Jump to content
BulForum.com

Modern Warfare 2


liquid

Recommended Posts

Те изглежда са от игра за игра, и моите изчезват, то не е XP, а... нещо си :D И аз не знам...

 

Признавам, въпреки че това не е същината на играта... тия accolades са много зарибени, събирам супер странни неща :D Имам еднa награда за най-дълго време прекарано в близост до враговете :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Не. Steam твърди, че с този акаунт не мога да добавям приятели. Други хора са ме добавяли, когато те пуснат покана и цъкна, казва, че те играят друга игра. Ако аз пратя покана, не може да се цъкне.

Link to comment
Share on other sites

Стеам-а бачка идеално всичко си помни и работи. Сега лошото. 1/3 от игрите се провалят защото хоста си тръгва и почва големия лаг и прехвърляне на хост от един на друг. До сега 1 път съм бил хост. Пинга има значение буквално ги натръшках като чували с картофи. Като виден снайперист и картечар съм разочарован от снайперите и леките картечници. Развали са РПД-то да умрат в адски мъки заради това... Играта е много много небалансирана. Снайпер е изкуство да се ползва направо картите са малки от картечница смисъл нулев няма открити зрителни полета. Всичко е само суб машингъни и автомати. Няма вече помпи като отделен клас... Играта губи много много от това. Разочаван съм от играта като цяло. Повечето убиства съм ги направил с верното ми USP... вече и ъпгрейди съм му наръчкал. Снайпера го разнасям като украшение от време на време да пукам някой с него и като и накланяне няма трябва да се мръна настрани за да пукна някой и ми се размества мерника. От снайпер смисъл никакъв. ACOG развален тотално. Ама тотално. Това не ACOG това е някакъв бързомерец на aimpoint но не и ACOG. В предишната игра бях изумен колко е реалистичен ACOG като начин през който се гледа през него. Казвам го защото съм виждал ACOG на ловна пушка и макар и да не съм стрелял съм поглеждал през него. Като цяло повече играта е развалена отколкото оправена. Яд ме е че няма TDM мелета 15 на 15 много разпускащо ми действаха в края на деня. Жалко за играта.

Link to comment
Share on other sites

Е, беше забавно и стигнах до левел 12, но вече мулти крака явно не работи, от Стийм или и аз не знам от къде май ни отрязаха. Влиза в играта, но като цъкнеш режим на игра и започне да търси игра, с която да се свърже, просто върти списъци с good games до безкрайност и не се свързва никъде. Сега какво правим? :)

Link to comment
Share on other sites

Е, беше забавно и стигнах до левел 12, но вече мулти крака явно не работи, от Стийм или и аз не знам от къде май ни отрязаха. Влиза в играта, но като цъкнеш режим на игра и започне да търси игра, с която да се свърже, просто върти списъци с good games до безкрайност и не се свързва никъде. Сега какво правим? :)

и аз съм така до 11ти стигнах и само търси и тва е ... май тва беше :(

Всичко е заговор да ни зарибЪт и после да ни отрежат :| това е бизнеса :P

Link to comment
Share on other sites

Аз честно казано се забавлявах с мултито. Може би не е толкова грубо, бързо, непрощаващо и пригодено за състезателни и про-цели като 4-ката, но определено е забавно. Особено като е пълно и с нови шаранчета :D Вчера на Afghan клякам във високата трева до входа на пещерата, кампя си със заглушен снайпер, двама-трима, петима, хвърлям си димката за carе package на 10 метра от мен, някой идва да ми го взима, бам! ... После легнах, един се навря в мен, на практика ме настъпи без да ме види, заколих го... и те така :D

