Jump to content
BulForum.com

The Book Of ELi


Recommended Posts

От трейлърите не съм впечатлен, но двама от най-любимите ми актьори в един филм и то в актуалната тематика за края на света (все по-актуална с наближаването на 2012) изглежда обещаващо.

 

http://thebookofeli.warnerbros.com/

Link to comment
Share on other sites

Мда, трейлъра е толкова брутално клиширан в стил Стивън Сегал :sick

Link to comment
Share on other sites

...и то в актуалната тематика за края на света (все по-актуална с наближаването на 2012) изглежда обещаващо.

 

Да да края на света - аз като че ли претръпнах да слушам подобни глупости пък и това винаги е актуално и все има вероятност да дойде скоро - ако не е някое предсказание в Бибията или на Нострадамус, ще е новото хилядолетие, или някое природно бедствие (The Day After Tomorrow) или кой го знае какво. Но има и добри попадения на тази тема въпреки че повечето не струват.

Link to comment
Share on other sites

От трейлъра няма как да се разбере много, но според мен няма как да не е добър. Аз лично не се сещам за слаб филм с Дензъл.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Гледа ли го някой вече ? Аз мисля утре да ходя и ще си дам мнението. Виждам, че и по тракерите са го пуснали, но то ще е подигравка да се гледа така.

 

Наистина малко банална изглежда цялата работа, но се надявам най-малкото Дензъл Уошингтън да е на висотата си. (Тия дни пак гледах, "Мъж под прицел" - много е добър тоз човек).

Link to comment
Share on other sites

За да не разказвам ще кажа само, че филмът е добър и си заслужава да се гледа на кино :)

 

Зависи от вкуса. Аз споделям личното си мнение

Link to comment
Share on other sites

Смятах в Четвъртък да ходя да го гледам, но се отказах след като прочетох коментарите :(

Яд ме е за Дензъл, че сигурно са го насадили в поредната глупост, но може и да греша де.

Link to comment
Share on other sites

Едни познати отидоха и не издържали до края...

Че какво толкова не са харесали във филма? Гледах го онзи ден и ми допадна.

Съвременен прочит на историята за Моисей. :) Имаше и интересна заигравка с камерата в някои сцени. И краят не беше лош.

Та затова се чудя защо са излезнали преди края?

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих давал категорични мнения преди да саъм го гледал, обаче от трейлъра ми се стори, че фона е като в "300"- яка компютърна анимация като в няква игра. Със сигурност обаче ще го гледам филма.

Link to comment
Share on other sites

Че какво толкова не са харесали във филма? Гледах го онзи ден и ми допадна.

Съвременен прочит на историята за Моисей. :) Имаше и интересна заигравка с камерата в някои сцени. И краят не беше лош.

Та затова се чудя защо са излезнали преди края?

 

За това с камерите съм съгласен,някой сцени бяха интересно направени....но самата история и края особенно,толкова куцаше,че и аз за малко да излезна от киното.Дори в момента не се сещам за по-глупав филм. :bgrin:

 

P.S И за жалост Dunc няма нищо общо с 300,в трейлъра са май най-добрите моменти.

Link to comment
Share on other sites

НЯМА ПО ТЪП ФИЛМ И ЕДВА ЛИ НЯКОГА ЩЕ ИМА.......

Цялата история на филма можеше да се компилира в едно клипче от 3 минути..... абсолютно....всъщност кво ли се хабя тоя филм не заслужава да бъде коментиран за да може да се забрави колкото се може по СКОРО !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Единственото тъпо около този филм са хората които са го гледали и не са разбрали какво се опитва да каже.

Link to comment
Share on other sites

Брей ти пък много умен се оказа....

Аз имам мнение и в случая то не е като твоето ЗА МЕН филма е ТЪП , така че недей да се пробваш да оригиналничиш......

Link to comment
Share on other sites

Брей ти пък много умен се оказа....

