Jump to content
BulForum.com

The Book Of ELi


Recommended Posts

Брей че сме тънкообидни. Както ти си даваш МНЕНИЕТО така и аз си позволявам да си дам моито. Колкото до филма за първи път гледам нещо което се различава коренно от холивудските бози с които ни заливат от известно време. Като почнем от сценария минем през саундтрака и завършим с посланието което се опитва да ни предаде. За мен тоя филм трябва да се гледа няколко пъти за да ти се изясни напълно. И както runner-a каза лош фимл с дензъл няма. Между другото той не само е в главна роля но и е продуцент на филма. Можем сами да си направим закюченията.

 

 

Изобщо не съм тънкообиден. Просто се виж кво си написал , аз не харесах филма , да видя да съм генерализирал че примерно всички които го харесват са тъпаци ? Не ма нали трябва да се направим на разбирачи....... това че се различава не го прави по-добър и стига сте дрънкали заучени от вестници и списанията глупости - посланието което се опитва да ни предаде , светът който е изграден и т.н. За какво послание говорим ? Във всеки клип на червеният кръст или на уницеф има по-добри послания , ма не правят филми по час и 30 само за да се различават от "холивудските бози".....

 

И само м/у другото кво значи няма лош филм ? И аз съм му фен на Дензъл ама тоя път се е издънил , тва че е велик актьор като цяло не значи че е добър сценарист или че всеки филм в който участва е велик...... И пак само м/у другото тоя филм го изгледах трудно 1 път ..... да го повторя или потретя няма да се случи за нищо на света. Посланието на филма се разбира за има няма 20тина минути , ако на тебе ти е трябвал цял филм или пък 2 прегледа да го осъзнаеш толкова по лошо за тебе.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...