Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
V papkata "NFS Undergound plus" ima Savove i ima edin *.rar koito e okolo 900MB kazva se NFS 7-tova NFS underground li e ili e nqkoi MOD :devil  :confused

Това след няколко дни ще го делна... нито има обяснение какво, нито ако е addon е качен само аддона в съответните фтп категории.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ли нещо не разбрах... Гледайки новия трейлър останах с впечатлението, че райския му газ се появява от нищото, сам си се пълни и дори като го изхаби, пак се появява. Ако са го направили така е баси тъпото!

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ли нещо не разбрах... Гледайки новия трейлър останах с впечатлението, че райския му газ се появява от нищото, сам си се пълни и дори като го изхаби, пак се появява. Ако са го направили така е баси тъпото!

mi as do kolkoto znam

NOS-a se palni samo kato karash za kef iz gradovete

no kato sakash single player ne se palni

no ne sam mnogo sigoren

shte vidim skoro

Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за NOS.Каква е разликате между NOS и Nitros(нз как се пише).Защото като отключваш последния NOS на Need For Speed Underground

NOS X3m и ти дава да избирам между тези двете.Някой ако е пробвал да сподели каква е разликата.

Link to comment
Share on other sites

датата на "премиерата" е 25 октомври.

ще има откриване на Състезателна писта Ървиндейл - Лос Анджелис.

ще пее Snoop Doggy Dog. билета ще е 10$. ще има състезание за най-добрите Drifter-и. (9-те най-добри в света). наградата ще е Nissan 350Z с уникален тунинг на Nismo. ще се предава на живо по Spike TV (което означава, че тука няма да го видим. освен можеби ако някой не е абонат на оная телевизия дето я рекламират.. с 30-те най-гледани програми и другите 300 сателитни).

Link to comment
Share on other sites

датата на "премиерата" е 25 октомври.

ще има откриване на Състезателна писта Ървиндейл - Лос Анджелис.

ще пее Snoop Doggy Dog. билета ще е 10$. ще има състезание за най-добрите Drifter-и. (9-те най-добри в света). наградата ще е Nissan 350Z с уникален тунинг на Nismo. ще се предава на живо по Spike TV (което означава, че тука няма да го видим. освен можеби ако някой не е абонат на оная телевизия дето я рекламират.. с 30-те най-гледани програми и другите 300 сателитни).

Maleeeeeee

tva sha e golqma ludnisa we

jalko che nqma da mojem da vidim zakvo stava vapros

Link to comment
Share on other sites

В сайта на Need Fos Speed може и да се сложи нещо.Има време пък и google.com за какво е направен.Се ще открием някой друга снимка,както w00x намери тази информация.

Link to comment
Share on other sites

NFSUnlimited.net най-страхотния и обширен сайт за NFSU. лятото имаше турнир с награда кормило. можеше да участва всеки. турнира беше за външния тунинг на колата. всяка кола. 20 дена.. 20 коли. за съжаление късно се усетих, пък и в началото не знаех как да си тунинговам колите за да стават добри. станах 7/190 на Skyline-ите, и 5/180 на 350Z. ако се бях усетил по-рано.. можеше да спечеля поне място в полуфиналите (първите 3 от всяка кола отиват на полуфинал.) гласуват потребителите. сега вървят различни състезания, но няма награди. бих участвал, но при преинсталация ми се изтри юзърнейма. с него всичките коли. жалко.. бяха доста добри.
Link to comment
Share on other sites

Като стана въпрос за NOS.Каква е разликате между NOS и Nitros(нз как се пише).Защото като отключваш последния NOS на Need For Speed Underground

NOS X3m и ти дава да избирам между тези двете.Някой ако е пробвал да сподели каква е разликата.

Мисля, че това са две различни фирми за N2O бутилки.

 

P.S.Няма ли откъде да се издърпа видео от премиерата на Underground 2 ???

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че това са две различни фирми за N2O бутилки.

 

P.S.Няма ли откъде да се издърпа видео от премиерата на Underground 2 ???

 

чакай да мине де :)

ще видим. все ще се намери.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...