Link to comment
Share on other sites

Аз се кефя да играя с хора по-добри от мен. Не нечовешки геймъри защото срещу тях смисъл няма не съм им в категорията. Но проблема е че след лоша игра /случвало ми се е хората да си излезнат и да останем 2 на 7 човека или да остана сам... ауто баланс така и не видях/ следващата игра ако излезна от лобито или лобито се разпадне следващата игра ме пуска с такива ненормални нуубове. Седя си аз на най-удобната снайперистка тераска на картата пуцам народа удобно скрит в тревата убивам целия тиим после пак после и ми свършват патронките /15 броя WTF с болтовия снайпер няма bandolier/ убия още 2-ма 3-ма с верното УСП /станал съм му про от непрекъснато изполване в 4-ката/ и се намери някой с нуубския гранатомет да ми свети маслото. После му пусне с някакви добри защото съм прибрал 2/3 от фраговете в играта и естесвено половината от тях накакви фрачуля с лагав нетец и те помежду си максимално чертички аз на 2 което като го гледам на око е 250-300 мс лаг и гледай как се уцелва с тоя снайпер. А да UMP-то прави 40-35 дмг на око с SP бута от 2 куршума просто защото няма Jugernaut. ЯКОООО. О да може да си сложа Stopping Power Pro, Sleight of Hand Pro, Steady Aim Pro и Rapid Fire което си е приеменуван Double Tap който е Attachment. Напук на всичко няма, повтарям няма оръжие с куци фабрични мерници и няма нужда от бързомерец. Просто няма всички мерници са хубави като на RPD-то от 4-ката. Лошо няма. Защо да няма 3 червени perk на Sub Machine Gun който жули dmg на повече от автомат и колкото battle rifle. И случайно всички, хайде не всички без 2 карти са с малки открити пространства само за SMG-та и автомати. Няма значение скоро време ще пуснат някое модче на 4-ката имащо всичко смислено от 6-цата при това направено по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Напук на всичко няма, повтарям няма оръжие с куци фабрични мерници и няма нужда от бързомерец. Просто няма всички мерници са хубави като на RPD-то от 4-ката.

wtfffffffff? :blink:

 

И случайно всички, хайде не всички без 2 карти са с малки открити пространства само за SMG-та и автомати.

 

??? Със снайпер може да се играе на немалко карти. Просто връткаш повечко пищов-снайпер. Не мисля, че по-натъпканите и малки карти са чувствително повече от тези на 4-ката.

Link to comment
Share on other sites

Повечко?!? Та то си на пищов в 95% от времето. А да няма lean няма го елемента да се наклониш да ковнеш за 1 секунда 2-ма и са се прибереш като пич без никой да те е усетил. Като някакво ламе се показваш целия дано мине някой с UMP да те отнесе от 2 километра. И какво ще ми кажеш че всички мерници не са добри ли. Всички са добри тези които не са са или гранатомети или се стреля от бедро и не ти трябват и без това. На прима виста се сещам само за мерниците на SAW, RPD, AK47, G3, MP5 и MP44. Хайде сега кажи ми едно оръжие от 6-цата с лоши мерници. Може и да снимаш. И освен това колко наистина добри играчи с въпросните оръжия си видял да ползва нещо различно iron sights на тях вместо да сложи някой смислен perk. А да на новото може да се сложат 245342323544 ъпгрейда да има така.

whatm16.jpg

Не е ли яко да имаш такова оръжие. Следствие на това баланса е огромен. За сингъла съм много много съгласен че е по-добър от на четворката. Е нямаше снайперистка мисия като на 4-ката но снайпера си е fail и без това за какво да има. Обаче мултито. Съжалявам за 17-те тъпи левела дето ги дигнах надявайки се че ще стане нещо от тая игра. И не на последно място. Какъв е тоя тъп лимит на 7500 точки?!? като е пълна играта на тия запуиени карти и като гледам как играта дава за щяло и нещяло 100+ точки играта свършва за 3-4 минути. ACOG клати само на снайпери което е много много странно като се има предвид колко по-точни и ергономични са от някое ламаринено SMG. Ако е за баланс то по-добре да ги бяха махнали не да правят глупости. За мен тая игра свърши. Чака се седмицата дано поне конкуретната им компания да изкара нещо "по-старомодно" но стойностно.

 

Едит: Такова нещо като не добър баланс няма. Както няма и малко бременна жена или е едното или другото. В случая играта няма баланс, мултито е орязано и игрята изхвърля про-тата от сцената. Сега е просто поредната неангажираща пуцалка с мулти за фън. Никога няма да стане това което беше четворката. Никой няма да помни за нея след година да не говорим след 2. Което е добре. Това е естествен подбор - изхвърля боклуцити и остават във времето стойностни неща. О да забравих за най-якото - хакерите - това от което предишните игри бяха почти непробиваеме благодарение на PB вече го няма. Всяко второ 10 годишно лапе е с хак и не може да се кикне може само да му се напусне играта. Естествено това че е провалило половината единия единствен час игра на някой не е от значение и не може да му се направи нищо - ще го прави и утре и в други ден. Бан да чакаш да получи е като да чакаш от умрял кон писмо.

