Jump to content
BulForum.com

От спора се ражда истината


Ново запознанство  

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

бахти темата, честно... това форума на тийнпроблем ли е простете?! кога ще излезете от пубертета, или там си ви харесва и не смятате да узрявате? естествено, че са риторични въпросите ми... като гледам как сте го закъсали - форума няма да е в състояние да ви помогне, обърнете се към сециалисти за платени консултации. викат им психоаналитици. ако не побързате ще ви трябват психиатри.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Обръщам ти внимание, защото ми е забавно да пускам фитили и да гледам как хората ще реагират. И ако смяташ, че се заяждам с теб, защото имам някакво отношение към теб, било то позитивно или негативно, е твое право на грешка в преценката. И въобще, за вниманието на една виртуална кукла Барби въобще не изгарям. Отново грешка в преценката. Сега това първоначалното или второначалното впечатление беше?

 

 

уфф...... ....спри с оправданията. Всички разбраха,че си падаш по мене. (Шегувам се, недей пак да обясняваш разни работи.)

 

Не съм Барби. :rolleyes:

 

хаха, едит: но това,че ме смяташ за Барби,може само да подсили това мое усещане,че здраво си ме харесал!! :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

уфф...... ....спри с оправданията. Всички разбраха,че си падаш по мене. (Шегувам се, недей пак да обясняваш разни работи.)

 

Не съм Барби. :rolleyes:

Верно не си! ;)

Link to comment
Share on other sites

бахти темата, честно... това форума на тийнпроблем ли е простете?! кога ще излезете от пубертета, или там си ви харесва и не смятате да узрявате? естествено, че са риторични въпросите ми... като гледам как сте го закъсали - форума няма да е в състояние да ви помогне, обърнете се към сециалисти за платени консултации. викат им психоаналитици. ако не побързате ще ви трябват психиатри.

 

Заседанието приключи. Умрете всички,гадни болни тийнове и умствено недорасли хора! :) Ах! Писна ми! Ще взема да си бия въжето,тоя свят е прекалено смотан за мене.

OVER.

 

Верно не си! ;)

 

 

И аз това казвам.

Link to comment
Share on other sites

Ред: Чудя се к'во ще роди русата глава на glory, която видях да чете. Или пък eos как ще успее по някакъв начин да вмъкне легендарния моторист, или просто моторите в темата.

Може ли да пуснем тема: За какво се чуди днес Антарес? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

уфф...... ....спри с оправданията. Всички разбраха,че си падаш по мене.
За туй се разберете с eos. Че нали на нея само като й видя аватара и за пет минути ми drop-ва нета...
хаха, едит: но това,че ме смяташ за Барби,може само да подсили това мое усещане,че здраво си ме харесал!! :laughing: :laughing:
Мамка му, разкри ме! Едно време мастурбирах с кукла барби в ръка!
Може ли да пуснем тема: За какво се чуди днес Антарес? :laughing:
Що да не! Покажете му на онзи агресор ov3rm4n, че не може само той да си пуска такива теми, когато му скимне!

 

 

Ред: Шъ пра'а к'вот си искам!

Link to comment
Share on other sites

Мамка му, разкри ме! Едно време мастурбирах с кукла барби в ръка!

 

 

Сега обаче подозирам и други хора в същото.

 

Разкрих те,ми! Не се закачай повече с мене... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Мамка му, разкри ме! Едно време мастурбирах с кукла барби в ръка!

 

да ма извиняваш, ама това прозвуча много ама много гейски... нормално момченцата маструбират със себе си в ръка... не искам да си представям как маструбираш с кукла в ръка... къде е куклата и с краката напред ли или с главата напред я ползваш... ако глори беше казала, че маструбира с кукла... друга работа... ама ти... ми не ти се получи...

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХХАХА, ето тук просто не се сещам за по-добър еквивалент на български от "owned"!

 

Всъщност имах предвид в другата ръка, ама има ли смисъл да се обяснявам :rofl:

Link to comment
Share on other sites

да ма извиняваш, ама това прозвуча много ама много гейски... нормално момченцата маструбират със себе си в ръка... не искам да си представям как маструбираш с кукла в ръка... къде е куклата и с краката напред ли или с главата напред я ползваш... ако глори беше казала, че маструбира с кукла... друга работа... ама ти... ми не ти се получи...

 

Що не се прекръстиш на Монк :)

 

 

 

АХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХАХХАХА, ето тук просто не се сещам за по-добър еквивалент на български от "owned"!

 

Всъщност имах предвид в другата ръка, ама има ли смисъл да се обяснявам :rofl:

 

 

Вече е желателно да си признаеш , че ме харесваш, Овър Монк започна да те подозира,хайде кажи си,и да ходим да се целуваме на ЛС :)

Link to comment
Share on other sites

а що Монк не се прекръсти на мен? айде де...

 

Щото няма филм за тебе. Дали щеше да ти се изкефи? Ама той е добряк,а ти си лош. Даже и за теб нещо може да разкрие..

