Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

Ха честито. От много лансиране на Бекъм навсякъде така става. Тоя човек няма психика за големи мачове. Точно противоположни са французите - свалям им шапка, че играха до 90 минута(че тогава почнаха да вкарват голове:))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Какво да кажа, футболът е нелогична игра :)

Целия мач французите бяха толкова безпомощни, че ме беше срам да ги гледам. Голът на Лампард беше чудесен, пасът на Бекъм също. Независимо, че дадох прогноза победа за Франция, аз бях за англичаните. Но уви, познах, даже и точния резултат познах :) Гроовер, повеждам те! ;)

 

Прогнозите ми за утре:

Дания-Италия 0:2

Швеция-България 1:0

 

Лека нощ!

Link to comment
Share on other sites

Франция - Англия 2:1 Такъв луд мач до ся не бях гледал серизно :woot

Дано да има още такива ... .Франция заслужаваше да победи, макар че на моменти с тия центрирания ме побъркваха ...

Link to comment
Share on other sites

Франция - Англия 2:1 Такъв луд мач до ся не бях гледал серизно  :woot

Аре де не си гледал?

 

Ами МАНЧЕСТЪР-байерн не го ли гледа?

 

Бати и тъпите франсета

Link to comment
Share on other sites

ФРАНЦИЯ е най-накадърния отбор в света! Не могат да играят. Толкова хаосни центрирания не съм виждал откакто гледам футбол. Те се надяваха като че ли Англия да си вкарат автогол. Намразих ги още повече тея мангали. Отборите които мраза си цялото сърце са Франция, Германия, Ювентус, Левски и Локомотив Пловдив. Дано отпаднете още на четвърфинала френски селяндури! BULGARIA And ENGLAND Forever !

Link to comment
Share on other sites

ФРАНЦИЯ е най-накадърния отбор в света! Не могат да играят. Намразих ги още повече. Дано отпаднете още на четвърфинала смешници! АНГЛИЯ Forever !

Стига ве и аз съм луд фен на ENGLAND, ама да беше написал:

 

БЪЛГАРИЯ ЗАВИНАГИ вместо

АНГЛИЯ Forever
Link to comment
Share on other sites

Кво намразихте французите, че си играха докрай? По-добре намразете тоя клоун Бекъм, че ви провали, а не Франция, че ви победи. Всеки може да даде голов пас, не всеки може да изпусне дузпа.

Link to comment
Share on other sites

Всеки може да даде голов пас, не всеки може да изпусне дузпа.

Може би искаше да кажеш, че не всеки може да даде голов пас и всеки може да испусне дуспа?????

 

 

ЕДИТ: А че Бекъм си е клоун си е така .. и за това е виновна Виктория

Link to comment
Share on other sites

Може би искаше да кажеш, че не всеки може да даде голов пас и всеки може да испусне дуспа?????

Не. Исках да кажа точно това което написах. Че головия пас се забравя, но фаталната дузпа - не.

Link to comment
Share on other sites

Ха честито. От много лансиране на Бекъм навсякъде така става. Тоя човек няма психика за големи мачове. Точно противоположни са французите - свалям им шапка, че играха до 90 минута(че тогава почнаха да вкарват голове:))

За съжаление си прав.Точно Франция не искам да станат шампиони.Някога,когато Емо Костадинов ги наказа на квалификациите 4 дена не ходих на работа.Утре е денят на истината!УСПЕХ!!!

Link to comment
Share on other sites

головия пас се забравя, но фаталната дузпа - не.

Изпълнението на дуспа е толкова голям късмет и затова никой не може да се сърди на Бекъм, че я е изпуснал

Link to comment
Share on other sites

Изпълнението на дуспа е толкова голям късмет и затова никой не може да се сърди на Бекъм, че я е изпуснал

Не е вярно. Ако вратар не хване дузпа се приема, че не е имал успех. Но ако футболиста не вкара дузпа, то се приема за неуспех. Питай който искаш, така е прието.

Link to comment
Share on other sites

Стига ве и аз съм луд фен на ENGLAND, ама да беше написал:

 

БЪЛГАРИЯ ЗАВИНАГИ вместо

Да в този момент изобщо не мислих :zzz , едитнах си мнението :)

Link to comment
Share on other sites

ФРАНЦИЯ е най-накадърния отбор в света!
Бати и тъпите франсета

 

Не знам всъщност колко са интелигентни французите, но не мисля, че това има нещо общо със самата игра. Че са кадърни, кадърни са - световни (98) и европейски (00) шампиони, не е малко според мен.

Може да не са заслужили да победят, ама победиха. Също както Манчестър не заслужаваха да спечелят онзи мач срещу Байерн ама го спечелиха. Бати тъпите Манчестърци...но нека не се отклоняваме от темата. Като са толкова добри англичаните, да си бяха вкарали дузпата! Кой им е виновен? Ами те са си виновни, това е истината.

 

едит:

никой не може да се сърди на Бекъм, че я е изпуснал

Искаш ли да вържем бас, че утре всички вестници ще обвиняват Бекъм?

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно. Ако вратар не хване дузпа се приема, че не е имал успех. Но ако футболиста не вкара дузпа, то се приема за неуспех. Питай който искаш, така е прието.

Добре де както си решил така да е. НАЗДРАВЕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Този мач ми наподоби на мача Ботев - Локо ПД 1:2 на 25 май 2003 г. Пълно првъзходство тогава на Ботев и от даденото от съдията продължение два нелогични гола, които развалиха празника на 3/4 от стадиона :(

Същата простотия стана и тук, просто английските фенове са и винаги ще бъдат номер 1. Видяхте каква атмосфера на стадиона. Англичаните бяха 3/4 от него. Никой не може да им се противопостави :)

Link to comment
Share on other sites

Този мач ми наподоби на мача Ботев - Локо ПД 1:2 на 25 май 2003 г.

никой ли не е гледал мача MANCHESTER Utd - BAYERN /99'/??????????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...