Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Sled goliama borba otkrih koe mi sgovniasva neshtata!Predi vreme oshte predi da izleze SP2 final biah s versia 2096 i po princip gi pazia,kato instalacionni!Na posledna preinstalacia na WIN-a predi okolo 2-3 sedmici po pogreshka sum slojil NE-finalnata versia na SP2.......ta ako ima vse oshte hora s tozi problem prosto si svalete SP2 FINAL slagate go i problema e reshen! ;)

Познах от кво е проблема. Казах ти, че не си правил чиста инсталация на финалния СП2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
Познах от кво е проблема. Казах ти, че не си правил чиста инсталация на финалния СП2

Az puk nikude ne sum vidial niakoi da spomenava neshto za finalna versia inache niamashe da se motkam tolkova! ;) .....tvoite dumi biaha WIN+preinstalacia na SP2 na chisto,koeto po nishto ne znachi,che imash predvid finlanata versia na SP.....no mersi vse pak! ;)

Link to comment
Share on other sites

Az puk nikude ne sum vidial niakoi da spomenava neshto za finalna versia inache niamashe da se motkam tolkova! ;) .....tvoite dumi biaha WIN+preinstalacia na SP2 na chisto,koeto po nishto ne znachi,che imash predvid finlanata versia na SP.....no mersi vse pak! ;)

Това съм имал предвид, но не съм го казал явно :)

Link to comment
Share on other sites

Ако ви кажа каква ми е конфигурацията - направо ще паднете от смях:

CPU: 1.2GHz AMD Duron

RAM: 256Mb DDR

Video Card: 32Mb SiS 650_651_M650_740 (Много слаб 3D-ускорител)

И въпреки всичко ми върви що годе нормално! Е леко насича де ама може да се играе! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ако ви кажа каква ми е конфигурацията - направо ще паднете от смях:

CPU: 1.2GHz AMD Duron

RAM: 256Mb DDR

Video Card: 32Mb SiS 650_651_M650_740 (Много слаб 3D-ускорител)

И въпреки всичко ми върви що годе нормално! Е леко насича де ама може да се играе! :tongue

I tova "leko nasicha" na kakva rezolucia i na kakvi "extri"?Poneje i na men leko mi nasicha s kompa ot signaturata mi ta prosto iskam da razbera dali ne sum si dal parite na viatura? :woot

Kato kazvate neshto pone se utocniavaite do krai.....po nagore JAVA beshe kazal,che mu vurvi na CPU 1Ghz 128SDRAM i GeForce 2.....neka i toi da kaje kak se igrae igrata shtoto naistina mi e interesno!

Link to comment
Share on other sites

I tova "leko nasicha" na kakva rezolucia i na kakvi "extri"?Poneje  i na men leko mi nasicha s kompa ot signaturata mi ta prosto iskam da razbera dali ne sum si dal parite na viatura? :woot

Kato kazvate neshto pone se utocniavaite do krai.....po nagore JAVA beshe kazal,che mu vurvi na CPU 1Ghz 128SDRAM i GeForce 2.....neka i toi da kaje kak se igrae igrata shtoto naistina mi e interesno!

Абсолютно всичко е изключено, на минимална резолюция и всичко на минимум! Ти как си я представяш тая работа да е нещо по-различно? То ако беше така аз щях и Дуум 3 да играя :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно всичко е изключено, на минимална резолюция и всичко на минимум! Ти как си я представяш тая работа да е нещо по-различно? То ако беше така аз щях и Дуум 3 да играя  :lol:  :lol:  :lol:

Ok,uspokoi me.......tukmo hvashtah kompa da go zafucha prez terasata! :D

Link to comment
Share on other sites

Ok,uspokoi me.......tukmo hvashtah kompa da go zafucha prez terasata! :D

Ха-Ха-Ха! Спокойно не си си дал парите на празно! Аз със мойта барака да му мисля! Въпреки че до сега не съм инсталирал игра която да не тръгва! Всички тръгват, но въпроса е дали може да се играе на тях!? Добре че не съм някой гейм маниак иначе до сега да съм се самоубил 5 пъти!

Link to comment
Share on other sites

Radvam se i to mnogo  :thumbs-up:

Ako ne mi be6e tragnala... :throw:

Вярно ли за една игра ще си строшиш компютъра? -Според мен не си заслужава! НФСЪ2 не се различава кой знае колко от 1

Link to comment
Share on other sites

То не се различава, ама на мен на GeForce FX5900 demo-то на втората ми бави на FULL MAX +x4 AA, а пък старата си вървеше идеално.

Link to comment
Share on other sites

Всъщтност играта ще е адски различна!

Щом програмистите на ЕА, казаха че 1-цата е била само пробна, да видят как ще се справят, представете си каква ще е 2-ката! :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Всъщтност играта ще е адски различна!

Щом програмистите на ЕА, казаха че 1-цата е била само пробна, да видят как ще се справят, представете си каква ще е 2-ката!  :punk  :woot

saglasen sam s teb

2-rata chast shte nqma nishto obshto s 1-vata

tova moje samo da ni radva

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...