Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

тва с хидравликата нещо не мога да го разбера. знам си контролите кои са, ама неще да скача. първо като го пробвах колата се движеше, и си викам я да спра, може да стане. ама то пак не стана. някои има ли идея как да я накарам да подскача?!?

най-важното е че върви. аз съм на 700 мхз 256 рам и 64 видео и ми върви супер, ама на ниски детайли. пуснал съм си само неона, щото иначе лагва :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

задържаш H камерата се доближава и със стрелките избираш от коя страна да се пусне/спре хидравликата. като пуснеш хидравлика, автоматично се фиксира камерата и не следва колата за да можеш да се виждаш отстрани. по същия начин подскачаш.... самоче с J вместо с Н.

като увелечите скоростта .. хидравликата се спуска автоматично.

Link to comment
Share on other sites

Свалям е вече 3 пъти от различни места нестава и нестава показва ми този прозорец където можеш да дадеш или don't send или бутона където съобщаваш на Microsoft за грешката.

Link to comment
Share on other sites

GeForce FX5200 128mb 128bit

И аз съм с такава карта и ми върви!

Link to comment
Share on other sites

Покарах половин час в града и вече мога да кажа първите си впечатление от демото.

На първо място графиката. Като цяло няма някакви кой знае какви подобрения с изключение на ефектите. По-ефектно е вече ползването на нитрото и особено, когато вземеш бонус точки от карането и ти даде бонус нитро. Това като го включих имах чувството, че стоповете се превърнаха в реактивни двигатели. :woot Това ми напомня на Midnight Club 2 и там имаше такива изцепки. Определено са се престарали. Като цяло графиката си е много добра, то и няма как иначе. Коя игра от поредицата NFS, когато е излезнала не е била с прекрасна графика. :)

Пропуснах да кажа за отражението на асфалта. В първата част като го дадеш на макс все едно се движиш по огледало. :blink: Тук вече са пооправили малко нещата. И като цяло е малко по-тъмно май или така ми се струва, но не един или два пъти се претрепах поради факта, че не виждах пътя (тея фарове нищо май не правят) :lol:

 

Направи ми впечатление, че колата е по-нестабилна отколкото на първата част. Като се изключи и контрола на стабилността (много препоръчително за макс реализъм) се приближава доста до поведението при Drift. Това определено е от нещата, който ми харесаха, стига да не става като Colin-a, където с клавиатура си е полу-управляема(полунеуправляема) колата. Друго, което забелязах, може и да се бъркам, но тази последната камерата, която дава колата отзад и най-отдалеч, като че ли е поставена по-ниско, за да се вижда по-далече напред. Добре, обаче когато изкачваш някакво възвишение и като тръгнеш да се спускаш и в първия момент не виждаш нищо пред теб. В следствие на това няколко пъти обрах няколко таксита и микробуси. :lol:

 

Така като гледам играта я бива и няма начин как да не прекарам няколко часа с нея като излезе. :)

Това пък с хидравликата ми беше интересно в началото, :D но си е пълна безмислица. Верно си е, че ще е много полезно ако ще качваш някакъв бордюр, обаче това все пак е спортна кола??? Трябва да е възможно най-ниско до пътя, за да е най-стабилна, какви са тия хидравлики и щуротий. ;)

Това кола ли е или коледна елха. Май за тея пичове няма разлика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi ne znam az ne formatirah xarda zaradi igrata prosto 6toto imax mnogo izli6ni ne6ta i sled tva kato probvah tragna ina4e ne znam drug na4in img src="style_emoticons/default/sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" /> Sorry

Link to comment
Share on other sites

Има една опция Light Trails имам чувството, че от нея лагва повече отколко от antialiasing-а. :blink: Като е изключих (е без друго нещо ме дразни) играта върви страхотно. :)

 

:music Paul Van Dyk - Nothing But You (Vandit Radio Mix) NFS Underground 2 GameTrax :music

С този трафик Drift-a е станал още по-труден Тъкмо си направиш 20 хил. точки и се кефиш и отнасяш някво такси и казваш сбогом на точките. :evil :lol: :bgrin:

 

Нещо не можах да разбера какво общо има Brooke Burke с тази игра?

Рекламно лице ли е?

brookeburke12.jpg

 

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

То аз едвам играя на high

Ами аз играя на всичко High, като се изключат ефектите, дато не ми ги позволява картата и не сече хич :confused

Явно ефектите цоцат най-много ресурси...

 

RazorGL :

Не бе това ти е виртуалната приятелка...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз играя на всичко High, като се изключат ефектите, дато не ми ги позволява картата и не сече хич  :confused

Явно ефектите цоцат най-много ресурси...

Ти с каква видеокарта си? Кои ефекти не са ти включени?

RazorGL :

Не бе това ти е виртуалната приятелка...

Че и приятелка ли си имаш в тая игра? :lol: Дано има филмчета с нея!!! :P :lol: :devil

nfsu2.JPG

 

:rolleyes: :love

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде другаде мога да си дръпна демото, защото имам проблем с това което е на уареза! Пускам го да се сваля файла и като се свали казва, че не е валиден Уин32 файл!И вместо да е около350Мб то е 170! Не мога и не мога да разбера защо става така! Освен това ако натисна пауза по време на сваляне като го пусна да продължи - почва от начало! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде другаде мога да си дръпна демото, защото имам проблем с това което е на уареза! Пускам го да се сваля файла и като се свали казва, че не е валиден Уин32 файл!И вместо да е около350Мб то е 170! Не мога и не мога да разбера защо става така! Освен това ако натисна пауза по време на сваляне като го пусна да продължи - почва от начало! :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

Това е линк от сайта на EA Games

---------------

Мене ме дразни тоя лъскав път и в града малко са прекалили със светлинните ефекти се едно караш в 2100 година B)

Link to comment
Share on other sites

Ами то добре това - мерси много, обаче аз от там ще го свалям 1 седмица, някои не знае ли някъде по локалния или поне българския.

Link to comment
Share on other sites

Ами то добре това - мерси много, обаче аз от там ще го свалям 1 седмица, някои не знае ли някъде по локалния или поне българския.

http://icebreaker.data.bg/Games/Need.for.S...%202%20Demo.exe

Нищо му няма на демото в warez-a. :blink:

nfsu2.JPG

 

:rolleyes: :love

Link to comment
Share on other sites

На мен демото на 2-ката ми върви по-добре от 1-цата

PC-то ми е:

Gigabyte GA-7ZXE

256MB SDRAM

AMD Palomino XP 1700+

GeForce2 MX400 64MB

 

Върви ми перфектно на 800x600 на Medium Details

:punk :punk :punk :punk

 

EDIT:

С Windows XP sp1 съм и DerectX 9,0c и с драйвери за видеото nVIDIA 53.04

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже от къде другаде мога да си дръпна демото, защото имам проблем с това което е на уареза! Пускам го да се сваля файла и като се свали казва, че не е валиден Уин32 файл!И вместо да е около350Мб то е 170! Не мога и не мога да разбера защо става така! Освен това ако натисна пауза по време на сваляне като го пусна да продължи - почва от начало! :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

 

И на мен ми се случи първият път когато го свалях с Getright, но след това го свалих със Save target as .... и всичко си му беше наред :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се случи първият път когато го свалях с Getright, но след това го свалих със Save target as ....    и всичко си му беше наред  :bgrin:

Еиииии! За това не се сетих! Благодаря че ме подсети! Само дано не спре тока! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...