Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

малеййй колко са зле наште и тоя мач...майкооо,явно найстина немогат да играят...олееее,срам ме е да се пиша откаде съм по международните форуми заради тия путки излезли там на терена :angry1 :angry1 1-вото полувреме ни скъсаха гъзъ пак....представям си кфо ще ни се случи второто полувреме :pirate

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера как може да има такива играчи като пеев :blink: нито се връща да помага в защита нито прави нещо в средата нито в атака.ИГРАЕ ХАЛФ а да е барнал топката максимум 3 пъти за 45мин ! Бербатов стой като последния мохикан в атака.Никои не му помага.Мартин стои от ляво и тои като пеев само че малко по деен.Само Мариан и Стилиян играят в средата.От защитата Кирилов и Стоянов.

 

при гола Стилиан закъсня с изтеглянето и покри засадата :(

 

все пак ако излезнат с желание второто полувреме ще имаме шансове.За 5 мин добра игра в атака направихме 2 чисти положения....

айде да гледаме и второто да видим кво ще стане ;)

 

pi4aga досега само критикуваш а тва всеки го може.Имах един учител по рисуване и той казваше 'Не крититуквай ако не можеш да направиш нещо по-добро' ;)

Link to comment
Share on other sites

За 5 мин добра игра в атака направихме 2 чисти положения

 

а датчаните направиха 10 за цялото полувреме...чиста аритметика,кой според вас има по-добър шанс а? :angry1

 

слейн-да им се радвам на играта ли?ако го правеха това с желание и мотивация НЯМАШЕ да ги критикувам.проблема е че имат потенциал да играят,обаче им е кеф да им плащат луди кинти и да си чешат мъдите там на терена...интересно ми е ако не им даваха кинти за участие кой от тия щяха да се навият да отидат до испания да защитят името на българия

Link to comment
Share on other sites

На Владо Иванов не знам какви са му тактическите указания ама се носи като народна песен... може би идеята му е само да подкрепя другите защитници и някой ако бъде изпуснат да го реже, както и се случва :)

Link to comment
Share on other sites

а датчаните направиха 10 за цялото полувреме...чиста аритметика,кой според вас има по-добър шанс а? :angry1

колко положения имахме до 55мин с Швеция ? поне 2 пъти колкото тях.

Link to comment
Share on other sites

освен че сме слаби нямаме и късмет за разлика от противниците. Видяхте Хърватска които бихме какъв мач направиха с французите, които накрая трепереха да не загубят

Link to comment
Share on other sites

слейн-проблема ни е че вземем топката,разцъками си я...и полсе се чудим кфо да праим с нея...така кат гледам нито датчаните пък камоли шведите имат такъв проблем

Link to comment
Share on other sites

Скръъъб как можахме да бием Хърватия и Белгия тва се чуда! Няма да се класираме за Световното 2006. :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :angry1

To наистина с такъв отбор по-хубво да не се класираме ,ама за гадория пак ше се класираме :evil

Link to comment
Share on other sites

N:2 нарочно не му споменавам името на тоя педал,тряяя да му забранят да се занимава с футбол,бахти прьчката бахти чудото :angry1 :sick .И тоя Мариан Христов бахтиии и кривата глава,не стига че напраи 100 грешни паса ами и чист гол изтрьва,точно в рьба на главата му се ъдари топката :blink: :rolleyes: :) .Жорко Пеев-гола вода от всякаде.Дано поне не ни напраат някьв баскетболен резултат. :) Единствено ми напраи густо пьрвото полувреме Мартин Петров-играе сьс сьрце момчето.Все пак имаме още шансове -надеждата умира последна :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се сбогуваме вече с участието ни на Евро 2004. Първи се класирахме и първи отпаднахме  :woot  :D

Що говориш глупости. Руснаците първи си заминаха.

Link to comment
Share on other sites

Да кажем сбогом на Португалия !!!

Най-много ще ме е яд за песента на Славито-Българи Юнаци защото много ме кефеше пук вече не е актуална !!! :(

Link to comment
Share on other sites

ееее дееба неможах да позная резултата маамлакуууу-замалко и да направят 3:0 :angry:

 

 

БЪЛГАРИ ЛЕВАЦИ! :angry1 срам, ме е да се пиша откъде съм по международните форуми заради тия тапанари.поне в една група с латвия да бяхме,че и те да ни бият-резила да е пълен.не вкарахме с/у датчани нито с/у шведи...кфо остава да отбележим с/у италианците....малее няма да вкараме гол

 

хаахахах :evil :pirate

Link to comment
Share on other sites

Скръъъб как можахме да бием Хърватия и Белгия тва се чуда! Няма да се класираме за Световното 2006. :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :angry1
Скръъъб как можахме да бием Хърватия и Белгия тва се чуда!

ми може би щото ги смазахме и двата отбора !

 

слейн-проблема ни е че вземем топката,разцъками си я...и полсе се чудим кфо да праим с нея...така кат гледам нито датчаните пък камоли шведите имат такъв проблем

прав си за това! но в първия мач не беше така.имахме достатъчно положения но не ги реализирахме

 

съдиите за пореден път се подиграват с малките отбори !

 

кво да се прави? малка държава сме и никъде не ни зачитат.всички си правят ташак с нас :angry:

1тва което стана с медиците в либия

2FHM с българските жени

3Fox Sports Latin America ни наричат цигани

4имаше някъв холандски политик дето миналата година беше казал че българите са цигани

5пред цяла европа съдиите си праат ташак с нас и Уефа нищо не прави по въпроса

 

Българи сме ! тряа се поддържаме един друг а не на всякъде по света да ни унижават :angry:

 

БЪЛГАРИЮНАЦИ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...