Jump to content
BulForum.com

FIFA 10


Fibaman

Recommended Posts

Играх демото - нищо ново не намирам. Май за пореден път ЕА са сменили само цифрата след заглавието.

Поредното глупаво мнение- нищо ново не намирам. Май за пореден път си пишете ей така след като се смени цифрата след заглавието на фифата.

 

Демото, което е излезло, както вси4ки други демота на фифа е много орязано и през следващият месец ще претърпи много промени /мойе дори и коментатора да е друг/.

Аз поиграх малко , геймплея е променен - много от тънкостите на старата 09 ги няма , а тук нещата са по- динами4ни/за вси4ки фенове на ПЕС/, но пак казвам още много неща ще се пипнат преди да излезе финалната версия.

 

Но и аз малко със смесени чувства се надявам да е добра поне колкото беше 07-ма/например/. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично имам един огромен проблем с последните няколко ФИФИ - играчите са изключително "мудни". Все още поемането на топката, завъртането и подаването на друг играч е недъгаво. Къде я виждаш тази динамика? Какви промени виждаш с 2009? И какво очакваш да се пипне още? Демото е орязано откъм режими на игра - не ми се вярва геймплеят да се различава с нещо от цялата версия.

Link to comment
Share on other sites

.. но пак казвам още много неща ще се пипнат преди да излезе финалната версия..

 

Глупости. Имаш ли някаква идея каква е основната причина на ДЕМО-то на една игра?

Целта не е да си начешеш крастата докато пуснат пълната версия по тракерите от където да я свалиш без пари.

 

Целта на демото е да представи играта пред хората и въз основа на него, те да вземат решение дали да си я закупят или не. Защото без демо, няма къде другъде да играеш играта, а неща на сляпо рядко се купуват.

 

Така че, каквото е тук, това ще е в общи граници. Няма да се променя особенно.

Link to comment
Share on other sites

Ем че те от едно известно време Фифата с почти нищо не я променят или подобряват, че даже в някои случаи някои от нещата ги засират и им връщат развитието. За тва в последните няколко години като си тегля новите игри най-много ме кефи обновлението на съставите и тва че ще сменя старата и вече омръзнала Фифа с нещо по-свежо.

Link to comment
Share on other sites

Във фифата ме дразнят еднаквите голове. В един мач ако вкараш 8 гола, 4 от тях са от едно и също място и на повторения биха изглеждали еднакво.

Link to comment
Share on other sites

Ем че те от едно известно време Фифата с почти нищо не я променят или подобряват, че даже в някои случаи някои от нещата ги засират и им връщат развитието. За тва в последните няколко години като си тегля новите игри най-много ме кефи обновлението на съставите и тва че ще сменя старата и вече омръзнала Фифа с нещо по-свежо.

фифа за PC наистина е дърво, но за XBOX 360 2009 беше доста добра. Ще видим 2010

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се играе wasd+мишка? Щото мен именно тази комбинация най-много ме спечели в '09. Плюс разнообразните финтове със средния бутон.

Link to comment
Share on other sites

Всяка година обещават Next Gen за PC и всяка година казват "догодина"... Тази фифа е с 1 меню ,и с няколко незначителни обновления, по-различна от предходните 5 (2005,2006,2007,2008,2009). За поредна година убиха рибата с тази графика и геймплей :( Иска ми се това да е откраднат фейк релийз на 1% от оригинала...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Това с мишката е голямо недоразумение според мен. Преди беше най-добре с клавиатура, но станаха много копчетата и все на неудобни места. Футбол с пад се цъка най-добре, след като се свикне първоначално.

Как е иначе Фифата? Графично се разбра, че е от миналата година, но нещо интересно добавили ли са? Аз нямам място да я инсталирам :д Демото определено беше по-добро от това на ПЕС.

Link to comment
Share on other sites

Как е иначе Фифата? Графично се разбра, че е от миналата година, но нещо интересно добавили ли са? Аз нямам място да я инсталирам :д Демото определено беше по-добро от това на ПЕС.

 

демото на фифа10 по-добро от на пес10? тва сериозно ли?

 

уау, играя всяка фифа от 98 road to the world cup до сега и няма по-смотана фифа... пес10 е един милиард класи над фифа. Свалям всяка нова фифа с надежда, но след 2-3 мача вече е uninstall

 

фифа за козола е друга бира, ама тука си говорим за ПК ФИФА

Link to comment
Share on other sites

Лично на мен ми харесва повече от 09. Графиката я изключвам (още повече, че не поддържа резолюцията на монитора ми и седят ръбести нещата..), коментарът на 90% е същият, но в геймплея има подобрения, които правят играта по-реална и ако сравня половината сезон, който изиграх до момента с/у компа на 10 с една година почти всяка вечер мулти на 09, определено има по-малко недоразумения. Защитата са я закърпили най-накрая що-годе, макар че не разбирам каква е логиката например Арсенал да не могат да използват преса в стандартната си формация. Пасовете вървят много по-гладко, възможно е с добри играчи да разцъкваш на много по-малки пространства пред и във наказателното поле ефективно, което поне за мен преди беше много трудно. По-трудни са ми дългите диагонални пасове, но предполагам ще им свикна. Харесва ми, че най-накрая мога нормално и редовно да печеля първа топка с играч 193 сантиметра срещу такъв, който е висок 170, дори, когато по коефициент вторият е по-добър с десетина точки. Не знам с клавиатура как е, но с джойпад движението на играчите е много "течащо" и естествено. Като цяло усещането е малко по-близо до конзолната версия спрямо миналата година, а това е само за добро. Дай боже догодина да се радваме на next gen

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Имам проблем от скоро и незнам на какво се дължи...Та когато играя и вкарам гол или ми вкарат,играта прекъсва и изписва "Connection with other player has been lost"....Преинсталирах играта,но без резултат...Ще се радвам на решения на проблема.Благодаря! :)

 

ЕДИТ:Не е от отсрещния играч,защото пробвах с различни хора и резултата е един и същ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...