Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

Станахме за смях. Ако продължаваме така, ще почнем да се радваме и на точка от Андора, Сан Марино и други футболни гиганти.

Че и съдията има вина има, но не той вкара 7-те гола в нашата врата.Не ми казваите, че сте чакали да се свири 50 на 50. Тук все пак става дума за много пари.

И Харватска ги порязаха, но не тръгнаха като кочове да ритат, псуват и просят картони, а се мобилизираха и можеха да доведат нещата до 3:2.

Жалко за Стилян Петров. Не знам на какво се дължи слабата му игра, но откакто е капитан на отбора не сме постигнали нищо.

 

Не искам да подхващам темата Кишишев, но с него отбора не изглеждаше така жалко.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Момчета ето това е адреса на форума на шибаните ку*ви съдийски!

 

http://footballreferee.org/discus/index.html

RA General Discussion-->Euro 2004 Referees

 

Дайте ако не друго поне да си изразим възмущението от долната мафия която представляват.

Link to comment
Share on other sites

Че и съдията има вина има, но не той вкара 7-те гола в нашата врата.Не ми казваите, че сте чакали да се свири 50 на 50.

има и то доста голяма.Педерастта уби желанието на нашите още от първия мач.Все пак ние си имахме положения които изпуснахме.В момента проблема ни е че не можем да вкарваме и след това на нас вкарват.Мача Германия-Холандия не го гледах целия но мисля че холандците нямаха много положения но когато създадоха едно горе долу добро Нистелрой успя да го реализира.

 

Малка държаве сме и е трудно да се борим с големите.Хората в страната са около 8млн.Сигурно към 3 млн са пенсионери.От останалите 5 милиона колко мислите че са футболисти ? Сигруно не повече от 2000 хиляди.От което следва че избора на играчи е прекалено малак сравнение с този на старани като Франция,Англия,Германия,Испания,Италия.Не мислите ли че е така? ;)

Има разлика да избираш 11(23-ма футболиста) от 2000 и от 100 000 примерно.

Link to comment
Share on other sites

Нас ни режат предимно заради публиката.На наште мачове идват околко 2000 българи.А на другите държави феновете са най-малко 10 000.Всичко е пари.Затова на мача С дания българите скандираха "МАФИЯ".

Link to comment
Share on other sites

нашите момчета играха доволно слабо нямам думи само ме е яд че не показаха на какво са способни защотосъм сигурен че можеха повече от това което показаха

Link to comment
Share on other sites

Ако искате в знак на протст срещу съдиийството сложете това в signature-то :)

а бе лошо няма ама не мислиш че е малко голямо ? B)

умалих картинката и тръгнах да я качвам тук обаче няма място на уареза

216x100 е размера 7.1К e големината

Link to comment
Share on other sites

леле Холандия-Чехия ей тва е футбол ;) :punk

браво на двата отбора :)

Доста хубав мач става! :)

Аз стискам палци за Холандия! :)

Link to comment
Share on other sites

Чехия-Холандия 3:2 - най-качествения и забележителен мач от началото на първенството !!!

Честито на чехите - първия отбор, класирал се за следващата фаза :punk

Link to comment
Share on other sites

Най-интересния мач, само мога да кажа едно: Браво на чехите, голям отбор са, за разлика от прехвалените немци и французи

Link to comment
Share on other sites

Не очаквах такова нещо от чехите.Иначе мача беше перфектен.Поздравления на Чехия. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

много хубав мач ! отново с участието на Холандия...

кво да говора...тоя пеераз съдията не даде очевадна дузпа за Холандия!Второто две чисти нарушения за жълт картон ако не и за червен,които дори не бяха свирени :angry: !Първото срещу Нистелрой който се откъсваше сам срещу вратаря и ония го подсече.Второто срещу Ван Дер Мейде и той се откъсваше сам срещу вратаря а единия от чехите му подложу крак а другия му препречи пътя.И тоя съдията как не ги видя тея работи ?

 

много съм разочарован от съдииството на тва първенстов.Как може от УЕФА да допускат такива неща.Бахти футболът вече не е това което беше

UEFA MAFIA :angry:

Link to comment
Share on other sites

Потресен съм....Толкова добре започна мача. Толкова добре се развиваше, дори и след гола на Колер. Всичко до смяната на Робен. Прави бяха Бастен и Кройф, че Адвокаат е страхливец. Защо по дяволите му трябваше да вкарва дефанзивен играч?!?...не знам...псува ми се...страшно много ме е яд. Сега чехите ще излязат на разходка срещу Германия,ще пуснат резервите малко да поиграят. И в крайна сметка Холандия ще са прецакани. Все пак хубав мач беше...Ако Давидс беше вкарал...Или Нистелрой, когато би във вратаря от един метър...Уффф...дано да греша за мача на чехите с германия...Сигурен съм, че Холандия ще победи Латвия, ама не зависи от тях дали ще се класират.

Ах, колко ме е яд!

Link to comment
Share on other sites

За съдииството мога да цитирам думите на коментатора от предишния мач на този съдия - "много е добросърдечен" - хахаха

Колкото до мача - наистина хубав мач , аз лично бях за Чехия , но наистина на няколко пъти съдията им бутна по едно рамо ...

 

QUOTE : EaSteRn_SuN : Нас ни режат предимно заради публиката.На наште мачове идват околко 2000 българи.А на другите държави феновете са най-малко 10 000.Всичко е пари.Затова на мача С дания българите скандираха "МАФИЯ".

-Прав си да , но не е само заради публиката - телевизионните права също струват доста по-малко, когато играе нашият отбор - не сме просто интересни на света и това е то ... - за това предлагам да станем 1-2-3/до 50/ пъти подред световни, та да станем интересни :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Малка държаве сме и е трудно да се борим с големите.Хората в страната са около 8млн.Сигурно към 3 млн са пенсионери.От останалите 5  милиона колко мислите че са футболисти ? Сигруно не повече от 2000 хиляди.От което следва че избора на играчи е прекалено малак сравнение с този на старани като Франция,Англия,Германия,Испания,Италия.Не мислите ли че е така?  ;)

Има разлика да избираш 11(23-ма футболиста) от 2000 и от 100 000 примерно.

мале колко съм бил заблуден :rolleyes:

написах 100 000 а те били поне 6 милиона в Германия

поне 6 млн. са регистрираните футболисти в Германия

източник фокус спорт ;)

Link to comment
Share on other sites

Наистина най-силния мач от началото на първенството. Чехия ги подпряха, но не съдята отправи 16 удара към вратата на Холандия. Как поне веднъж не видях някой от играчите да оспорва съдийско решение. Играчите си играят играта, а съдийството има кой да го коментира.

Link to comment
Share on other sites

Наистина най-силния мач от началото на първенството. Чехия ги подпряха, но не съдята отправи 16 удара към вратата на Холандия. Как поне веднъж не видях някой от играчите да оспорва съдийско решение. Играчите си играят играта, а съдийството има кой да го коментира.

ммдаа аз не казвам че Чехите не играха добре ;) и двата отбора играха много добре(Холандия до преди смяната на Робен играех супер) Обаче точно тва е че глупавия съдия пак стана главно лице в мача.А лошото е че не това е единствения мач в които се случва това.Ако и занапред съдиите продължат да свирят така по такива турнири и по първенствата напраоо то вече няма за кво да седнеш да гледаш мач :angry:

 

днеска:

Русия-Гърция 0-2 и Гърция продължава напред

Испания-Португалия за тоя мач нищо не се знае но може би 2-1 за Испания

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...