Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз пък обичам да пазарувам от Джаркомпютър - много съм доволен и цената е най ниска от всички фирми в ПЛД и са коректни - надявам се да не ми направат проблем - отивам да си купувам ХДД

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм много доволен от Koмпютър плюс. пазарувам от там вече 3 години и нямам проблеми с нищо. Даже и баща ми купува от там за работата. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на Всички! Първо искам да ви кажа че фирма Top Partner фалира тежко му и горко на този който има гаранция кам тях!

Искам да ви попитам само коя е фирмата която в Пловдив има най-много разнобразна стока на склад и на добри цени естествено?

Link to comment
Share on other sites

Да кажа и аз нещо за Адроид. Тук някой много ги похвалиха. Аз лично познавам по-голямата част от персонала защото бяхме колеги с ТУ. С мен се държат ОК, но от време на време пращам някой познат там и като го видят завалията че не е в час с нещата и здраво го базикат . Хиляда пъти им носи един монитор за оправяне - така си остана .

Бих казал евала майна на фирма която се отнася човешки особено с хората които са доста на Вие с РС-тата и влизат със свалени гащи.

Иначи тарикати дал господ - ама така ли се гради имидж

Link to comment
Share on other sites

А пропуснах да спомена СТЕМО - от там си купих HP принтер - на който за нещастие му изгоря захранването в следствие на ............. хлебарка !!! Ужас офиса остана 40 дена без принтер докато го върнат - така че имайте едно наум от там като си купувате - ако въобще някой го прави!

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да ви кажа че фирма Top Partner фалира

баси, верно ли бе ?!

 

лека му пръст тогва, на Top Partner-а, симпатяги бяха, ма не съм купувал нищо от тях

Link to comment
Share on other sites

баси, верно ли бе ?!

 

лека му пръст тогва, на Top Partner-а, симпатяги бяха, ма не съм купувал нищо от тях

hm.....a we po-dobre pitaite veseo za tazi firma, da vidim toi kakvo 6te vi kaje...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте на Всички! Първо искам да ви кажа че фирма Top Partner фалира тежко му и горко на този който има гаранция кам тях!

Искам да ви попитам само коя е фирмата която в Пловдив има най-много разнобразна стока на склад и на добри цени естествено?

Браво на пичовете .. точно затова си купувах ново дъно :(

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxaxa koito se e dogovoril na ispalshtane(lizing) moje i da e na kqr nisa znae.Pri polojenie che sa falirali nachi nqma zadaljeniq kam tqh.Ne sam pazaruval ot tam.ama ako ne e na bankovo plashtane lizinga nqkoi mnogo qko e navytril top partner

Link to comment
Share on other sites

Като прочетох постовете, имам чуството че висите по цял ден по тия фирми, все едно купувате хляб.

 

Относно темата:

Една позната си взе компютър за 800 лева преди два месеца, за съжалене не разбрах от коя фирма, но ще я питам скоро време и ще постна тук.

Най интересното беше, че като събрах цените на отделните компоненти и сложих 20% ДДС и получих цена към 600 650 лева.

Отделно част от компонентите в ПС-то бяха морално остарели ( ГФ 4 МХ440, ХДД 30Гб ) и не бих се учудил, ако са станали от ugrade на някой преден клиент. Всичко това със лепенка на капака, която ако бъде нарушена, системата губи гаранцията си. Нямаше дори ОС.

Аз лично отанах много доволен останах от NOEL. Цените са им повече от прилични, обслужването е на ниво независимо дали купуваш цяла система Р4 или ФАН за дурон :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пазарувам само от Адроид от 7 години съм им клиент и много от тях са ми вече приятели.Компетентност,коректност, добро отношение и сервиз.Единственото нещо което не ми е от тях е един джойстик.

Link to comment
Share on other sites

Аз пазарувам само от Адроид от 7 години съм им клиент и много от тях са ми вече приятели.Компетентност,коректност, добро отношение и сервиз.Единственото нещо което не ми е от тях е един джойстик.

i na men mi haresva mnogo tazi firma, ot podpisa koeto vijdate vsichko e ot Adroid s izkluchenie na HDD i RAM (te sa ot most)

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма най-добра фирма! Конкуренцията в цената е малка, по-голямата конкуренция вече е в гаранцията. Преди година направих голямата грешка да си купя писачка от SBS развали се и после ме размотаваха 2-3 месеца докато ми дадат нова. Така че ако исакте добра гаранция има една фирма INP Computer до ВХВП в една малка уличка Дръзки 8. Цените не са от най-ниските но за сметка на това човека(Иван Пенков, само той работи там) е бил преди в сервиза на "Правец" и фирмата му е една от най-старите в България! Разбира от абсолютно всичко.