Аз имам мнение и в случая то не е като твоето ЗА МЕН филма е ТЪП , така че недей да се пробваш да оригиналничиш......

Брей че сме тънкообидни. Както ти си даваш МНЕНИЕТО така и аз си позволявам да си дам моито. Колкото до филма за първи път гледам нещо което се различава коренно от холивудските бози с които ни заливат от известно време. Като почнем от сценария минем през саундтрака и завършим с посланието което се опитва да ни предаде. За мен тоя филм трябва да се гледа няколко пъти за да ти се изясни напълно. И както runner-a каза лош фимл с дензъл няма. Между другото той не само е в главна роля но и е продуцент на филма. Можем сами да си направим закюченията.

Link to comment
Share on other sites

Ех, ако беше преди време тая твоя генерализация за Дензъл щеше да получиш светкавично някоя реплика у стил "'ти уринирам на меродавното мнение".

 

Не е правилно да се прави така - само защото някой участва и айде всичките му филми са велики.

 

А този конкретния... 1/2 го гледах... като си довърша (заспах просто) ще си допълня коментара.

Link to comment
Share on other sites

Ех, ако беше преди време тая твоя генерализация за Дензъл щеше да получиш светкавично някоя реплика у стил "'ти уринирам на меродавното мнение".

 

Не е правилно да се прави така - само защото някой участва и айде всичките му филми са велики.

 

А този конкретния... 1/2 го гледах... като си довърша (заспах просто) ще си допълня коментара.

Не ти също не си ме разбрал напълно. Не съм казвал че филмите с участието на Дензъл са велики просто, че голяма част от филмите с негово участие който аз съм гледал опитват да въздействат на публиката която ги гледа да ги накара да се замислят над тематиката на филма и в крайна сметка като излезнат от киното да не се чувстват тъпо и някак си излъгани от трейлър и ефектна реклама. Защото повярвай ми мн пъти съм отивал на кино под въздеиствието на някои мн ефектен трейлър, но в краина сметка филма се оказва пълна боза и като излезна от киното ми се иска да бях прекарал тези няколко часа по друг начин. В този случай беше обратното, трейлъра вопще не ми хареса но въпреки това го гледах. За това казах че лош филм с Дензъл няма.

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали филмът е тъп (не съм го гледал още ) както казват някои от темата, но знам че Дензъл ми е един от любимите артисти и съм сигорен, че може да не е велик филма, но поне ще си заслужава на фона на много други излезнали заглавия през изминалата година

А това с трейлъра не е нужно един трейлър да е богат на информация за да се разбере че заглавието ще е стойностно и качествено има един билюк филми с уникални трейлъри ( всичко най добро събрано в него ) а крайният резултат го няма !

Link to comment
Share on other sites

Единственото тъпо около този филм са хората които са го гледали и не са разбрали какво се опитва да каже.

 

Ооо да посланието и начина по-който ни бе представено,беше просто "уникално"....американците си избраха черен за президент,сега направиха и Иисус такъв.

Link to comment
Share on other sites

....американците си избраха черен за президент,сега направиха и Иисус такъв.....

Не се сдържах :)) - а защо смяташ че Спасителя е русокос синеок хубавец след като е роден в непосредствена близост с Африка?

Link to comment
Share on other sites

Не се сдържах :)) - а защо смяташ че Спасителя е русокос синеок хубавец след като е роден в непосредствена близост с Африка?

"The Book of Eli" се превежда на български "Книгата на Илия/Илий", Илий е бил първосвещеник, отгледал пророка Самуил... как си направи асоциацията с Исус... мистерията Драйфус :laughing:

 

Филмът е доста добър с вървежно послание, за което само ще клатим глави... но както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Не се сдържах :)) - а защо смяташ че Спасителя е русокос синеок хубавец след като е роден в непосредствена близост с Африка?

 

Както и да е,беше в рамките на шегата,но изглежда не разбра иронията ми.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...