Jump to content
BulForum.com

Super PI


Recommended Posts

Поправи ме ако греша ,но не е ли логично колкото по малко на брой са транзисторчеатата толкова да е по хладен процесора. Плюс това мисля, че твоя проблем с топлината идва от това, че го пържиш с много ток. Имам наблюдение върху Pentium 4 3Ghz сокет 478 (който е с 90nm) и смея да твърда че 940-ката е доста по гореща (с боксовото охлаждане отиваше на 80C)

 

П.П. @Sohm тука си говорим за един абсолютно зверски клок на тази картинка дето си постнал. Не ми се вярва заводски core2 да излиза с 1800Мхз шина :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

имам само един въпрос - към "състезаващите се"

-дърпате се с floating point , я се дръпнете с integer да видим как ще изглеждат нещата - хмхм

пък и на еднотипно инсталирани системи ли ги дърпате ?!? :) :D :lol: че и резултати отчитате :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не разбрах горния пост ? И какво значи еднотипно инсталирани системи? Да не би да има няколко начина на инсталиране на виндоус?

Link to comment
Share on other sites

Абе не го слушай тоя палячо той за спорта си плямпа само наляво надясно пък и дразни много отгоре на това ! Който има възможност нека разгледа форума на Визио да види за какъв цирк става въпрос.

@Sonic това не е форума на визио където група 13 годишни си правят чата! Вместо да пишеш глупости да беше показал нещо с твойте мега познания или си решил да бъдеш отлъчван малко по малко от всеки един раздел.Визирам тази тема ТУК ,а другите не ми се търсят.....

Та така клоуне или постваш резултатче или с въртежи към на визио форума да разправяш там как Linux крашвал за 6 минути и как на Р9550 играеш Oblivion и FEAR на средни настройки!

 

П.П. Може малко да съм афектиран от катаджиите преди малко ,но все пак минах само с 4лв.

 

И за да не е пълен офтопика едно пикче.... :rolleyes:

132098_t.jpg

Това е старо SuperPI което ми се подмята от 3-4 дънни платки и резултата от 32Mb не го гледайте.Ако някой иска мога да му опна един тест на 32 да обажда ;)

Конфигурация от подписа 2700mhz 290(DDR580) 3-3-3-9 1T само за теста.

Link to comment
Share on other sites

имам само един въпрос - към "състезаващите се"

-дърпате се с floating point , я се дръпнете с integer да видим как ще изглеждат нещата - хмхм

пък и на еднотипно инсталирани системи ли ги дърпате ?!? :) :D :lol: че и резултати отчитате :) :lol:

 

:) Дете на природата !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Като гледам почти сте достигнали 5 GHz, а резултатите са слаби. Става ясно, че Конро наистина е нещо добро:

 

o632886874908125000.jpg

 

Някъде беше казано, че Core 2 Duo ще направи PentiumD да изглежда като антика. Чак изглежда невероятно постигнатото от Интел.

 

Евала !

:woot :woot :woot 3.5V (волта... на ядрото!!!) Еб@ти коре-то 10сек за пи-то то си еб@ло м@м@т@ 3.0ГХз пфф :blink:

чакам да видя отговора на някой с K8L ;)

Link to comment
Share on other sites

Нова дисциплина. Разнотипно инсталирана машина. Супер Пи, докато буфера ми пълни мана и слушам Кафе дел Мар...

 

superpiww2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
това беше грубо! :laughing: Същото мога да кажа какво става с АТИ, правят ли видео карти още :woot

 

Ами НЕ :D От няколко месеца такава компания вече няма. :allien

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...