Jump to content
BulForum.com

Modern Warfare 2


liquid

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Нищо потвърдено няма от IW/Activision, всичко е слух, макар и след толкова дни мълчание и толкова магазини да са сменили датите вече звучи достоверно. Чуват се мнения, че ПЦ версията можело и 2010 да дойде, но това са непотвърдени слухове от типа на 'разговарях с управителя на X магазин, той разговарял с IW...'.

Само дето предплатих. Един път ще ги подкрепя и те ще ми го забият :д

 

 

@tazman311 No answer to tweet. PC officially is not delayed unless I update otherwise. Wouldn't know if it's delayed till at least next week
Link to comment
Share on other sites

Tweet не е много достоверен източник. Аз все пак вярвам на Gamespot макар че не съм играл първата част и не знам нищо за играта.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Незнам за играта, но трейлърът е великолепен.

Към вторник трябва да я има по торентите, но жалко че ще мога да я разцъкам чак в началото на декември като се върна.

Link to comment
Share on other sites

2mgqzw3.png

Не, мерси. Мизерни конзолни портчета не ми се играят, пре-ордъра го отказах и ще се цъка нещо друго, като Left 4 Dead 2 например. Това жалко подобие на PC FPS няма дори да го сваля.

 

MW2: IW gets AC130 takedown notice

Link to comment
Share on other sites

От 2 поста? Не, не, изчакай да повторя едно и също към 10-15 пъти и тогава можеш да се извиниш ;) Погледни самата история, като история- не е нищо особено. Не че има лошо де, просто да не ми я хвалят все едно е нещо на Тарантино или нещо такова. СП на FPS по дефолт не ме интересува в 99.9% от случаите. Първият го изиграх само, защото нямах нет тогава :д

Link to comment
Share on other sites

Пффф, тва ако наистина остена само порт, ще е голямо разочарование. От сега си представям, какво дърво ще е и направо ме хваща яд...

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина не се измисли нищо за dedicated ... Поредната причина като си взема огромното 3-месечно заплащане на декември, да си подаря за нова година оригинален World at War, а не това :D

Link to comment
Share on other sites

При мен играта се инсталира преди да успея да изгледам епизода на How I Met Your Mother. И с пинг-а проблеми няма. Domination 9v9 е мега яко. Игрите са винаги на ръба. За сега съм супер доволен. Трябва нива да се вдигат и да задобрея малко, че ме разпиляват. :)

Link to comment
Share on other sites

Би ли пратил скрийншоти на всички менюта и да кажеш в момента колко хора играят? Както и няколко скрийншота от различни карти и пинговете по време на игра. Че няма да има сайт, който да дава специално за ПЦ шотчета и т.н.

 

От UK:

http://img.photobucket.com/albums/v74/sts-...mw2/mw2-mp1.png

http://img.photobucket.com/albums/v74/sts-...mw2/mw2-mp2.png

Link to comment
Share on other sites

За сега имам това

http://img691.imageshack.us/gal.php?g=iw4m...11017372436.jpg

 

Не ми изписва нещо колко човека играят общо, но към 3 часа бяха около 20 хиляди. Ще пробвам да направя някоя снимка по време на екшъна :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...