Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
бахти лафа. ново определение за V Sync :) луда работа.

 

V Sync се пуска при игри на които фреймовете се качват над хоризонталната опреснителна честота на монитора. при това от прекалено много фреймове, може да се получи грозна графика и несъвпадения. Vsync ограничава фреймовете да не надминават честотата... което за нас няма особено значение.. така или иначе не забелязваме нищо над 30-35 .. и 60 ще са напълно достатъчни.

pove4eto prostosmurtni ne sme naqsno s podobni ne6ta :( prosti ni za nevejstta :unsure:

Link to comment
Share on other sites

на мен пък нито единицата нито двойката не ми вървят под вин ХР. и двете забиват още в менюто без видима причина. под 98 вървят перфектно и двете. Кво ли не пробвах-преинсталация на дирек Хъ, преинсталация на дриверите на видеото, нищо. пак забива. някой има ли идея от какво се получава така и дали може да се оправи, щото ми омръзан всеки път да сменям виндовсите?!?

Десен бутон върху exe-то, Propreties - > Compatibility -> нагласяваш на 98 и си готов :)

 

w00x, това исках да кажа най-отгоре :)

Link to comment
Share on other sites

pove4eto prostosmurtni ne sme naqsno s podobni ne6ta :(  prosti ni za nevejstta :unsure:

 

who r u? и какво съм казал на теб?

 

Десен бутон върху exe-то, Propreties - > Compatibility -> нагласяваш на 98 и си готов  :)

 

w00x, това исках да кажа най-отгоре  :)

 

после видях..... след като написах.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, кажете ква карта да си купя, че да ми върви с 30 или повече fps, че на моя FX5600 всичко на МАХ 1024x768 ми варви с 10 fps.

Ами, не се притеснявай и на мен същия номер ми прави на 800x600 на макс върви перфектно а на 1025x768 лагва като ненормално, макар ми вървяха далеч по тежки игри отлично...

Предполагам че е или от демото или заради драйверите...

Кат излезнат нови просто си ги свали.

Link to comment
Share on other sites

Demo-то е малко тъпичко. То в него няма нищо. Една кола в 3 цвята, 2 писти и разходка из града. Няма възможност дори да си правиш кола, било то и с много малко части. То това му беше интересното на NFS:U. Графиката изглежда добра, до такава степен, че ми бави на моя GeForce FX5900 на МАХ, за това ми се наложи да махна АА и намаля refresh-а на отраженията. Така изглежда добре, пък ако цялата пак нещо бави, има сумати глупости още които могат да се намалят. Само NO2-то много дразни, как се раазмазват стоповете. На старата и със light trails пак нямаше такива грозотии.

Link to comment
Share on other sites

Оправих проблема!!!

 

Всичко, което е необходимо да направите, за да си ъпдейтнете 9.0b на 9.0с (ако не става по нормалния начин) е:

1. Дърпате си 9.0б и 9.0ц от вареза

2. Разархивирате в темп дир-ове (отделно!)

3. Копирате .ехе-то и двата .dll-a от дир-а на 9.0б и ги слагате на мястото на тези от 9.0с

4. Инсталирате 9.0с

 

При мен проработи, пожелавам ви успех!

 

ЕДИТ: Сори, че се отклоних от темата. Игрицата е зарибена, с нетърпение очаквам цялата версия :Р

Mojesj li po podrobno da mi obiasnish za TEMP-dirovete az razarahivirah 9.0b tam posle copvam 3-te faila,no ne moga da nameria kude mi e instalnato staroto 9.0c!

Link to comment
Share on other sites

Mojesj li po podrobno da mi obiasnish za TEMP-dirovete az razarahivirah 9.0b tam posle copvam 3-te faila,no ne moga da nameria kude mi e instalnato staroto 9.0c!

Hora pomagaite! :confused ....mahnah SP2 instalnah DX9c i igrata si trugna posle pak slojih paketa i pak vze da mi kazva,che niamam DX9c......ebati tupotiata :confused ......daite niakva ideia,che sum dignal ruce!

Link to comment
Share on other sites

Не знам ама е супер тръпка като стартираш от място с нитро :) В един момент от колоните те удря тежък звук на натоварен двигател, и в следващия момент гледаш как Нисана се изстрелва и за отрицателно време вдига 120км/ч :) Много тръпка ще има в пълната версия усещам аз :)

Link to comment
Share on other sites

Hora pomagaite! :confused ....mahnah SP2 instalnah DX9c i igrata si trugna posle pak slojih paketa i pak vze da mi kazva,che niamam DX9c......ebati tupotiata :confused ......daite niakva ideia,che sum dignal ruce!

Аз съм със СП2 и нямам никви проблеми с играта. Не съм слагал отделно ДХ 9ц, защото той си е вграден. И съм с 61.77 драйвъри

Link to comment
Share on other sites

Аз съм със СП2 и нямам никви проблеми с играта. Не съм слагал отделно ДХ 9ц, защото той си е вграден. И съм с 61.77 драйвъри

Tazi replika za pomosht li se vodeshe??? :confused ......i az sum sus SP2 sus 61.77 daje i sus sushtata karta ama imam problem....iavno niakude neshto sgubiasva shtom i drugi hora imat podoben problem vuprosa e kude??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Tazi replika za pomosht li se vodeshe??? :confused ......i az sum sus SP2 sus 61.77 daje i sus sushtata karta ama imam problem....iavno niakude neshto sgubiasva shtom i drugi hora imat podoben problem vuprosa e kude??? :confused

Може би щото аз съм с Уин ХР без вграден СП2, инсталиран на чисто. Незнам

Link to comment
Share on other sites

Abe iavno ima problem....iskam da go resha......please HELP! :cry

Sled goliama borba otkrih koe mi sgovniasva neshtata!Predi vreme oshte predi da izleze SP2 final biah s versia 2096 i po princip gi pazia,kato instalacionni!Na posledna preinstalacia na WIN-a predi okolo 2-3 sedmici po pogreshka sum slojil NE-finalnata versia na SP2.......ta ako ima vse oshte hora s tozi problem prosto si svalete SP2 FINAL slagate go i problema e reshen! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...