Jump to content
BulForum.com

Battlefield: Bad Company 2


liquid

Recommended Posts

И при мен го има този проблем. Копирах всичко уж, ама... По-късно ще я преинсталирам пък да видим.

 

Няма нужда да я преинсталираш, аз също го имах тоя пробем. Явно не си копирал абсолютно всичко, както и аз в началото, понеже това се оправяло като се копират .txt файловете от папка Crack.... и си готов. Ако сучайно по навик си изтрил image-a (както аз направих :), файловете от папка Crack ги има в Пирата, пак същия на RELOADED. Баси зора, след 1 час четене се оказа, че трябва просто да копна 2 текстови файла... живота е песен...

 

P.S. Преди малко я врътнах, зарибявка е. Малко тъп сюжет има ( USA vs СССР ), но става хареса ми. Може и щеше да е по-различно, ако имахме достъп до Multiplayer (иска key), ама не ме е грабнала чак до толкова, че да тръгна да давам пари за нея.

 

Най-добър военен шутър за мен си остава Call of Duty: World At War... е там вече наистина си във война!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

И аз да напиша едно коментарче ...... ИГРАТА Е БОЛНА ............. Стигнах до мисията с танковете и направо съм изумен от всичкоо ....

Link to comment
Share on other sites

По принцип не ми допадат подобни мелета - предпочитам по-stealth игри - но тук всичко е толкова добре изпипано, че няма как да не ми хареса.

Особено много се изкефих на ехото от стрелбата в големите халета на първата мисия!

Link to comment
Share on other sites

Покрай машините са за***ли нещо оръжията. Някак си им липсва характер и държание. Моделите също са недоизпипани, както и това че са подбрали неподходящи оръжия. В южна америка доколкото знам тамошните армии са въоръжени за дълго основно с FN Fal за далекобойно, както и калашников - реално откъм калашников има 2 негови деривата което може да ми се прости ама откъм глаткоцевно основно ползват двуцевки и помпи мозберг. Откъде ги изкараха тия ловни тозове незнам. На всичкото отгоре 12 калибър при условие че стам стандарта е 16 и такъв ползват тамошните партизани. Другото което не ми харесва е че гладкоцевните пушки които имат слугов вариант - който поради незнайна причина е по-зле откъм далекобойни способности от тези със съчми!!! Има много неща които не ми харесват - но машините са на ниво и внасят приятно разнообразие.

Link to comment
Share on other sites

За какво изобщо говорите... Това изглежда като Call of Duty 2 с нов енджин за осветлението. Дори мисля, че на CoD2 моделите му са по-добри... Играта е бутафорна, контролите са мудни и усещането е много тромаво, играта е необосновано тежка предвид колко е грозна, анимациите са ужасни, ragdoll явно няма, защото един от японците в първата мисия падна и умря в поза тип Quake 2, пушките са абсурдно грозни и зле моделирани, мерниците са отвратителни... Изобщо... защо някой би искал да го играе това? Лицата на моделите изглеждат все едно са извадени направо от Soldier of Fortune 2. Open world environments? Затова ли ми излиза червен екран като на умирачка с огромен текст "LEAVING COMBAT ZONE, TURN BACK" като направя 2 крачки встрани? Дори червените хитмаркери за това откъде те гърмят изглеждат жалки. Просто от прекалено много неща лъха старост, low production value и бедност някакси...

 

Всички MW2 хейтъри сега ще се напъват да хвалят тоя боклук, но какво да се прави, такъв е живота...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми хареса в пъти повече...всеки с мнението си.

 

Абсолютно. В петък ще се омажем с аверите. Много обичам да гоня и да блъскам хора с UAV-то :D

Link to comment
Share on other sites

За мен от виетнама насам никаква промяна няма тая поредица. 2142 имаше много свежи идей ама много зле реализирано. Тая игра ми напмня за Делта Форс Екстриим на която се готвих да се размажа "както преди" - ама не - играта си е outdated отвсякъде - поредния боклук с леко подобрена графика. От Battlefield първата беше добра и до там за мен. Помпите са най-голямата подигравка. Който ги е мислил и измислил да правят на 60 метра повече поражения от M60 ще му връча една ловна пушка с 13 нули съчми аз ще зема произволна пушка в калибър по-голям 7.62х39 и ще го сложа на 60 метра да си разменим по една пукотевица...

Link to comment
Share on other sites

За какво изобщо говорите... Това изглежда като Call of Duty 2 с нов енджин за осветлението. Дори мисля, че на CoD2 моделите му са по-добри... Играта е бутафорна, контролите са мудни и усещането е много тромаво, играта е необосновано тежка предвид колко е грозна, анимациите са ужасни, ragdoll явно няма, защото един от японците в първата мисия падна и умря в поза тип Quake 2, пушките са абсурдно грозни и зле моделирани, мерниците са отвратителни... Изобщо... защо някой би искал да го играе това? Лицата на моделите изглеждат все едно са извадени направо от Soldier of Fortune 2. Open world environments? Затова ли ми излиза червен екран като на умирачка с огромен текст "LEAVING COMBAT ZONE, TURN BACK" като направя 2 крачки встрани? Дори червените хитмаркери за това откъде те гърмят изглеждат жалки. Просто от прекалено много неща лъха старост, low production value и бедност някакси...

 

Всички MW2 хейтъри сега ще се напъват да хвалят тоя боклук, но какво да се прави, такъв е живота...

То май като гледам сте се събрали Battlefield хейтърите .....Честно да си кажа Battlefield никога не ми е харесвала първа втора част и т.н но точно тази е много добра(всяка игра си има кусури мога да изброя и за тази поне 5 недостатъка но не се напъвам) ...........

А за COD всичките части съм ги играл и ми е една от любимите пуцалки ........ А MW 1-2 са ми в топа .........

