Jump to content
BulForum.com

FIFA 10


Fibaman

Recommended Posts

И на мен ми се случва редовно, най-често веднага след началото на мача след 2-3 паса, по-рядко на произволен момент от играта. И на фифа 09 беше така, а сега играя и на друг компютър, и на друг ISP... Общо взето като ни се играе пробваме докато стане :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

... нещо не мога да разбера как се прави спринт и изобщо има ли го както при fifa 09 :unsure:

 

п.п. с тея контроли всяка година имам проблем докато си ги наглася или докато им свикна.

Link to comment
Share on other sites

Абе... само аз ли си мисля, че това е copy-paste на FIFA 09 с малко по-дървени движения, променен layout на менютата и... общо взето - останалото ми се струва същото...

Link to comment
Share on other sites

не знам, ама на мен gameplay-а нещо хич не ми се нрави ... тея защитници не мога да ги накарам да застанат както трябва, движат се като мърди (без топка) ... сигурно това ще ми е последната фифа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Голям проблем с фифата играя си от доста време докато снощи не ми излезе един мерник :D мерник да както си го представяте и вече може само с мишката да се управляват играчите + мерника ... ако може някой да помогне,ще съм му безкрайно благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Когато избираш отбор - със стрелките наляво/надясно избираш отбора. Със стрелките нагоре/надолу избираш типа контрол. Има три вида - само клавиатура, само мишка и клавиатура + мишка. Неволно си избрал да контролираш с мишката. На мен определено много повече ми се нрави контрола с клавиатура и мишка - дава много повече опции и свобода.

 

А тая тъпа десятка - всеки трети шпагат - игра с ръка. Не може да е толкова малоумна тая игра. Определено FIFA 2009 ми харесва повече.

 

Ред: Съвсем официално спрях да играя 10. Отново си разцъквам 2009

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

някой има ли представа защо не мога да се вържа с един съсед чрез Direct IP ... и двамата сме зад рутер, но преди това не беше проблем и ставаше. сега - йок :unsure:

 

оправих се. пуснах порта, който ползва фифата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Последната Фифа, която съм играл преди 10 беше 08 и по тази причина ми беше малко странно с тези промени контроли, но си ги промених да са както на по-старите фифи. Обаче имам едно питане. На предишните Фифи, като натиснеш шифта, докато си с топката в крака и играча почваше да бяга максимално бързо. На тази фифа къде е този контрол, че не мога да го разбера кой е,а иначе само с обикновения спринт нещата не се полуачват, защото футболистите бягат прекалено бавно и при атака не мога да избягам от защитниците.

Link to comment
Share on other sites

На 09 и 10 като задържиш шифта просто рита топката малко по-напред. Играч без топка бяга по-бързо от играч със топка (предполагам, влияе умението dribble). Тоест, като си я засилиш напред - бягаш по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

няма я вече тая "екстра", може само да си поведеш топката силно и така да подминеш някой който иска да те препречва, а след като го подминеш той губи време докато се обърне на 180 градуса и започне да спринтира (още едно нововъведение в полза на реализма). като поиграеш повечко ще ги усетиш тия работи

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам въпрос.

Играя на Мениджър Мод-а с Барса. Изписа ми (на края на 2рия сезон съм, сега почват трансферите през месец Май), че феновете искали да купя някакъв играч. Само че му забравих името. Има ли начин да проверя кой е той или не ? Изписа ми го като заглавие от вестник мисля съобщението.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...