Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

хммм....тоя пеераз садията ни закопа майка му *****.Първо можеше да ни свирне дузпа,после даде някъв измислен непряк в наказателното ни,даде 3 жълти картона на нашите и ся трябва да внимават да не ги изгонат.Нашите играят много по-добре от шведите.Второто полувреме трябва да влезе Манчев,Лазаров или Божинов че Бербатов стои сам отпред.Трябва да правим повече атаки чрез Мартин Петров щото онея дибили могат само номера на фанелката да му гледат...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply
Мариян Христов е ПЕДЕРАСТ и няма място в отбора да му еба майката

и как го реши тва ?

малко са българските играчи от класата не Мариан Христов.Отиграва топката с едно докосване има поглед върху играта и добър пас,помага в защита...сбърка при паса към Бербатов.Горе долу тва беше грешката на Мариан.Преди тва за гола главна вина има Стилиян щото той сбърка и последва паса към Ибрахимович.Ами Росен Кирилов които губи високите топки от Ларсон които е с поне с 6-7см по нисък ако не и повече.Всички правят грешки и грешки винаги ще има.Ако никой не правеше грепки футболът нямаше да е интересен

Link to comment
Share on other sites

Остава още малко, а и българите винаги са правели чудеса :) Надеждата умира последна

Link to comment
Share on other sites

Мариян Христов е плод на пиянска чекия,

баща му ако е знаел кво ще излезне от него е щял да се изхвърли в мивката,

жена му таралежои да ражда, да не може да ги погали.

 

п.с. ако Мариян Христов прочете това да дойде в нас - ще го шибам чисто гол /по медальонче и чорапки/

Link to comment
Share on other sites

Мариян Христов е плод на пиянска чекия,

баща му ако е знаел кво ще излезне от него е щял да се изхвърли в мивката,

жена му таралежои да ражда, да не може да ги погали.

 

п.с. ако Мариян Гристов прочете това да дойде в нас - ще го шибам чисто гол /по медальонче и чорапки/

Ти какво искаш?Той не може да е идеален.Мале тия ни утрепаха 3:0 имахме 100 положения и нито едно реализирано всеки играе single остава и да победим.Честита загуба :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Пък и тоя съдя макар ,че ние сме си виновни и съдийте им помгонаха малко макар и не нарочно но не се знае :(

Link to comment
Share on other sites

Тоя от КАНАЛ 1 вика "Нашата защита скърца :D " "скърца" тя се е разпаднала на цяло Пажин ваобще не може да пази ,но Пламата Марков не ще да прави смени

Link to comment
Share on other sites

Цялата игра става както винаги - всеки знае какво не е наред но никой не се заема да го оправи. Иначе нашите играят сравнително добре , имат готини пасове чат пат ама защитата е като спукан презерваив :(

Link to comment
Share on other sites

и атаката куца...един свестен дълъг пас немогат да направят,а като вземат топката близа до наказателното си я разцъкват като на тренировки...

Link to comment
Share on other sites

Бас лова ,че в тва ЕВРО 2004 най-много голове ще са ни вкарали на нас и може би на Латвия!Не ми се мисли за мача с Италия.А на съдията имам едно добре пожелание "Да ти исъхнат мъд*ите" :angry1 :cry

Link to comment
Share on other sites

Бас лова ,че в тва ЕВРО 2004 най-много голове ще са ни вкарали на нас и може би на Латвия!Не ми се мисли за мача с Италия.А на съдията имам едно добре пожелание "Да ти исъхнат мъд*ите" :angry1  :cry

МЪДИТЕ !!!

Link to comment
Share on other sites

5:0 5:0 5:0 5:0 5:0 5:0 5:0 5:0 Момчета за мен мача свърши :cry

но:

Аз вярвaм в избора на Пламен Марков!

Преди мача с Франция - никой не вярваше

Преди мача с Аржентина - никой не вярваше

Преди мача с Германия - никой не вярваше

А преди Евро 2004 -АЗ ВЯРВАМ :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...