Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply
България ще бие тъпите шведи с 3:0

але але але але

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

О, добре омазахме ги направо!

Link to comment
Share on other sites

И да паднем и да бием,пак ще се напием !

 

испуснаме си положенията

после съдията тотално ни закопа :angry1 при 1-0 трябваше да изгони ония смешник 6 номер.После не се знае какво щеше да се случи но нямаше да е това което стана :(

играчита трябва да забравят тоя мач и в следващия срещу Дания да играят за победа макар че ще е доста трудно :cry

Link to comment
Share on other sites

Мъка, мъка, мъка...Кофти ми е, въпреки че бях сигурен, че ще загубим , и се бях подготвил психически, 5:0 си е резил както и да го погледнаем. Не ми се мисли как се чувстват тези, които "вярваха". Вярвате ли още? Направете си услуга, стъпете на земята и си спестете ядовете, защото следващите два мача няма да са по-различни от този. Знам, че сигурно вече ме мразите, задето съм така настроен. Това е защото съм реалист. А реалността е, че България не е футболна сила.

Link to comment
Share on other sites

Вярвате ли още? Направете си услуга, стъпете на земята и си спестете ядовете, защото следващите два мача няма да са по-различни от този.

вярвам що да не вярвам ?

докато резултата беше 1-0 играхме много по-добре от тях.Другите два мача ще почнат от 0-0 така че кво ни пречи да играем.Освен тва има един израз 'мач с мач не си приличат' ;)

 

п.с.

освен тва тоя пеераз дето свири тая смешна дузпа за шведите можеше в началото да свирне оная за нас

Link to comment
Share on other sites

Мъка, мъка, мъка...Кофти ми е, въпреки че бях сигурен, че ще загубим , и се бях подготвил психически, 5:0 си е резил както и да го погледнаем. Не ми се мисли как се чувстват тези, които "вярваха". Вярвате ли още? Направете си услуга, стъпете на земята и си спестете ядовете, защото следващите два мача няма да са по-различни от този. Знам, че сигурно вече ме мразите, задето съм така настроен. Това е защото съм реалист. А реалността е, че България не е футболна сила.

Охх, не ме е яд на теб, яд ме е, че си прав :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

А сега да погледнем реалистично!!!!!!

 

След като гледахте Италия и Дания и тяхните добре подредени защити - мислите и че ще успеем да вкараме гол на Европейското???

Link to comment
Share on other sites

е все един автогол ще вкараме де... :evil

Любо Пенев не е в състава.

 

 

А прав си де нали този път е взел МАРИЯН - ПЕДЕРАСТА и градивния халф в Българската "средна линия" / с нито един свестен пас и всяка отиграна топка е загубена./

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам всички да се успокоим и да гледаме напред. Не си заслужава да си блъскаме главите заради този мач. Все пак футболът е игра, понякога печелиш, понякога губиш. Кофти е като губиш по този начи, но нищо не можем да направим по въпроса.

 

Как мислите ще се развият утрешните мачове? Аз ги виждам така:

Чехия-Латвия - 3:0

Германия-Холандия - 1:3

Link to comment
Share on other sites

Любо Пенев не е в състава.

 

 

А прав си де нали този път е взел МАРИЯН - ПЕДЕРАСТА и градивния халф в Българската "средна линия" / с нито един свестен пас и всяка отиграна топка е загубена./

Пич, ти не си в час. Ако има някой, който засра хавата, то това беше Гошко Пеев. Заедно с Пажин, Фугов и Янкович.

Link to comment
Share on other sites

Как мислите ще се развият утрешните мачове? Аз ги виждам така:

Чехия-Латвия - 3:0

Германия-Холандия - 1:3

Чехия-Латвия - 4:1

Германия-Холандия - 1:2

 

тва са мойте прогнози.

Link to comment
Share on other sites

Пажин еба мамата на отбора да се връща там от където е дошъл  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

kaji mu Pajin i ne go obijdai pove4e ... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ако някой си мисли, че сме играли добре до втория гол, жестоко се лъже.

Тактическата схема на Шведите беше на бързи контри да надбягат нашата защита. Дори да бяхме отбелязали гол, нашите нямаше да издържат физически. Добре е поне, че не излезнахме като обречени и не играхме антифутбол в стил "Г. Василев".

 

Плюхте по Кишишев, но се видя къде изостават нашите. Щом Шведите могат да върнат Ларсон и ние можеше да простим на Кишишев. Не че един играч прави отбора, но нямаше да изглеждаме толкова жалки.

Link to comment
Share on other sites

Пич, ти не си в час. Ако има някой, който засра хавата, то това беше Гошко Пеев. Заедно с Пажин, Фугов и Янкович.

Yankovich????S kakvo e usral igrata Yankovich???Za Peev sam napylno syglasen,4e e ne6tasten plyh kakto i za Pajin,no Yankovich si izigra ma4a sravnitelno dobre. ;)

Toq 6iban pederast sadiqta zaslujava da go pratqt v Alcatraz,pri nai-zakoravelite zatvornici :angry1 :angry1 Ebati i izmislenata duzpa,ebati 1000 jylti dade na na6te,pri 3-iq gol spored men ima6e zasada spored men ama taka i ne q dadoha. :angry1 :angry1

Da ne govorq za na6te,verno e 4e e mnoo gadno da igrae6 pri takyv rezultat,ama se pak moiha da se dyrjat malko.Za6tita be6e pod sqkva kritika.

 

Ai dano napraim ne6to pove4e na sledva6tiq ma4(symnqvam se)

Link to comment
Share on other sites

абе, аз мога илли не мога да еба майката на всичките песимистично копелета?! пичове, съжалявам, но от снощи съм "малко" разстроен, нервен и не знам още к'во. чувствам се анално изнасилен. след трятия гол бях в безсъзнание. седя и блея пред телевизора. въпреки че съм напълно отчаян аз вярвам че малките копеленца от нашия отбор ще се стегнат, защото като се върнат в Шопия ще ги разкъсат. да се стягат щото си ебало майката.

едно ме радва, цялата дебилна шведска нация го пое. хващам бас, че около 5 милиона българи са ги псували жестоко тия шведи и с цялата тази негативна енергия вземе да им направят един атентат в хотела на шведския отбор :evil :evil :evil

айде със здравеи дано не съм ви обидил!

 

а за днес прогнозата ми е:

Чехия-Латвия 2:0(победа за Чехия)

Германия-Холандия 1:1 (равен)

айде малко скромни резултати очквам, но с оглед на досегашните мачове само ние паднахме с повече от 1 гол.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...