Jump to content
BulForum.com

Modern Warfare 2


liquid

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Усещам как ни я пуснаха тази версия в този си вид само да ни зарибят за DLC :)

 

Мен много ме изкефи, има обаче някой моменти в които не е пределно ясно какво трябва да се случи (нарушаваше се поне при мен плавното играене). Като цяло, качествен продукт.

 

Чакам си с нетърпение DLC-тата :D

Link to comment
Share on other sites

Защо? Няма ли да е лошо да видиш още развитие по историята - нека не казваме сега какво става, де.

 

_____________________

 

Помисли ;) виж какво направиха от РокСтар. Имаш платформа купена 5 милиона пъти (граф. енджин). Що да не ги цедиш за SP мисии по 20-30 кинта. Така хем не плащаш и поддръжка на сървъри - говорим в курсива на конзолите, щото е ясно, че за РС никой 5 пари не дава.

Link to comment
Share on other sites

Не, просто не вярвам след като вече са се изакали от IW да се трогнат за сингъла, след като всички са го превъртяли 3 дни след излизане, хората искат мулти.

 

[Edit] Просто не вярвам някой да иска да плати дори 5 кинта за 2 нови сингъл нива, които се изиграват за 20 мин. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Не знам обаче мисиите в които се играе като войник - Рамирез в случая са в пъти по-безинтересни от тези в които са капитан Прайз и Мактавиш. Най харесаха оная ледената със снегомобилите и оная с нефтената платформа и Гулаг мисията. Другите ми бяха доста безинтересни. Радва ме факта че пак го имаше известния стелт елемент в който се убиват 2-ма или повече човека в синхрон с Мактавиш или Прайз. Като цяло ми се искаше още 2-3 часа да е по-дълга но какво да се прави. Иначе е направена като филм. Да не кажа че ако направят още една игра спокойно може да стане трилогия в някое кино снимана в стил 24 или пък сериалче. Естесвено този ефект е постигнат с много много скриптнати моменти което колкото е хубаво толкова и лошо. Няма начин повечото нива да се минат по няколко начина - може само по един. Най-ме издразни момента в който в Рио гониш някакъв грамнах го няколко пъти с калашник но не падна, не умря, даже и не се залюля, защото беше скриптнат момента по-късно някакъв да по бутне от 2-рия етаж върху покрива на кола. Иначе не е зле сингъла. Жалко че мултито няма да като на четворката. Тук не е мястото но мога ли да прехвърля по някакъв начин акаунта ми на 4-ката на друг компютър - имам златен калашник, драгунов и М60 и просто незнам колко игра ще ми струва да ги отключа пак.

Link to comment
Share on other sites

Брутален single player, брутална история. IW поне в това ги признавам. Лошото е че графично играта няма голям напредък, но за сметка на това екшънът и интересните мисии компенсират. А последното ниво е един път. :)

Link to comment
Share on other sites

Брутален single player, брутална история. IW поне в това ги признавам. Лошото е че графично играта няма голям напредък, но за сметка на това екшънът и интересните мисии компенсират. А последното ниво е един път. :)

Мдам и аз съм на мнение че играта е много добра и историята също ноооооооо Много кратка ....... аз сигурно общо време игра мисля че има няма 7-8часа .....

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой го е правил, обаче току що изиграх цял Теam Deathmatch без да ме изхвърли. Схемата е следната:

1)Сваляте кракчето и си го екстраквате в играта

2)Сваляте Steam и се регвате

3)В My Games в Steam добавяте кракнатото exe

4)Сменяте си ника на нещо, в което има интервал. Ако няма киква след ~2 мин, идея си нямам защо с интервал работи, НО РАБОТИ!

Аз съм примерно - MyH4o BG

5) ИГРАЕТЕ :tongue

Link to comment
Share on other sites

Токущо ми казаха, че е излезнал напълно работещ крак:

http://rapidshare.com/files/307674288/Mode..._-_WarezBRA.rar

Не съм го пробвал още лично, но до колкото разбрах трябва да се пусне в background да върви кракнат Steam, и в settings да се напише ник, който да съдържа празно място (nickna me)

 

едит: май говорим за едно и също :D

Link to comment
Share on other sites

Добре, как съм си сменил ника на Curunir? Утрепи ме, сега не мога пак да намеря откъде се сменяше.

 

[Edit] Кое трябва да е с пауза, името на акаунта на Steam или ника в играта? И... откъде се сменяше ника в играта? :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Благодаря много, жив да си! :D

 

[Edit] Работиии, да го евааааа! Завърших си рунда, вдигнах си левел, направих си там мющериите, които отключих... Предполагам, че хората, които са я купили се чувстват доста странно :D

 

lolsy.th.jpg lol-er-skates Има хора пълен хал, след като се ме убиули в гръб гледам killcam-а и виждам, че не се целят а наливат като на CS... И разбира се всеки трети е с GL :D

 

Отключих custom класовете... Защо всички оръжия в цяяяялата игра, във всички категории са ужасяващо тъпи? Едва ли по-известните и култови модели, познати и от CS, и от CoD 4 са излязли вече от въоръжение, защо трябваше да ги заменят с непопулярни, грозни и странни пушки? Картите също са много зле, играх вече на 4-5, до една изглеждат все едно ги е правил дизайнер, на който му е за сефте. Трудно е да се обясни какъв е точно проблема, но просто динамиката, линиите на полезрение и ситуациите, които те пораждат, на които може да сте свикнали на CoD 4, тук ги няма. Картите създават просто усещане за... тромавост. Нищо, ще попилим известно време така или иначе... :)

 

[/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да обясни подробно стъпка по стъпка като за идиот как се игре мулти с версия на [sKIDROW] съм, благодаря предварително.

аз направих така

Кракнах мултито със горният крак

Свалих стийм.. ако нямаш STEAM инсталираш го правиш си акаунт

логваш се в стийм влизаш в мултито на играта и пуцаш наред

 

 

 

А аз да попитам тези точки не се ли пазят защото излезнах и след тва пак влезнах и нямах точки .... при всяко излизане ли се нулират ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...