Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз имам подобен проблем с DX9c. Свалям го, инсталвам го (уж), рестарт, пускам инсталацията на демото и: The installation requires DirectX9c to run. Кво да правя? бтв, по нищо не личи, че се инсталира DX9c-то. В смисъл:

I accept the agreement. Next >

To start the installation, please click Next. Next >

И след 1 милисекунда инсталацията е свършила без видимо да се е инсталирало нещо :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз имам подобен проблем с DX9c. Свалям го, инсталвам го (уж), рестарт, пускам инсталацията на демото и: The installation requires DirectX9c to run. Кво да правя? бтв, по нищо не личи, че се инсталира DX9c-то. В смисъл:

I accept the agreement. Next >

To start the installation, please click Next. Next >

И след 1 милисекунда инсталацията е свършила без видимо да се е инсталирало нещо :confused

QUOTE(JoroBoy @ Oct 27 2004, 21:43 PM)

Opravi li problema zashtoto pri men e sushtoto!Plaese HELP!

ta zna4i problema go opravih kato go zaobikoloh. V direktoriqta na demoto ima edin fail "compressed" koito kato go razarhivira6 i ti instalira igrata. Sled koeto otnovo se poqvi problem, toq put sus startiraneto, izpisva mi nqkuv error napravo 6a poludeq 

Това ,ако може да ти помогне.Беше няколко поста по-назад.

Link to comment
Share on other sites

Emi ako iska6 da ima6 dx9c(koito 6te ti trqbva za po natata6ni igri).Trqbva da go maxne6 no ako 6te go maxa6 napravo pravi uninstal na windows za6toto ako sega go maxne6 bez da uninstalva6 windowsa mislia 4e 6te ima6 problemi s nqkoi programi.

Link to comment
Share on other sites

Оправих проблема!!!

 

Всичко, което е необходимо да направите, за да си ъпдейтнете 9.0b на 9.0с (ако не става по нормалния начин) е:

1. Дърпате си 9.0б и 9.0ц от вареза

2. Разархивирате в темп дир-ове (отделно!)

3. Копирате .ехе-то и двата .dll-a от дир-а на 9.0б и ги слагате на мястото на тези от 9.0с

4. Инсталирате 9.0с

 

При мен проработи, пожелавам ви успех!

 

ЕДИТ: Сори, че се отклоних от темата. Игрицата е зарибена, с нетърпение очаквам цялата версия :Р

Link to comment
Share on other sites

Като гледам някои хора бая се зорят докато го подкарат това демо. Дано ви хареса, че иначе целия Вози труд. :lol: :) :D

Явно нещо са ви много зле опер. системи. :)

Link to comment
Share on other sites

Явно нещо са ви много зле опер. системи. :)

Много си прав. Аз съм с СП2, който си има вграден ДХ 9ц и не съм инсталирвал нищо. Проблема при тях може да е било от драйвърите, който не поддържат ДХ 9ц. Такива са от 5ххх серията на нвидиа. 61.77 са първите които го поддържат. Та може би и в драйвърите да е бил проблема, а не в ДХ

Link to comment
Share on other sites

Нямам СП2, но имам DX 9.0c (4.09.0000.0904).

Проблемът, дето се мъчите да оправите не идва от DX-a а от драйвърите на картите ви. Имах същия проблем с NFSU когато излезе. Свалете си нови драйвъри.

Link to comment
Share on other sites

абе някой видя ли това "спрей шоу"

някак го пуснах мисля че като бях спрял и натиснах нос-а и почнаха да праскат някви спреове острани на колата ?!?! ама само 1 път стана незнам точно какво съм натискал ?!

Link to comment
Share on other sites

абе някой видя ли това "спрей шоу"

някак го пуснах мисля че като бях спрял и натиснах нос-а и почнаха да праскат някви спреове острани на колата ?!?! ама само 1 път стана незнам точно какво съм натискал ?!

 

 

Tova ne sa speiove tova e para ot nosa na underground 1 sushto go imashe

Link to comment
Share on other sites

A Vsync-a za kvo e az ne vijdam razlika dali e pusnat ili ne :confused

Мисля, че като е включен не дава на играта да показва фреймове, над нагласентие Hz-ове, на монитора. :wacko:

Ако бъркам ме поправете! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

на мен пък нито единицата нито двойката не ми вървят под вин ХР. и двете забиват още в менюто без видима причина. под 98 вървят перфектно и двете. Кво ли не пробвах-преинсталация на дирек Хъ, преинсталация на дриверите на видеото, нищо. пак забива. някой има ли идея от какво се получава така и дали може да се оправи, щото ми омръзан всеки път да сменям виндовсите?!?

Link to comment
Share on other sites

Игрицьть е яка особено защтото обикаляш града но забива

mi neznam na men ne mi zabiva nqmam nikakyv problem s demoto i mnogo me kefi,samo 4akam sq da izlezne cqlata i da se razcepvam :P ina4e tva deto se obikalq v grada e mnogo zdravo i raznite stuffove deto moje da vliza6 v nqkvi garaji i da moje da si smenq6 razli4nite ne6ta e mnooooogooo zaribeno ama kofti na demoto 4e nemoje da se pravi ni6to :D

osven da se 4aka drugo nemoje da se pravi B)

Link to comment
Share on other sites

Tova e za razmazvane na svetlinite na lampite kato vdignesh po visoka skorost

 

бахти лафа. ново определение за V Sync :) луда работа.

 

V Sync се пуска при игри на които фреймовете се качват над хоризонталната опреснителна честота на монитора. при това от прекалено много фреймове, може да се получи грозна графика и несъвпадения. Vsync ограничава фреймовете да не надминават честотата... което за нас няма особено значение.. така или иначе не забелязваме нищо над 30-35 .. и 60 ще са напълно достатъчни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...