Jump to content
BulForum.com

От спора се ражда истината


Ново запознанство  

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ми не, пак се издъни ;) Именно, защото смятам, че съм обикновен идиот, че съм глупав, елементарен и скучен и т.н. - щом аз мога да се сетя за дадено нещо, а ти не - това не говори много добре за теб. Продължавай с напъните :)

 

П.П. Преди 16-17 години тоя паток ми беше идола!

 

Издънил съм се в кое? Кажи поне за какво се надпреварвам в твоите очи, че поне да имам крайна цел в иначе безцелния разговор.

 

Не съм сигурен дали забеляза момента в който написах, че мразя хора, които си говорят каквото си искат и само го отправят на произволни посоки. С последните си 2 мнения доста се приближаваш към тази категория. С последното повече отколкото с първото. Последното спокойно можеше да е отправено към някой от тези цитати като цялостта и отношението щяха да се запазят:

 

Как? :laughing:

 

 

При наличието на толкова тъпаци напоследък е трудно да сгрешиш :)

 

 

Може ли да пуснем тема: За какво се чуди днес Антарес? :laughing:

 

 

а що Монк не се прекръсти на мен? айде де...

 

 

О, да! :laughing:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Звучиш ми леко напрегнат :lol: Направи като аватара си и о'лаби жилата ;)

 

Като заговорихме за спорове и заяждане, ти, младежо, си от типа хора, класифицирани с фразата "риба да беше - с тиган щях да те ловя". Тотално лишен от чувство за хумор и абсолютно буквален. Кълвеш и на най-очевадната провокация. Способен си да започнеш да даваш дълги и обстоятелствени обоснования, без ни най-малко да си даваш сметка, че читателската/слушателската аудитория ти се смее, някои дори с глас.

 

Разбира се, че и в заяждането има нещо конструктивно. Най малкото самото усилие, вложено в заяждането ти развива красноречието и ако щеш - демагогията. Тези две умения, поне аз, смятам, че са доста полезни. Лично на мен нееднократно са ми помагали. В спора се срещат две противоположни гледни точки и хората се стараят да развият максимално добре своята част, един умен и лишен от предразсъдъци човек би могъл да извлече много полза - обогатявайки се с "противниковата" гледна точка. А в заяждането нещата са други - там е игра на нерви. Първия плюс вече го споменах - развиваш си красноречието и остротата на езика. Втория - тренировка на нервите. Губи този, който наистина се ядоса. Признавам си - във форума има няколко човека, които доста успешно са ме ядосвали и то наистина. Но както се казва - което не те убива те прави по-силен. Ако ми кажеш, че здравите нерви са нещо излишно и от тях полза няма - с удоволствие бих ти се изсмял в лицето. Но това е друга тема - самия факт, че се напъваш да с язвителен доказва, че част от "артилерията" ми е уцелила целта - тоест ти си се ядосал, поредното доказателство на лабилната ти психика ;)

Link to comment
Share on other sites

Звучиш ми леко напрегнат :lol: Направи като аватара си и о'лаби жилата ;)

 

Като заговорихме за спорове и заяждане, ти, младежо, си от типа хора, класифицирани с фразата "риба да беше - с тиган щях да те ловя". Тотално лишен от чувство за хумор и абсолютно буквален. Кълвеш и на най-очевадната провокация. Способен си да започнеш да даваш дълги и обстоятелствени обоснования, без ни най-малко да си даваш сметка, че читателската/слушателската аудитория ти се смее, някои дори с глас.