Link to comment
Share on other sites

Твоя си преценка де, като не си доволен няма как да те убедя. Просто играта е направена с не толкова добър баланс, не за хардлайнъри и е наблегнато на забавлението. И на мен ред неща ми се виждат малко странни отначало, но това не ми пречи да се забавлявам с останалото, което е вътре.

 

[Edit] Изпадаш в запенено бръщолевене на ущипан фен. Плюеш, плюеш... Малко преувеличаваш, не мислиш ли? И аз бях по-скоро негативно настроен в началото, но след като опитах трябва да си призная, че не е толкова зле. Имаш нови пушки, нови карти, нови хора за игра, тонове unlocks, но въпреки всички твърдиш, че MW1, който си циклил до припадък и вече знаеш наизуст със затворени очи, е по-добрата опция, преди всичко защото има железен баланс? Предлагам да разпуснеш про-гейминг жилата малко и да пробваш да се забавляваш с играта вместо да търсиш кусури :) [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Хора, помогнете ми моля ви... :pirate субтитрите ми са размазани и нище не се вижда. Как да ги оправя? Картата ми е Радеон Х1556 256 МБ.. моля ви кажете че вече се нервя баси :wacko:

Link to comment
Share on other sites

На мисията със снегомобила съм.Качвам се във вертолета и ми пише press S to go in reverse.Натискам но нищо не става??

 

EDIT: Оправих го.Някакъв бъг беше и като рестартирах стана както трябва

Link to comment
Share on other sites

Хуу де, не стига че вадят една свястна игра на година, тъкмо да се зарибиш и вземе че свърши. Може ли да я направят с 5 шибани мисии... Все едно играх някво демо...

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво се оплаквате аз изиграх кампанията на най трудната степен и ми се видя доволно дълга можеби защото постоянно умирах и това да е причината но всичко беше направено много добре и няма как да не обере награди

А и засметка на това има Specs-Ops мисии които са доста по трудни от кампанията

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз взех че си е купих :D Доста добро меленце става,но баланса в повечето модове е нулев като влезе някъв цял клан от другия отбор... Жалко е че само TDM има опция да не допуска Party-ta >.<

Има някви проблеми с хостовете,чат пат дропва в game lobby-то,но веднъж влезе ли се в игра е перфектно :) РЯДКО се случва да полагва когато играта се обърка и реши да сложи някой за хост кат мен с тоя насран евроком кабел,иначе нямам оплаквания :)

Като цяло steam-a осира цялата работа,иначе самата игра е бомба ;) Единствените гейм негативи за липсата на lean(може би?) и липсата на конзола ;z

Link to comment
Share on other sites

Е нищо фатално и драстично. Просто и аз снощи си вдигнах нервите, че не може да инсталираш самата игра на друг хард, та трябваше да местя стийма на D:\

 

Пишете си никовете в Steam тия дето сте я купували, да се добавим за сеир и да поиграваме заедно чат-пат.

 

Мен ме добавяйте на "Curryhax".

Link to comment
Share on other sites

Какво пък осира Стеам?

То реално немога да съм сигурен,че в steam е проблема,но според мен точно договора на inifintyward с steam за тея p2p сървари преебава нещата ... Отгоре на всичко както писах по-горе тея дискънекти в game lobby-to с тип грешки от "couldn't not mitigate host"блабла мисля че пак от стийма идват >.<

офф: малко жълти страници:Д

http://www.destructoid.com/modern-warfare-...n--157257.phtml

http://www.allaboutthegames.co.uk/feature_...article_id=9941

Link to comment
Share on other sites

Няма п2п сървъри. Има директна връзка между вас, играчите и проблема не е от Стеам (той се ползва за achievements, updates и това да следи дали играта не е кракната и ест. разпространяване на играта). Проблема с лаг и чакане в лобита или разпадащи се такива е в п2п структората на IWNet. Понеже няма сървър и като се падне някой хост към който ти нямаш добра връзка или просто нета му е прецакан/се прецака и почват проблемите.

IWNet е като един тракер, той не гарантира скоростта ти на сваляне - това зависи от нета на хората, свързани към тракера.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...