Link to comment
Share on other sites

По принцип не ми допадат подобни мелета - предпочитам по-stealth игри - но тук всичко е толкова добре изпипано, че няма как да не ми хареса.

Особено много се изкефих на ехото от стрелбата в големите халета на първата мисия!

 

При това положение, си вземи една хубава звукова карта, която поддържа EAX 5.0. На всяка по-нова и по-скъпа игра ще имаш подобни ефекти. :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо само на мен ли ми се струва доста НЕоптимизирана :confused Като изключим "разрушаващите" ефекти(havoc engine?wild guess),от към графика играта не е КОЙ знае какво,но на E8400/9600GT/4GB ram най-общо казано едвам върви... Пуснах е на low настройки и пак на моменти има сеч :unsure:

Link to comment
Share on other sites

На тоя процесер тая карта е като на купе на Порше да сложиш двигател на Москвич...

Сега може и така да изглежда,но като се купуваше pc-то това беше общо взето най-доброто за тези пари което можеше да се вземе...А и не виждам това какво има общо с темата или с 'въпроса' ми ?

Link to comment
Share on other sites

Добро е пц-то, ако смяташ да го ползваш за фотошоп... За игри тая карта си е отишла преди много време. На мен с 4850, която е вече на 2 години кажи-речи, ми върви всичко на макс с над 40 кадъра при 1680х1050. Не съм искал да се заяждам, просто избора на процесор/карта не е бил правен с цел игри според мен.

Link to comment
Share on other sites

Съдържа спойлери, и разни мисли, защо BF e боза.

 

ЛОЛ... И пак лол оставих я играта до мисията в самолета преди няколко дена, като си мислех, сега има поне 3-4 часа още игра. Минах я и нея и изведнъх хоп - руснаците нападат през аляска - и си казвам е сега ще падне интересен финал който малко ще ме поизпоти - и хоп - кредитите... Имам чувството че това беше половин игра... или може би 2/3 игра, но не и завършен продукт. Какво беше това недоносче, какво беше това чудо. Гледам и не вярвам на очите си както казва професор Вучков. Тия паднаха по-ниско от COD MW2 - а това си е постижение от всякъде. Жалко за чакането, жалко за всичко. Нестига че с изключение на звука и машините /които са страшно ограничение, уж има свобода а 3 метра в страни и хоп - върни се. Някакво голямо поле и се кара в ш*бан тунел широк 3 метра но това е отделен въпрос/ та останалото - моделите на оръжията, разнообразие, държане - беше все едно е правено от 3 годишни деца идиотчета. Освен това - кратко. Имах чувството че играя на някой от епизодите на HL2 - пълна подигравка е на това да му казват цяла игра... Толкоз от мен. Чакам какво ще е COD 7 имам доверия в Treyarch до сега не са се излагали - ама с тая война във Виетнам... Незнам - пълно отчаяние е положението при 3D шутърите. Успяха да развалят и Биошок-а какво остава за останалото... Незнам - от 2007 насам нищо интересно няма в тоя жанр - направо не знам - тия конзоли изядоха всичко, игрите които излизат сега са смотан конзолен порт на някаква повърня излезнала преди 2 месеца за разни кутии с хардуер като офис PC за 500лв които се наричат конзоли, с игри играни главно от умствено изостанали индивиди /казват им на галено casual gamers/ които се объркват ако има повече от 3 бутона които се ползват едновременно на пада им... какъв ли напредък търся.

 

Link to comment
Share on other sites

Добро е пц-то, ако смяташ да го ползваш за фотошоп... За игри тая карта си е отишла преди много време. На мен с 4850, която е вече на 2 години кажи-речи, ми върви всичко на макс с над 40 кадъра при 1680х1050. Не съм искал да се заяждам, просто избора на процесор/карта не е бил правен с цел игри според мен.

 

Q6600

9600GT

3.5gb ram (разпозната) иначе 2х2

 

върви средно с около 40 fps всичко на макс (без vsync) 1920х1080

Link to comment
Share on other sites

Добро е пц-то, ако смяташ да го ползваш за фотошоп... За игри тая карта си е отишла преди много време. На мен с 4850, която е вече на 2 години кажи-речи, ми върви всичко на макс с над 40 кадъра при 1680х1050. Не съм искал да се заяждам, просто избора на процесор/карта не е бил правен с цел игри според мен.

off: http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/HD_4850/10.html Разликата в повечето игри не е кой знае каква. Както казах,навремето това общо взето най-добрия вариант на тая цена дори и за игри.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, как ще даваш примери с игри, които са излезнали преди 5 години? Виж разликата в производителността в игри като Call Of Duty 4, която също е доста поостаряла вече - повече от 50% е разликата. А и тук става въпрос за резолюции по-големи от 1024 все пак, или ти все още играеш на 17 инча монитор? Каквото и да си говорим, 9600 отдавна си е изпяла песента...

 

Между другото, кога е било това "на времето", като 8400 е процесор на няма и година?

Link to comment
Share on other sites

9600 толкова си е изпяла песента, че на нея играя на практика всяка нова игра на високи детайли без сериозни проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Без сериозни проблеми... Както и да е, всеки сам си преценя дали е доволен от прозиводителността или не, но е несериозно от игра 2010г. да се очаква, че ще лети при макс настройкки на карта от 2008ма година...

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз съм с тази карта и съм доволен. За парите си много добре си се представя. Усеща се как се задъхва, но имайки предвид началната инвестиция дори много добри резултати има.

 

Може проблема да е софтуера, защото при мен BC2 си го изиграх от началото до края на макс и имаше осезаем лаг сами при гледна точка зад джипките като вдигат прах.

 

Не е лошо да се ползват по-нови драйвъри ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...