Jump to content
BulForum.com

Кои са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ и добре организирани торент тракери?


fashion_m

Recommended Posts

... желателно е да са на разбираем език (английски, български), да са добре организирани (като замундата) и най-важното - да имат мнооого потребители и торенти. Знам за Демоноида и Thepiratebay, но кажете и други. Писна ми да съм ограничен само до двата български тракера, те са малки.

Link to comment
Share on other sites

Мммм, нека да помисля. Такива със свободна регистрация или всякакви?

Demonoid.com - много добре организиран тракер

H33T.com - цари малко хаос там, обаче се качват много от последните релийзове

RuTracker.org (бифшият torrents.ru) - много неща се намират там, ще се изненадате какво може да откриете

Link to comment
Share on other sites

hd-torrents.org

за филми ХД. Май тия дето сте ги споделили за общоизвестните за торенти от всякакъв вид. Иначе за различно съдържание май си има по-добри като горния и др.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
да са добре организирани (като замундата)
:woot -е,да-,,организация по български„-и с ,,пещерни“правила :D от каменната ера-шоплукът е с предимство,българите са на втори план :ohmy: и драконови правила за ъплоудер-чак и да им се молиш :grin:

...виж демоноида и пиратския бряг са истински торент тракери-свобода на словото :grin: всеки може да качва...

...руските са най-добри-в ру-тракера има каквото си помислиш,сиидъри-на корем :beer: и да няма-за 24 часа все някой ще те ,,съжали„ :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Най-добрият тракер за сваляне е замундата, има всичко и се сийдва продължително. Лошото от ноември миналата година насам, че трябва да ползваш прокси за достъп и български айпи-адрес за торент клиента, за живеещите навън.

 

Като ъплоудер, това е wrzru.com, понеже заради ниският ми коефицент никъде другаде не съм бил ъплоудер. В рамките на 30 минути имам поне 3 лийчъра, което е добре(един задължително се отказва).Имам някои препоръки за wrzru.com,

 

При качване->описание(Description) да имам над белият празен правоъгълник малки икони:големина на шрифта,дебелина/наклонен/подчертан,цвят,линк,картинка. Тях да мога да ги използвам, примерно: маркирам текста,кликвам на цвят,избирам жълт, и маркираният текст става жълт. При кликване на картинка или линк да ми изкача(pop-up) малък прозорец със запитване за уеб адреса.

 

И освен единият бутон "Do it!" отдолу, да има и втори "Preview"

Link to comment
Share on other sites

НАПРАВЕТЕ МУ БУТОНИ НА ЧОВЕКА ВЕ!

 

Щом искаш всичко да ти е по вкусът, направи си твой сайт... аз не виждам с какво казаните от теб неща ще подобрят тракера. :)

 

То не че ги няма, има ги! Просто, вместо да ти изкача прозорче и да те пита за линк към картинката, се използва bitbucket бутона на сайта.

 

Пък все едно piratebay и demonoid бъкат от бутончета!

Link to comment
Share on other sites

...виж демоноида и пиратския бряг са истински торент тракери-свобода на словото :grin: всеки може да качва...

...руските са най-добри-в ру-тракера има каквото си помислиш,сиидъри-на корем :beer: и да няма-за 24 часа все някой ще те ,,съжали„ :beer:

В сайтовете в които всеки може да качва се стига до проблема, че се качват стотици неща просто заради тръпката и до ден-два 80% от тях остават без сиид. Когато има организирана система за ъплоуд, тогава нещата могат да се контролират по лесно, ъплоудерите са избрани и сериозни хора които оставят нещата да се сиидват дълго време. Така както в тук и в Замунда, а и още няколко чужди тракери.

А относно търсачката, просто трябва да и свикнеш и тогава няма проблеми. В началото и аз качих един дублиращ се торент, просто търсачката не ми го намери по начина по който го търсих.

Според мен наистина би било добре заглавието на даден торент да бъде изписано както на съответния език така и на български, може би тогава ще се улесни търсенето.

Но това е само предположение.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Безспорният лидер за мен е RuTracker.org - невероятно богато и доста често уникално съдържание, огромен брой сийдъри и изключително детайлна организация както в каталогизирането, така и в правилата за качване.

 

За HD-съдържание - HDclub.org (трекерът на hdclub.com.ua) и HDtracker.ru

 

От англоезичните: XtremeSpeeds.net - много богато съдържание и огромен брой сийдъри от Европа, с добра ъплоуд-скорост. Тук много бързо се качват ТВ-сериали, шоу- и спортни програми, като много често са и със SD- и с HD-релийзи.

В TorrentDay.com нещата се появяват малко по-рано, но обикновено съдържанието е архивирано и не е толкова удобно за директна "употреба"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И за мен RuTracker.org (ex torrents.ru) е номер едно. Досега по-добър тракер не съм срещал. Освен уникалното на моменти съдържание, има много добра модерация, както и интелигентни и културни потребители :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

За сефте виждам руския тракер ... НЯМА такава организация ... тия хора са ненормални!

В добрия или лошия смисъл?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...