Jump to content
BulForum.com

Aliens vs Predator


Crazy_Hamster

Recommended Posts

3289bf2045f40ff786a7cf122b75dfae_568x800.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=_NtpnNjh3jI http://www.youtube.com/watch?v=yqPZZALgbYQ

 

Minimum Requirements:

* Windows 7/ XP/Vista

* 3.2 GHz Intel Pentium 4/Athlon 64 3000+ or equivalent processor

* 1 GB System RAM (XP)/ 2 GB System RAM (Vista)

* DirectX 9.0c compliant video card with 128 MB RAM (NVIDIA 6600 or better, ATI X1600 or better)

* 15 GB free hard drive space

 

 

Recommended Requirements:

* Windows 7/ XP/Vista

* Intel Core 2 Duo E6400 or equivalent processor

* 2 GB System RAM

* DirectX 9.0c compliant video card with 512 MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI HD2900 PRO or better)

 

 

Sega са решили, че е време за нова касапница. Играта излиза на 16 февруари и се очертава да е много добра.

 

 

От това клипче почвам да се плюнча като пришълец. :D

Link to comment
Share on other sites

Ако ми тръгне на щайгата - ще я врътна и с пришълец и хищник. На тази серия просто нямам необходимата нервна система за да играя пехотинец...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък точно нямам търпение пехотинец да поиграя. Това за мен е най-силната част от поредицата. Още си спомням на старите игри как постоянно следях скенера дали няма да се появи точка на екрана. И изведнъж като се появят 3 и изпадам в паника :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе мани тая работа - нищо на скенера и изведнъж някаква гад ми каца пред краката, вкарвам и един пълнител в главата и разбира се - оставам на изпарения от киселите пръски... И после пулса ми е, като след спринт...

Link to comment
Share on other sites

predatora е най-якото ко*еле. Много ме кефи да играя с него. Но винаги гледам да изиграя играта с всички. Най-терсене ми е с пришълеца, ама то това е докато свикна с перспективата да гледам всичко от тавана :)

Link to comment
Share on other sites

Помня доста отдавна страхотните мултиплейове на AVP 2. Даже пак бих поиграл ама няма с кого... Надявам се и тази да има добър мулти, че нещо от бая време игра сингъл не ми е интересно да играя...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Управлението е толкова противно, че нямам никакво желание да продължавам напред.

И на мен не ми хареса хич играта. Играх около час и нещо и я изтрих.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се нямате нищо против промените, който направих по първият пост и по вашите.

 

И аз съм фен на играта особено с Alien уникално е...изобщо не се занимавам да ходя по пода :Д

 

Предатора е машина тва е ясно,а с мари нещо ми влиза нетолкова зарибено.

 

При първа възможност ще я попуцам неистово....ех както каза lil_stenly "Кога ли ще почнат да правят игри и за линукс" :confused

Link to comment
Share on other sites

И аз съм фен на играта особено с Alien уникално е...изобщо не се занимавам да ходя по пода :Д

 

Предатора е машина тва е ясно,а с мари нещо ми влиза нетолкова зарибено.

 

При първа възможност ще я попуцам неистово....ех както каза lil_stenly "Кога ли ще почнат да правят игри и за линукс" :confused

А, точно с марина е най-яката тръпка..., даже когато излезе двойката (която отново разцъквам в момента - преди да започна новата)и бяха направили скенера да работи на 360 градуса, като, че ли се поизгуби адреналина който имаше в този персонаж...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...