Jump to content
BulForum.com

Modern Warfare 2


liquid

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Я, освен 3rd person view, tactical nuke, качването на хеликоптер, AC130 и други геймплей елементи, които ги има в модовете за КоД4 май от ИВ са прегледали и модерските карти - http://www.codboards.com/showthread.php?t=31565 хаха.

 

Host Migration

 

First Review on MW2 PC: menus

 

MW2 PC: AC130 for noobs

 

EPIC

Link to comment
Share on other sites

Мда - точно според очакванията играте е супер.

Останах много приятно изненадан от пъврото място - базата Phoenix в Афганистан. Не е 1:1 с истинския Финикс, където съм бил не вендъж, но атмосферата, цветовете и цялостното усещане е доста близко. Даже иммам чувството че и планините наоколо са ги нагласили да съвпадат...

Link to comment
Share on other sites

Само ме дразни, че редовно ме застрелват в краката и умирам. Яко снервя. Иначе мисля, че Battlefield:Bad Company 2 ще е по-яко усещането за война. Като гледам клипчетата от бетата и напрва почвам да треперя от кеф. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос. Изтеглил съм релийза на kings и съм я кракнал с крака на skidrow. Ще имам ли проблеми занапред, защото на едно място прочетох, че релийза на kings бил бъгав...

Link to comment
Share on other sites

Старата песен на нов глас според мен. Толкова чаканата и копуваната игра - 3 поредни заглавия да не се постараят да направят нов енджин бива ли? Кариерата я почнах снощи и съм почети до половината и е добре като цяло, но се едно играя експанжън, а не нова игра. Има там нови гъзи-бъзита, има доста оръжийца, което в +, ама няма нищо невиждано. Мултиплеъра не съм го пробвал още, но предлагам, че ще е пак най-добрия както винаги. Иначе и аз си чакам повече Bad Company 2. Дано му управят само мултито този път, че на минала беше яко боза...

Link to comment
Share on other sites

Играта ме изхвърля постоянно. Вчера нямаше и помен от такова нещо? Нещо др. крак ли е излязъл (с фикс)? Или е бъг?

Link to comment
Share on other sites

А някой ще каже ли как играете МР, щото на мен ми иска няква регистрация в STEAM, квото и да е тва

Link to comment
Share on other sites

Засега не играем мулти на пиратките. Един рускан в garena чата половин час ми обясняваше как да ползвам някакъв unpacker, който разпакетира някакви Стийм манифесто файлове, които нямам... Не стана така или иначе де. Но се работи по въпроса.

 

http://www.teknogods.com/

Link to comment
Share on other sites

прочетете това ако искате и задължително вижте линковете ако искате да имате по-ясна представа за пинга и евентуално да подобрите малко ФПС: http://www.infinityward.com/forum/viewtopi...24&t=167420

http://img233.imageshack.us/img233/9067/lagbars.jpg

 

За тези, които биха искали да си я купят или играят, малко допалнително инфо около негативите (плюсовете всички ги знаем):

 

1. You can not earn experience in Private Games. Therefore if you like to primarily play with your friends you can NOT level up your character.

2. If you decide to join with a group of friends into a public game YOU CAN NOT SELECT free-for-all!!! So you can't even play against your friends on a public server.

3. If you decide to join a public server and have your friends join it - 9 out of 10 times the server will be FULL!

4. The LAG can be horrible in the automatic matching, I have noticed this a number of times.

5. You may wish to play against certain people that are not on your "friends" list, but you enjoy playing matches against them. Previously (COD4) you could jump on the same server they normally use. Now you have no choice about who you are matched up against!!

6. Dedicated servers allow people to setup cool game types (such as Bolt Action Rifles only).

7. What's up with the ridiculous wait time between maps?

8. The system is buggy - frequently start loading then get failures to join games.

9. What if you want to play a particular map - you have to get everyone to vote for it instead of just selecting a dedicated server that is on that particular map.

10. Latency bars instead of exact ping figures - you have no idea how good your connection is

Link to comment
Share on other sites

http://img441.imageshack.us/gal.php?g=kaka2g.jpg

 

yaaay! :D

 

Не мога да се намирам и играя с хора засега, но пак е нещо, мога да разгледам картите :D

 

Ако някой много го сърби, ще обясня как става подробно.

 

[Edit] Разходих се из три карти, Skidrow, Estate и още една... Ами... скучни, постни и не добре направени са. Лошо connectivity, дълги участъци тип "тунел", които имат само една входна и една изходна точка, голи, скучни стаи с офиси... Едната карта изглеждаше все едно я е правил начинаещ... огромни, разкъсани, раздалечени зони, между които се минава през 1-2 точки, все едно си в две различни нива... не знам... Дано останалите са добре, защото... Това което видях няма нищо общо с MW1 по отношение на видимост, ъгли, разчупеност, connectivity... [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми даде сейв до "Голаг", че проблема се оправи след пълен преинстал на играта - и всъщност къде са тия сейвове, няма ги в документите.

Link to comment
Share on other sites

1257926922815.jpg

 

Смятам, че е актуално :Д.

Link to comment
Share on other sites

Аз сега седя и си мисля... Ние дори и да пуснем мултито другата седмица, то пак ще е с listen сървър на компютъра на някой от играчите, като малоумната игра по принцип не разпознава друг тип връзка... Плаче ми се, но ще се смея :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам в на кой извратените фантизии gamepad става за контролер за FPS? И въобще какво е това налагане на на gamepad-а във всички игри като стандарт. Аз съм гледал филмчета на уж страшно добри играчи на конзолен COD4 и направо ми се ревеше - ами аз мога без особено усилие да ги премажа при условие че съм средно ниво играч какво остава за някой нечовешки про-та с които съм играл. Утре някой малоумник ще реши че FPS трябва да се играе с педали и волан и всички да ръкопляскаме ли.

Link to comment
Share on other sites

Те това е нормалния едишън - портче. И всички след нея все портчета ще бъдат. Ти какво очакваш, хората си го казаха за компютри да си играт та ММО-тата останалите игри за конзолки. А на тоя идиот който го е измислил това ми иде да му спукам тъпата глава в някой ХВОX.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...