционно тъп начин - вярно е ,че това беше НЕПРАВИНО отсъждане , но защо бяха всичките тези секири и псувни ??? - Нищо де аз ще гледам и мача с Италия - голяма работа ,че падаме - поне шоу да става /като не може друго/ АРЕ БЪЛГАРИ !!! / не става въпрос само за футболистите (все пак имаме и световен шампион на World Cyber Games - и това не е за изпускане , нищо че беше отдавна ...) /

П.П. Цар съм на несвързаните изречения и затова трябва може би да се достигне такова едно равнище на поляризация на отделните елементи на липсващите части ,че едва ли бихме могли да постигнем .... - хехе - sorry увлякох се :D

Link to comment
Share on other sites

БЪЛГАРИ ЛЕВАЦИ! :angry1  срам, ме е да се пиша откъде съм по международните форуми заради тия тапанари.

Според мен трябва да се срамуваш повече от липсата на умствени способности ;)

Link to comment
Share on other sites

kvoto mojeh me go pokazah me nesme vinovni nie che nqmaha kasmet i chisti polojenia neiskaha davlezat

govora chisti polojenia za parvia mach vtoria imashe samo 1 koeto i nego go propilqha

no kato gledam drugite machove imat duh igrachite s edno dokosvane stavat pasovete probvat postoqnno novi neshta krasota

a nashte nishto nqmat berbato samo chaka damu e dadat naglavata napadateli nqmame zashtita nqmame kak da biem mi nqma dastane

Link to comment
Share on other sites

Италианците ще ни спукат последния мач !. Просто ако играят така както срещу Швеция (за първи път ги виждам да играят толкова напдателно), нямаме никакъв шанс, особено с тая трагична защита. Да ви призная нещо. Имало и по трагични отбори от Ботев :D :woot

Link to comment
Share on other sites

Да ви призная нещо. Имало и по трагични отбори от Ботев  :D  :woot

Прав си - това е "отбора" на запалянковците на Ботев ;)

Link to comment
Share on other sites

Ок,мисля че някой тряя да подсети бербатов да вкара един почетен гол на здравков...пък дори било то само на тренировка,все пак голът си е гол,нали така?

Link to comment
Share on other sites

лошо-Италия-Швеция 1:1... италианците сега ще търсят изразителна победа срещу нас :wir

no hubavoto e che nqma daim ima mnogo ot zvezdite taikato dnes poluchiha po vtori jalt karton

no ako gi biem shte im napravim mrasno

no chesno davi kaja nevijdam tova kak shte stane

s rezervi daje sha na machkat

Link to comment
Share on other sites

ха :D още няма отбор събрал 6 точки от два мача.Може би германците които всеки ги оптисваше преди първенството ще успеят да станат пърият отбор който ще продължи напред ;).Както стана и на последното световно

 

италианците сега ще търсят изразителна победа срещу нас

на такива първенства всеки излиза и играе за победа

 

за утре:

Холандия-Чехия 1-2 макар че съм за холандците мисля че ще загубят от силния отбор на Чехия

Латвия-Германия 0-2

Link to comment
Share on other sites

То хубаво за италианците ,че ще играят с резерви. Аз се питам ние с какво ще играем след тази "картонена фиеста" в края на мача ... ?

Link to comment
Share on other sites

Може би германците които всеки ги оптисваше преди първенството ще успеят да станат пърият отбор който ще продължи напред ;).Както стана и на последното световно

Германците "по традиция" ще играят на финала - просто си личи още от първия им мач.

Дали ще вземат купата е въпрос, който мафиотите от UEFA сигурно вече са решили.

Link to comment
Share on other sites

emiii....

prosto mi e trudno da obqsnq kakva praznota 4uvstvam v sebe si :(

ne moje da izpuskame taka polojeniqta,prosto e nedopustimo za 1in otbor s pretenzii....

gledax ma4a na birfesta i pone agitkata be6e qka ;)

jalko za fenovete na Bg obtora,koito sa oti6li 4ak v Portugaliq,za da vidqt kak golovata ni razlika stava vse po-zle i po zle[0-7]

Link to comment
Share on other sites

Днес вече отивам да пускам еврофутбол! Познах и двата мача от вчера, с точен резултат. Някъв медиум съм :) Няма да коментирам мача на българите, достатъчно неща се изговориха. Жалко, че напускаме , още по-жалко, че напускаме по този начин.

 

Довечера ще е страшният мач - Холандия-Чехия!!! Сигурен съм, че ще бъде много оспорван мач и се надявам холандците да победят. 1:0 за лалетата.

Латвия-Германия - според мен слесен мач за германците, независимо от доброто представяне на Латвия срещу Чехия. 0:2 е моята прогноза.

Link to comment
Share on other sites

no ako gi biem shte im napravim mrasno

И наравно да зевършим с италианците ще им направим мръсно, но дано не стане. Ако ги прецакаме и двата ми любими отбора отпаднат, няма да го преживея. Надявам се на победа на Италия с 2 или 3:1.

А за мача вчера мога да кажа, че по слаба игра не е показвал никой другите финалисти. Предпочитам да играят футбол както срещу Швеция и да паднат пред това да са цял мач в глуха защита и да пазят равенството. Нашите са си слабички и съвсем заслужено си тръгват, няма какво да се ядосваме.

Link to comment
Share on other sites

http://www.euro2004.com/Fanzone/Games/Euro...Kick/index.html

 

Елате и да бием поне тук ! :) Държим първо място засега пред Англия.

 

Накратко: биете фалове и сте стремите да вкарате разбира се,и това носи точки за нашия отбор ;)

 

Ето и оригиналния текст се пак ...

 

 

While you may not have managed to get into your country's 23 for UEFA EURO 2004™ you can still represent your country during EURO 2004™ on euro2004.com. Put your computer gaming skills to the test with UEFA EURO 2004™ Soccer Six and you could help your country top the rankings.

And even if your country failed to make the 16 for EURO 2004™, you can still play the country you will be supporting in Portugal.

 

UEFA EURO 2004™ Free Kick is an addictive test of judgement and coordination as you aim to place your shot through, around or over the wall and past the keeper. Will you prove to be David Beckham of the virtual world. Remember the more times you play, the more points you can win for your country.

 

If you get knocked out in the group stage you score one point for your national team. You score two points for making it to the quarter-finals, three points for making it to the semi-final, four points for making it to the final and five points for winning the Final!

Link to comment
Share on other sites

ей тва е ;)

1087636469919.jpg

Най-авторитетният спортен вестник в Португалия “А Бола” защити сънародника си - рефера Лусилио Батиста, че е подпомогнал Дания при победата с 2:0 срещу България. “Батиста свири добре и се справи със задачите си в мача. Той позволи да бъде атакуван от българите, след като не свири фаул в 82-ата минута за нарушение срещу Здравко Лазаров”, коментира вестникът.

тея хора дали като го пишат тва си вярват ?

100% фаул,ОЧЕВАДНО нарушение което трябваше да бъде последвано от червен картон а тея идиоти да ми казват че е свирил добре :angry: .Е да де след мача може добре да им е посвирил на датчаните

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...