Пример: Дъно ABIT s.370 претърпява токов удър. Изгарят му кондензаторите определящи честотата на процесора и поддържа процесор до 400Mhz с изгорели кондензатори. Носено е в 7 фирми и на всякаде казват че не може да се оправи. Дъното беше при него, смени кондензаторите(запояването върху многослойни платки, мисля че не е лесна работа, но както и да е) и сега т работи без никакви проблеми. Някой може ли да ми каже друга фирма в Пловдив кадето да свършат тази работа? :punk :punk :punk

Имайте ми доверие. Няма да съжалявате!

Link to comment
Share on other sites

В ART Technology представителите на Jarcomputers в Пловдив може би е най евтино от целия Пловдив / казвм може би / . Колкото до цените не виждам какво значение имат 1 ~ 5 $ разлика му отделните фирми !

И м/у другото май поста беше за най добра фирма а не за най евтина :blink:

Колкото до ДДС-то ...... значи някои фирми си правят некви далавери с ДДСто

може би ! В БГ много ни е страх от това ДДС и сме си прави но все пак .....

В Жар наистина някои компоненти имат ДДС но цената пак излиза по евтино от тази на друга вирма която " УЖ " няма ДДС !

Най Важно е на клиента да се обясни и да му се даде професионално мнение, както и гаранциите .

Относно гаранциите не гледайте колко ви дават а дали аджеба като стане нещо ще го ремонтират или ще го подменят , защото производителя дава примерно 1 година за някои HDD и ако фирмата ви дава 2 ... малко е под въпрос какво следва ! Би трябвало да ви купят нов ако не стане нищо с ремонта а дали ще го направят ...... :confused или ще почнат с / ми ... сега ми ... такова .... ми ..... / и т.нт.

Всеки си има предпочитания и "любима фирма" :love

Link to comment
Share on other sites

:devil Mi to problemite s garanciite nai 4esto gi pravqt samite vnositeli v smisal tuka6nite firmi polzvat otstapki ot direktnite vnositeli i saotvetno garanciite si gi tarsqt ot tqh,a cenite se sformirat ot nadcenkata na firmata.Mnogo lo6i ne6ta 4uvam za ARGUS.Navremeto imah edna garancionna GF MX i pi4ovete poneje nqmaha ve4e takova jivotno i ne mojeha da go opravqt vmesto da mi dadt ne6to otgovarq6to na klasa na tazi karta ili da mi varnat parite mi dadoha Radeon 7000VE mnogo barliva karta.Vse edno sega vmesto GF4 TI 4200 da vi dadat GF MX440 :confused Kakto pisah po-nagore ne mi se govori za pld firmite
Link to comment
Share on other sites

С ръка на сърцето казвам че от Аргус имаме само 1 непризната гаранция за 3 години .

Един Хард диск ! А причината за отказа беше че от същия хард нямаше едно парче т.е беше изтърван яко !

На Аргус сме носили един тунер MSI който имаше дефект и беше със 2 години гаранция и знаете ли кво стана ?!? Пратиха го в Тайван и след 1 месец ни го върнаха жив и здрав :lol:

Много зависи м/у другото в какви отношения е дадената фирма с АРГУС !

Макар че не е коректно но ........ :cry

Link to comment
Share on other sites

Искате да знаете коя е най-добрата фирма за компютри и сервиз. Тя е тази, която има всичко което искаме, цените са ниски, доставят всичко в кратки срокове и не те мотаят в сервиза най-вече, и най-важното можем да имаме пълното им съдействие - ЕРА КОМПЮТЪРС на Янко Сакъзов 19 Това е истината :P

 

—mod note:

ALL CAPS replaced · Не е нужно да крещиш, за да ти прочетат поста, все пак не сме на Kapalı Çarşı ;)

Link to comment
Share on other sites

Pettto Аз ще си хоия в ЕРА, а що се отнася до теб бягай там дето ти мотят нещата с по един месец, между другото как можа да си купиш тоя боклук MSI, то е ясно че няма да работи, и как гледаше кабелната да не си близал кабела :D

Link to comment
Share on other sites

MSI не е толкова лош :rolleyes:

и го мотаха понеже нямаше друг за да ми го сменят а и повече не ги внасят :P

А и не съм го купувал , аз работя във фирма и както виждаш никъде не съм направил реклама. Е споменах я но аз пиша тука от ваша гледна точка защото клиентите са прави ! както и да е ! Щом си доволен от колегите в ЕРА това е Супер. :) Радвам се за теб и за тях че имат такива клиенти :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...