Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте ми място за да ми сложат аларма?


DjCyPeRx

Recommended Posts

Та, реших да си сложа една аларма на старата кола...преди време с приятел обикаляхме ит ой си слжи аларма от EMK, офиса им беше на бул. Христо Ботев близо до военна болница и беше доволен.

Ще се радвам някой да сподели впечатления или да препоръча място за да ми сложат аларма.

Link to comment
Share on other sites

на кукленско шосе,като идваш от митницата,мисля преди тази новата бензиностанция с неизвесно име,дето я откриха преди няколко месеца,в дясно се пада - влиза се в локалното платно.

SMK май се водеха,пичовете бачкат кадърно и адски експресно

Link to comment
Share on other sites

на кукленско шосе,като идваш от митницата,мисля преди тази новата бензиностанция с неизвесно име,дето я откриха преди няколко месеца,в дясно се пада - влиза се в локалното платно.

SMK май се водеха,пичовете бачкат кадърно и адски експресно

 

 

ЕМК са току що бях до тях ама бяха в обедна почивка.

Link to comment
Share on other sites

ЕМК са току що бях до тях ама бяха в обедна почивка.

..... И един съвет от мен - като ти монтират алармата преди да си тръгнеш с колата, изпробвай на място всички спомагателни системи (ел. стъкла, климатик, централно заключване, музика и т.н.) щото да не се чудиш после защо някои системки се държат по съвсем идиотски начин.... ;) Съответно ако нещо отказва да работи или работи по негов си начин започваш да им мрънкаш докато не ти възтановят всичко както си е било. Малко електричари се навиват да работят по кола която преди тях е бърникана от алармаджии.....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Така и така не си монтирах аларма на старата кола, останах без пари преди време...сега съм на дневен ред да и сложа централно поне че в града като я ползвам с някой колега се дразна като няма централно...освен ЕМК къде другаде могат да монтират централно заключване в ПЛовдив? Нещо за централна гара ми се върти там зад спирката на гарата имаше нещо но не си спомням....

Link to comment
Share on other sites

Така и така не си монтирах аларма на старата кола ....

Колко ти е стара колата - ако не е нещо по-така грабвай един евтинджос за 30-35лв. от руския пазар и с малко зяпане по схемите на колата всичко е ясно. Вече 4 или 5 съм си вземал от там - работят без грешка. Монтирал съм си ги сам, че да няма после както беше казал някой по-горе - ама защо това не работи или другото... Хич не е сложно.

Продават и централни ако нямаш фабрично, предполагам са евтини и те ама за тях нямам отзиви щото не съм ги ползвал.

 

Успех.

Link to comment
Share on other sites

бул. 6-ти Септември 37

Момчетата се занимават с аларми и централни от много години, мисля че ще ти свършат работа.

Link to comment
Share on other sites

А бе едно рено 19 старичко но ми е присърце :) нямам фабрично централно....аз идеално си представям как ще го монтирам в вратите и кабелите и таблото т.н. но проблема ми идва от към вземането на тока и бушоните(не че е невъзможно), но най-големия проблем ми е времето...просто го нямам...един път намерих време та си монтирах парктроник че ми беше подарък(за 10лв :) не че ми трябва и стига толкоз :) върпоса мие за монтажа някои друг да ми го направи затова и питам....

Link to comment
Share on other sites

Срещу централна гара - VALCOR, там са добри и работят евтино(май имаше и някаква отстъпка ако си вземеш машинките от тях)

Link to comment
Share on other sites

Пак на VALCOR,от СПС тръгваш към Цариградско след Лукоила свиваш,има надпис за аларми.Момчетата са добри,и си разбират от работата,не работят скъпо!Лека вечер.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a някой може ли да сподели за каква цена става на въпрос, за да си сложиш централно на вратите :) Че и аз като колегата съм с една стара количка, която също ми е скъпичка :)

Link to comment
Share on other sites

И аз реших да си сложа аларма след като ми разбиха колата преди 1 седмица и ми отмъкнаха CD JVC + GPS NAVIGATION 7.2'' + RADAR COBRA 12 BAND на стойност около 600 лева ....

Намерих един сайт , където момчетата са оставили цени , снимки и всякаква информация изобщо за тях ... http://magnumbg.com/autoalarm.htm Погледни тук ... След 2 седмици като се прибера това ще е първото нещо да свърша :(

Link to comment
Share on other sites

a някой може ли да сподели за каква цена става на въпрос, за да си сложиш централно на вратите xmas.gif Че и аз като колегата съм с една стара количка, която също ми е скъпичка xmas.gif

 

Ако не се бъркам с цената на ел. стъкла, мисля че беше 40 лв на врата. Ако се бъркам може и да е 20 лв на врата tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако не се бъркам с цената на ел. стъкла, мисля че беше 40 лв на врата. Ако се бъркам може и да е 20 лв на врата tounge.gif

Влезте в сайта , който съм ви препоръчал в предишния си пост и там на втората страница най-отдолу си пише = 2 врати 60 лева , 4 врати 80 лева С РАБОТАТА.

Link to comment
Share on other sites

В серзвизите на МЕХАНОТО ! Няя сгрешиш супер качествена и точна рабора !

Link to comment
Share on other sites

В серзвизите на МЕХАНОТО ! Няя сгрешиш супер качествена и точна рабора !

 

Там от кога слагат Аларми?!

 

 

Иначе мога да те пратя в Пазарджик при един майстор. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...