Link to comment
Share on other sites

За туй се разберете с eos. Че нали на нея само като й видя аватара и за пет минути ми drop-ва нета...Мамка му, разкри ме! Едно време мастурбирах с кукла барби в ръка! Що да не! Покажете му на онзи агресор ov3rm4n, че не може само той да си пуска такива теми, когато му скимне!

 

 

Ред: Шъ пра'а к'вот си искам!

Сега вече съм сигурна, че си изгледал всички епизоди на: "Фантазиите на Вероника" и че си завършил: ПЛОВДИВСКИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ ПО ЗАЯЖДАНЕ и използваш форума за дипломна работа :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сега вече съм сигурна, че си изгледал всички епизоди на: "Фантазиите на Вероника" и че си завършил: ПЛОВДИВСКИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ ПО ЗАЯЖДАНЕ и използваш форума за дипломна работа :laughing:

 

Не му се опълчвай тогава,ЗАБОГА! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Сега вече съм сигурна, че си изгледал всички епизоди на: "Фантазиите на Вероника" и че си завършил: ПЛОВДИВСКИ ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ ПО ЗАЯЖДАНЕ и използваш форума за дипломна работа :laughing:
Не, тези умения ги придобих, гледайки "Трима братя, три сестри", любимия ми персонаж е Олигаро!

А в момента пиша докторантура, не ме смъквай толкова ниско!

 

fl00x, не мисли, че в заяждането не се раждат идеи, и в него няма нищо креативно. Ако ти не можеш да извлечеш полза от едно качествено заяждане, или пък още повече - обикновно от теб извличат полза - това не означава, че такава няма.

Link to comment
Share on other sites

fl00x, не мисли, че в заяждането не се раждат идеи, и в него няма нищо креативно. Ако ти не можеш да извлечеш полза от едно качествено заяждане, или пък още повече - обикновно от теб извличат полза - това не означава, че такава няма.

 

И каква полза извлякохте до сега от детските нападки и караници? Или по-точно ти каква полза извлече, щото то явно е различно за различните страни и всеки си спори за каквото на него му е на сърце.

Link to comment
Share on other sites

Добре, ще отговоря на риторичния въпрос с въпрос. Каква полза извлече избора си на аватар?

 

Ред: Куру, въобще не ме интересува твоя аватар. Въпроса ми беше достатъчно ясно насочен към конкретен човек, при това с определена цел. Но все пак се радвам, че намери начин да ни разкажеш за аватара си. Сигурно от много време те е глождело.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти отговоря вместо него - ползата се състои в това, че аватара ми е лого на най-яката адвенчър игра (вероятно на всички времена), която никога не сте играли. Фактът, че никой не разпознава коя е тя ме изпълва с тиха радост и чувство на запознатост с един от шедьоврите на развлекателната индустрия, който граничи с изкуството. Дали пък не съм тъпа елитарна курва! :D

Link to comment
Share on other sites

Добре, ще отговоря на риторичния въпрос с въпрос. Каква полза извлече избора си на аватар?

 

Какво общо има темата в случая и заядливите нападки с избора ми на аватар? И защо трябва да имам полза от него? Това е една картинка, която да помага на другите потребители да те разпознават с периферното зрение, без да ти гледат ника. Не съм целял извличане на полза. Както и не целя извличане на полза от постигането на определено място без под съзнателно да си броя крачките и разни други такива, незначителни действия от битието.

 

И тъй като мразя хора, които си вадят думи от цялото мнение и си коментират само тях, изпускайки реално зададените им въпроси, ще ти отговоря, но само ако ми отговориш на първия въпрос.

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай, ще се опитам да преживея без да разбера защо си избрал този аватар...

 

Понякога демонстрираш сериозен инат в нежеланието си да мислиш. Или просто толкова можеш?

Link to comment
Share on other sites

Понякога демонстрираш сериозен инат в нежеланието си да мислиш. Или просто толкова можеш?

 

Хм. А защо си решил, че точно начина по които ти мислиш е правилния и на другите, които мислят в друга насока, просто не им се отдава?

 

И не ми отговори в крайна сметка къде намираш връзката между двете и защо от всяко едно нещо, което се прави, трябва да се извлича някаква полза.

 

Ти каква полза имаш от твоя аватар? Дават ти хляба с 5ст по-евтино? Искаш хората да гледат на теб като на банален романтик, защото си поместил най-баналният романтичен символ след стилизираното сърце? Или пък се оприличаваш като залязващото слънце, извършило дневните си задължения и оттеглящо се за заслужена почивка? Или пък просто обичаш края на работният ден, защото ненавиждаш работата си и я вършиш с неприязън?

 

Моля те, осветли ме в ПОЛЗИТЕ, които човек може да извлече от поместването на определена картинка в ляво от отговорите си в един форум.

Link to comment
Share on other sites

Ми не, пак се издъни ;) Именно, защото смятам, че съм обикновен идиот, че съм глупав, елементарен и скучен и т.н. - щом аз мога да се сетя за дадено нещо, а ти не - това не говори много добре за теб. Продължавай с напъните :)

 

П.П. Преди 16-17 години тоя паток ми беше идола!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...