Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply
Днес ;)

 

България-Дания 2-0

Швеция-Италия 3-1

mi moqta prognoza e ako ni varvi igrata

България-Дания 2-1 ako li ne България-Дания 0-2

Швеция-Италия 2-1 spored men Italia zadaljitelno trqbva da biat dnes ako iskat da prodaljat napred no nqma da e losho ako padnat zatova sam za Швеция

edit:

nqmam tarpenie veche ai po barzo da minava vremeto

i da pochva bucheneto

Link to comment
Share on other sites

Момчета вали дъжд! Ще ни варви по вода довечера и ще мачкаме! Довечера знамената бирата кибапчетата и пред телевизора! БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че много ни подценяват и затова ще бием! А и вали дъжд:) нали ви казах по вода ще ни е мача! Ще ги смачкаме гадните Датчани!

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че много ни подценяват и затова ще бием! А и вали дъжд:) нали ви казах по вода ще ни е мача! Ще ги смачкаме гадните Датчани!

kato imashe intervu s Датчаните

bqha kazali che nqma da podsenqvat Bulgaria zashtoto sa silen otbor

i shte dadat sichko ot sebesi zashtoto nqma kakvo da gubat veche

takache badi sigoren che nqma dani podsenqt izobshto

ostavani samo dastiska me palsi na nashte igrachi pak shtestane kakvoto e pisano

Link to comment
Share on other sites

Прогнози за днес:

България-Дания 0:2 - просто съм реалист. Иска ми се нашите да бият, но...не могат.

Швеция-Италия 1:1 - не мисля, че някой от двата отбора ще надделее в този мач.

Link to comment
Share on other sites

Залагам пари, че България днес ще победи Дания! Който е мераклия да се обади! ;) Момчета трябва да сте малко оптимисти ! Недейте така!

Link to comment
Share on other sites

Прогнози за днес:

България-Дания 0:2 - просто съм реалист. Иска ми се нашите да бият, но...не могат.

Швеция-Италия 1:1 - не мисля, че някой от двата отбора ще надделее в този мач.

mi moqta e

da vidim koi shte poznai

prognoza e ako ni varvi igrata

България-Дания 2-1 ako li ne България-Дания 0-2

Швеция-Италия 1-2 ili 1-1 spored men Italia zadaljitelno trqbva da biat dnes ako iskat da prodaljat napred no nqma da e losho ako padnat

no mislq che shte naddelee Italia

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли кво ще стане ако България бие Дания, а Швеция не падне от Италия. Това значи, че последния мач с Италия ни трябва равен и се класираме. Така че днес дано бием :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

AWE NE WE.SWEDEN BIE ITALY APAK NIE BIEM ITALIQ.V SEDVA6TIQ KRAG NIE PRAIM RAVEN S ITALIQ A SWEDEN BIE ILI PRAI RAVEN S DANIQ.VSI4KO E IZ4ISLENO. :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Шведите не трqбва да бият днес!ако го направят се класират напред и ще пуснат на Дания защото са си близки ;)

X е наи-добре....

но наи-важно си остава да бием Датчаните

Link to comment
Share on other sites

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

ще им ебем мамата на датчаните неска

Link to comment
Share on other sites

Вместо буфера Владимир Иванов и говедото Пажин излизат Илиян Стоянов и Боримиров

Само Пажин! Владо остава в състава и добре, че е така. Боримиров няма място в отбора...

 

ся ша има яко брадви за датчаните щото Стоянов не си поплюва :)

Link to comment
Share on other sites

ся ша има яко брадви за датчаните щото Стоянов не си поплюва :)

И яко псуване и разправии със съдията :evil

Прогноза: 1-0 за нашите

Link to comment
Share on other sites

I DA PADNEM I DA BIEM PAK QKO 6TE SE NAPIEM KATO DIVI PRASETO tva e istinata trqbav6e da padnat za da im doide akala v glava 6toto qvno sa si misleli 4e 6te im e lesno sled kato parvi se klasiraha ama ne e taka tai 4e QKO 6TE SE NAREJEM AKO BIEM :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Слаба работа сме тоя мач (а то само тоя да беше :) ) , ще паднем с поне 3 гола. Не можем да обърнем мача с тази слаба игра :( Напускаме европейското безславно ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...