Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

Този мач ми наподоби на мача Ботев - Локо ПД 1:2 на 25 май 2003 г.

Още боли, а :D ?

Иначе много се радвам, че Франция спечелиха. Не играха добре, но по принцип са по- класният отбор. Според мен имат най- добрите изпълнители на това европейско. Не разбирам защо толкова ги мразите, не харесвате ли техничния футбол?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply
никой ли не е гледал мача MANCHESTER Utd - BAYERN /99'/??????????

Гледал съм го, но съм от Манчестър Юнайтед и не ми прави впечатление

Link to comment
Share on other sites

Егаси калитарите, жабарите направиха най- великия мач в цялата си история, да не говорим за онова мишле Бартес.....БОЖЕ колко са жалки дано Франция да проиграе истински футбол в близките 20-30год.

 

Нека само да пожелаем успех на Англия те заслужават много в този и без това скучен световен футбол....

Link to comment
Share on other sites

Егаси калитарите, жабарите направиха най- великия мач в цялата си история, да не говорим за онова мишле Бартес.....БОЖЕ колко са жалки дано Франция да проиграе истински футбол в близките 20-30год.

 

Нека само да пожелаем успех на Англия те заслужават много в този и без това скучен световен футбол....

to se widq koi e po-dobyr

Link to comment
Share on other sites

to se widq koi e po-dobyr

Там е работата, че не е достатъчно да си по-добрият, трябва ти и късмет, за да победиш

Гледал съм го, но съм от Манчестър Юнайтед и не ми прави впечатление

Така значи, любимият отбор като победи по мизерен начин - няма проблем! Обаче ако някой друг направи такъв "подвиг" - баси тъпаците, некадърници и т.н...Интересно мислене, признавам.

Link to comment
Share on other sites

V syshtnost zashto nikoi ne spomenava fakta che v tozi otbor koito igra vchera ima 2ma francuzi? Men lichno bi me bilo sram ako igraiat dvama bylgari v nashia nacionalen. Kolkoto do macha - dve pobyrkvashti greshki na James i Gerrard v poslednata minuta kato pri pyrvia gol narushenie niamashe. Sega shte vidite Sveicaria kato gi razbie vsichkite!

Link to comment
Share on other sites

Ами според мен е по-добре Италия да бият защото тях не можем да ги стигнем но можем да бием Швеция и Дания и да се класираме 2-ри! Особено ако Италия им земе точките! Ние ще сме напред ! Айде Българи Юнаци!

Link to comment
Share on other sites

Кво намразихте французите, че си играха докрай? По-добре намразете тоя клоун Бекъм, че ви провали, а не Франция, че ви победи. Всеки може да даде голов пас, не всеки може да изпусне дузпа.

Kvo sa igrali dokrai,dobre 4e be6e Zidan da im nadyni teq 2 gola makar i ediniq ot duzpa(svalqm mu 6apka na toq 4ovek) ;)

Ina4e 4e Beckam e edno govno,govno si e :angry:

Za Shveciq:Bulgariq,moqta prognoza e 1:3 :)

Link to comment
Share on other sites

moqta e 3:1 za Sweden.no dano ne sum prav :P

specialno 6te si trugna po rano ot y4ili6te,za da gledam i Danmark vs Italy...

dano ni podzenqt,za6toto togava naistina 6te im pokajem koq e nai-golqmata futbolna naziq na Balkanite...

uspex mom4eta....

 

:punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

moqta e 3:1 za Sweden.no dano ne sum prav :P

specialno 6te si trugna po rano ot y4ili6te,za da gledam i Danmark vs Italy...

dano ni podzenqt,za6toto togava naistina 6te im pokajem koq e nai-golqmata futbolna naziq na Balkanite...

uspex mom4eta....

 

:punk  :punk  :punk  :punk

Песимист!!! Аз мисля България - Швеция 2:1 ; България - Дания 2:0 ; България - Италия 1:1 пък и да паднем от Италия пак ше хванем второто място ама тога е по-лошо защото ще играем срещу първият от Д група

Link to comment
Share on other sites

мнооого хубав мач! аз бях за Англия, но французите държаха докрай и победиха...

беез да коментирам повече ще кажа че се надявам да има още такива мачове, защото не ми се гледат издънки като Хърватска : Швейцария! много се изложиха хърватите, много ме е яд.

вече съм назад със резултата и тряя да се стягам:)

прогноза за днес:

Италия-дания 0:0

БЪЛГАРИЯ-Швеция 3:0

това е резултат мечта. имам един друг резултат, но него няма да го казвам, щото съм оптимист. момчета днес ще викаме по улиците ПОБЕДА!!!, ОБЕЩАВАМ:))))))

Link to comment
Share on other sites

България ще бие тъпите шведи с 3:0

але але але але

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

Link to comment
Share on other sites

За нашия мач няма да говоря да не уручасам наште :P . А в другия искам да бият Италиянците , щото ако си земат и двата мача с нас ще играят поне на 50% възможност за да пазат сили за нататък, а тва за нас-добре дошло ;)

Link to comment
Share on other sites

Италия - Дания 3:1

Българя-Швеция - 1:1 и всичко ще се подреди перфектно, естествено ако бием ще е още по-перфектно но поради факта, че това е първи мач, нашите ще са леко притеснени и няма да могат да покажат какво могат. Дано да ме опровергаят :D

Link to comment
Share on other sites

Лошото е ,че както вингаи има разправия в отбора!Този лекар как можаха да го изгонят точно сега не мога да разбера "българска работа"

Link to comment
Share on other sites

Важното е нашите да играят добре, и да имаме повечко полжения.

Не ми се иска да гледам "опъченците на Шипка".

Другия мач в групата се надявам Италия да бие.

Link to comment
Share on other sites

Аве ако играем с хъс и със стегната защита имаме всички шансове да спечелим. Ама не трябва да има изцепки каквито 100% ше има така че късмет на нашите!

Link to comment
Share on other sites

Българиа-Швеция 2-0

ще има грешки в нашата защита,ще има грешки и в тази на шведите.Ако успеем да се възползваме на 100% от тяхните грешки,мача ще е за нас ;).Също така ще бъде много добре ако им развалим играта и не им оставяме възможност да си подават топката(както португалците не можеха срещу гърците)

 

Дания-Италия 1-2

 

състава на нашите :

вратар Здравко Здравков

защитниците Владимир Иванов, Росен Кирилов, Предраг Пажин и Ивайло Петков,

полузащитниците Стилиян Петров(капитан на тима), Георги Пеев,Мариян Христов и Зоран Янкович

нападателите Димитър Бербатов и Мартин Петров

 

УСПЕХ ! ;)

 

едит: вижте тук

Link to comment
Share on other sites

Дания - Италия 0-0 ;) един резултат който много ни устроива

при една евентулана победа тая вечер излизаме на 1-во място

дано успеят !

 

Кой ще ни спре ? :P

bulgaria_napred.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slain, не ми се иска да развалям настроението ти, а и едва ли ще успея, но според мен равният резултат днес означава само едно - че в следващите си мачове и Дания и Италия ще играят на нож, а това, мисля ще се съгласите, никак не е добре за нас.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...