Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
spored men igrata 6e varvi kat pu6ka na GB RADEON X800 PRO/256M DDRIII !

 

mnooooo kinti maa mu  :blink:

На това казваш щяло да върви като пушка?

А на това тук:

AMD Athlon 64 FX-55

ASUS A8N-SLI

2х 6800Ultra

2GB Corsair XL

На това направо ша отлети за Луната. :P

Само, че има проблем. Не само е мноо кинти ми и нема откъде да си купиш някои от нещата в момента освен ако нямаш яко връзки. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Abe pichove,goliamo razocherovanie e tova demo be! Mislia,kato izleze pulnata versia da si ia instalna i ako e sushtata boza... ebasi iazuk che tolkova ste izpisali za taia igra i iazuk za chakaneto. Kvi sa teia raboti za iziskvaniata be?NFSU mi vurveshe na 800x600 sas vsichki nastroiki do dupka i bluari i chudesii i mnogo malko mi lagvashe,samo na dve-tri mesta na pista a tva smotano demo sum go pusnal na 640x480 i vsichko OFF i Low i mi nasicha iako. Ai siktir(zaradi pravilata na foruma)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм много кофти демо.Аз си мислех, че ми върви горе-долу добре, ама след дълга игра като пуснах за малко първата част то там колите направо летят всравнение с тва демо :wacko:

Link to comment
Share on other sites

На това казваш щяло да върви като пушка?

А на това тук:

AMD Athlon 64 FX-55

ASUS A8N-SLI

2х 6800Ultra

2GB Corsair XL

На това направо ша отлети за Луната. :P

Само, че има проблем. Не само е мноо кинти ми и нема откъде да си купиш някои от нещата в момента освен ако нямаш яко връзки. :lol:

кое точно не може да си купиш ? ти ми дай парите пък аз всичкото ще си го купя :)

Иначе на такова Пц остава и да не тръгне някоя игра :)

Link to comment
Share on other sites

кое точно не може да си купиш ? ти ми дай парите пък аз всичкото ще си го купя :)

Иначе на такова Пц остава и да не тръгне някоя игра :)

Дъното ще се появи официално след средата на този месец и мостчето, което свързва двете карти и ги прави на SLI не расте по дърветата. ;)

Все пак говоря за момента и не за след 1 месец. И какво значи ако имах пари?

Колко пари 1 млн. ли? Аз ако имах толкова пари нямаше да се занимавам с такива простотии. ;)

Link to comment
Share on other sites

Abe pichove,goliamo razocherovanie e tova demo be! Mislia,kato izleze pulnata versia da si ia instalna i ako e sushtata boza... ebasi iazuk che tolkova ste izpisali za taia igra i iazuk za chakaneto. Kvi sa teia raboti za iziskvaniata be?NFSU mi vurveshe na 800x600 sas vsichki nastroiki do dupka i bluari i chudesii i mnogo malko mi lagvashe,samo na dve-tri mesta na pista a tva smotano demo sum go pusnal na 640x480 i vsichko OFF i Low i mi nasicha iako. Ai siktir(zaradi pravilata na foruma)

Това че ти лагва, не означава че играта била бъгава. Нормално е. Има по добра графика и следователно по-големи изисквания

Link to comment
Share on other sites

според мен играта ще лагва по-малко от демото. При мен на ъндърграунд 1 така ми беше-демото ужасен лаг, играта си върви ноирмално.

единствено light glow-а ми я прецаква супер много

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм много кофти демо.Аз си мислех, че ми върви горе-долу добре, ама след дълга игра като пуснах за малко първата част то там колите направо летят всравнение с тва демо :wacko:

Аз имам AMD athlon XP 1700+, 256 DDR RAM, дъно K7S5A, G-Force 4 MX 440 64MB DDR. Демото всичко на мах. Никав лаг! И anti-alias -а е на мах... Да живей Щайгата!!!

Link to comment
Share on other sites

А уе разбрах че играта е излязла ама неофициялно. Ако някой знае нещо повече да казва.

#torrents 

!pre *need*for*speed*

Проверете и се убедете.

 

oффф. като е излезла си я свали. ние ще чакаме да я release-нат официално.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам AMD athlon XP 1700+, 256 DDR RAM,  дъно K7S5A, G-Force 4 MX 440 64MB DDR. Демото всичко на мах.  Никав лаг! И anti-alias -а е на мах... Да живей Щайгата!!!

Priateliu,nai veroiatno e zashtoto videoto ti ne podarja directX9 i polovinata efekti ne ti bachkat

Az sum s AMD Barton2500+/Soltek nForce2/ViVo GB Radeon9200 128-128/512-400 i mi lagva,no pdurjam tezata,che veroiatno pulnata versia shte raboti po-dobre

Link to comment
Share on other sites

Priateliu,nai veroiatno e zashtoto videoto ti ne podarja directX9 i polovinata efekti ne ti bachkat

Az sum s AMD Barton2500+/Soltek nForce2/ViVo GB Radeon9200 128-128/512-400 i mi lagva,no pdurjam tezata,che veroiatno pulnata versia shte raboti po-dobre

 

Ne nai-veroiatnono a napravo si e taka.

Az sum s Asus ATI Radeon9550 i mi nasicha leko na max.

Link to comment
Share on other sites

Това че ти лагва, не означава че играта била бъгава. Нормално е. Има по добра графика и следователно по-големи изисквания

дрън дрън та пляс :) по-добра графика -да ,но не чак толкова ,че да е 2х по-тежка от предишният Underground :) Найстина да изчакаме играта да излезе и тогава ще се разбере ..

@N_Igma постни някой скриин да видим де ?! и ,ако може с FRAPS фреимовете да покажеш ,че малко измислено ми звучи твоето изказване ..

П.П. и все пак мене много ме радват двигателите .. доста яко ръмжат :) като стартирам и цялата стая се тресе от баса :) яко

Link to comment
Share on other sites

не е толкова тежка играта. на мен на high ми върви почти идеално (като се има впредвид, че все още съм с gf2 mx 440 и целерон 900mhz). естествено без такива гъзарии като motion blure и headlights и crowds. ама на демото ми бачкат и light trails, а на предната не можех да ги пусна.

Link to comment
Share on other sites

не е толкова тежка играта. на мен на high ми върви почти идеално (като се има впредвид, че все още съм с gf2 mx 440  и целерон 900mhz). естествено без такива гъзарии като motion blure и headlights и crowds. ама на демото ми бачкат и light trails, а на предната не можех да ги пусна.

Картата ти е ограничена на DirectX 7, то по default повечето ти яки ефекти не работят и аз не виждам кво може да ти насече:)

Link to comment
Share on other sites

не е толкова тежка играта. на мен на high ми върви почти идеално (като се има впредвид, че все още съм с gf2 mx 440  и целерон 900mhz). естествено без такива гъзарии като motion blure и headlights и crowds. ама на демото ми бачкат и light trails, а на предната не можех да ги пусна.

GF2 mx 440 !? Ne bqh vijdal takova 4udo, no i tova 4udo ne poddyrja Dx9 taka 4e vsyshtnost ne ti e na high :)

Link to comment
Share on other sites

явно не съм се изразил правилно. знам, че не поддържа directx 9. имах предвид, че го играя на high с всичко, което ми позволява картата да включа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...