Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

Току що завърши полувремето на Русия - Португалия и съдията се изгаври с руснаците :angry:. Норвежецът изгони за игра с ръка извън наказателното поле вратаря Овчинников. Сори обаче ясно се видя, че ръката на вратаря беше на 5 сантиметра от топката!!! Дали беше подпиране за домакините или съдииско недоглеждане - незнам. Но на мен ми се струва по-скоро първото :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply
Току що завърши полувремето на Русия - Португалия и съдията се изгаври с руснаците :angry:. Норвежецът изгони за игра с ръка извън наказателното поле вратаря Овчинников. Сори обаче ясно се видя, че ръката на вратаря беше на 5 сантиметра от топката!!! Дали беше подпиране за домакините или съдииско недоглеждане - незнам. Но на мен ми се струва по-скоро първото :pirate

Аз го гледам мача по ОРТ и в първия момент и двамата коментатори казаха,че има игра с ръка,всичко стана много бързо.За съжаление съдиите не гледат повторения.На нашите т.е. руснаците им се реве ,ама такъв е живота :cry

Link to comment
Share on other sites

когато си истински фен на един отбор ти го поддържаш и в добри и в лоши моменти

 

аз не съм "фен" на българския национален отбор по футбол. аз ПОДКРЕПЯМ българския национален отбор по футбол. така както бих направил с отбор ни по волейбол, ханбал, тенис на маса, водна топка и т.нат.

разбираш ли разликата?

 

... а за тези, които не са ме разбрали, думата ми беше за отношението към играта и най-вече към всички онези, които бяха там на стадиона.

 

.... за това, че в нац. ни отбор нямаме "мъжкари".

.... за това, че никой не искаше да се нагърби с отговрност и всеки бягаше от паса в най-тежкия момент.

.... за това, че понякога трябва да се рискува, с риск да се провалиш и да обереш цялата помия на едни(или уважението на други).

 

за това става въпрос.

 

с прости думи - яд ме е, че не видях спортна злоба в тях в онези моменти.

Link to comment
Share on other sites

Вчера пропуснах и двата мача, затова няма да коментирам по тях.

Прогнозата ми за днес е победи за Англия и Франция.

Англия-Швейцария 3:0

Хърватия-Франция 1:3

Link to comment
Share on other sites

категорична победа за Англия с 2 или 3 на нула, а на Франция ще им е по-трудно, но мисля че ще е победа - 1:0 или 2:1

Link to comment
Share on other sites

брей тея от канал 1 мноо в бъдещето гледат бе ;)

 

Тоти е наказан за 3 мача :P

 

едит:

а междодругото.....мисля си че доста хора ще останат доволни от тази новина ;) Пажин пропуска мача с Дания ?

дано да е за добро :P

Link to comment
Share on other sites

Надявам се видяхте какво направи Пажин на мача с Швеция!Изрита нарочно топката към нашите запалянковци :confused Мисля си ,че тоя умопобъркан индивид!!!!Не стига ,че пусна Шведите да си правят каквото си искат в нашето наказателно ами после феновете виновсни :blink:

Link to comment
Share on other sites

победа за Англия с 3-0

еее най-после да позная един точен резултат ;)

 

Come On England Come On England

 

ся втория мач ще гледам с кеф как Франция маже надутите хървати с простия им треньор :woot

Link to comment
Share on other sites

И аз познах точен резултат, вече се замислям дали да не пусна един еврофутбол :) А французите няма да мачкат, те ще играят бавно ;) Поне така се е изразил Тюрам в едно интервю. "Ще играем бавно, няма да ги бием с много!" Самочувствие на макс!!!

Link to comment
Share on other sites

победа за Англия с 3-0

еее най-после да позная един точен резултат ;)

 

Come On England Come On England

 

ся втория мач ще гледам с кеф как Франция маже надутите хървати с простия им треньор :woot

da i as sam za France-uzite

moqta prognoza e ili

2:0, 2:1 za France

Link to comment
Share on other sites

Грозна работа, мразя като се получават такива "подпирания" от съдията. Няма начин да не е видял играта с ръка! Само едно нещо може да го оневини:

Когато топката удари ръка на защитник в наказателното поле, но е била изстреляна от прекалено близко разстояние, така че защитникът да не може да реагира, съдията не свири дузпа. Та дали има и обратно правило за нападател в чуждото наказателно поле? Защото Трезеге нямаше как да реагира и да си махне ръката, всичко стана за миг. Не знам, ако има такова правило, ок, но ако няма, това си беше недоглеждане от страна на съдията.

Link to comment
Share on other sites

Грозна работа, мразя като се получават такива "подпирания" от съдията. Няма начин да не е видял играта с ръка! Само едно нещо може да го оневини:

Когато топката удари ръка на защитник в наказателното поле, но е била изстреляна от прекалено близко разстояние, така че защитникът да не може да реагира, съдията не свири дузпа. Та дали има и обратно правило за нападател в чуждото наказателно поле? Защото Трезеге нямаше как да реагира и да си махне ръката, всичко стана за миг. Не знам, ако има такова правило, ок, но ако няма, това си беше недоглеждане от страна на съдията.

за правилото не знам дали го има или не , но топката промени тотално курса си иначе излизаше в тъч или поне отиваше към центъра на игрището - според мен бе редно да свири фал ...

Link to comment
Share on other sites

тъпите французи как да не получат помощ то няма да е в техен стил харватите играха добре макар че накрая издъхнаха ама пак изтръгнаха точка но срещу Англия нямат шанс

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...