 

Разбира се, че и в заяждането има нещо конструктивно. Най малкото самото усилие, вложено в заяждането ти развива красноречието и ако щеш - демагогията. Тези две умения, поне аз, смятам, че са доста полезни. Лично на мен нееднократно са ми помагали. В спора се срещат две противоположни гледни точки и хората се стараят да развият максимално добре своята част, един умен и лишен от предразсъдъци човек би могъл да извлече много полза - обогатявайки се с "противниковата" гледна точка. А в заяждането нещата са други - там е игра на нерви. Първия плюс вече го споменах - развиваш си красноречието и остротата на езика. Втория - тренировка на нервите. Губи този, който наистина се ядоса. Признавам си - във форума има няколко човека, които доста успешно са ме ядосвали и то наистина. Но както се казва - което не те убива те прави по-силен. Ако ми кажеш, че здравите нерви са нещо излишно и от тях полза няма - с удоволствие бих ти се изсмял в лицето. Но това е друга тема - самия факт, че се напъваш да с язвителен доказва, че част от "артилерията" ми е уцелила целта - тоест ти си се ядосал, поредното доказателство на лабилната ти психика ;)

 

Надали WB са нарисували във филмчето си Daffy Duck как "о'лабва жилата". Точно това, човеко не лишен от креативност и не-буквално мислене е идеята на целия ГИФ.

 

От чувство за хумор не съм лишен ни най малко даже и най-вероятно при мен то присъства повече отколкото при теб. Това за читателската аудитория, дето се "напикава" от смях, просто ще го скипна, защото мога да се обзаложа, че не си се смял нито за момент докато си пишел мнението си. Или поне не е било на мен.

 

От прекомерно разхлабване на нервите и изграждане на красноречието си, хапейки се за пълни глупости с хора не заслужили го по никакъв начин, по-далеч от това на теб да ти се смят искрено няма да идеш. Независимо колко врати и решения си мислиш, че ще намериш в безцелното заяждане с всеки осмелил се да спомене тема, дори и дистанционно свързана с теб, имам чувството, че се бъркаш и то с много. Защо не потренираш и следене на разговора вместо да тренираш бягане и пищене по тъча?

 

Какво е това желание, да се доказваш пред всички с уж извисеното ти, а в същност толкова праволинейно мислене? Не ти ли е хрумвало, че и ти кълвеш на най-малката провокация? 1 ред, в който дори не беше засегнат лично ти, ти беше достатъчен, за да почнеш да скачаш срещу мен. Човек, който никога нищо криво не ти е казал. Да не мислиш, че съм бил винаги съгласен с теб? Просто не съм искал да се конфронтирам, защото виждам до къде стигат всичките ти спорове (разбирай заяждания). До кривата круша, под която другия накрая се отказва, а ти сядаш на сянка и налапваш изгнилия паднал плод сам, радвайки се на "победата" си.

 

За здравите нерви няма да споря, защото си прав.

 

"Напъвам се" да съм язвителен, защото от твоя страна виждам същото. Следвайки твоята логика, моите фунийки също са ударили целта - тоест ти си се засегнал, поредното доказателство за това как човек сам пада в гроба, който копае други му.

 

Понякога трябва да преценяваме кога си заслужава да се "тренира" определено качество и кога не. Може да е полезно да тренираш далечината на която можеш да хвърлиш храчка без засилка, но аз не го практикувам докато си седя срещу телевизора. Може да е полезно и да имаш силен удар с дясната ръка, но не вървя по улицата да удрям хората с които се разминавам. Използвай висшата си мисъл за анализ и сравнение на елементарните ми примери.

 

И ако ваше височество позволи, един съвет от скромната ми личност. Ще е хубаво да се изтренираш и за момента, в който някой с който си се упражнявал, ще седи зад теб докато си със свален девствен колан.

 

Ако искаш, да си измервам кръвното налягане преди и след прочитане на постовете ти и съответно преди и след писането на своите, за да можеш да прецениш психологическият ефект, който упражняваш върху личността ми, само заповядай.

Link to comment
Share on other sites

Дали пък не съм тъпа елитарна курва! :D

 

мне... не те прави елитарна. само тъпа курва. ти го каза. сега ще ти обясня и защо: и преди да ни беше обяснил си знаехме, че аватара ти е лого на компютърна игра. какво друго би могло да бъде, за Бога, щом ти си го избрал за аватар, освен компютърна игра... толкова си ограничен и предвидим... нали съм ти казвал, че прозираш? и че все повече хора изобщо не те забелязват? сигурен съм, че да, но ще го натъртя отново.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...