Jump to content
BulForum.com

Най-яката дискотека


exabyte

Recommended Posts

Мисля си да ходя на 01.05 на откриването на Мания :bgrin: в Слънчев Бряг та се замислих и викам да споделя,а именно:

 

Коя според вас е най-яката дискотека / клуб / в България?

Link to comment
Share on other sites

Мисля си да ходя на 01.05 на откриването на Мания :bgrin: в Слънчев Бряг та се замислих и викам да споделя,а именно:

 

Коя според вас е най-яката дискотека / клуб / в България?

трябваше да го направиш анкета. В Пловдив Занзибара е на ниво като дискотека, за чалготека не знам защото не ги посещавам.

 

ЕДИТ: Иначе няма спор, че Мания-та е може би най-добрата в БГ

Link to comment
Share on other sites

За Манията съм съгласен нямам търпение на аборигенската да е посетя а иначе в пловдив и аз се възхищавам най - много на Занзибар.

 

п.п: Ще е хубаво да се добави една анкета :)

Link to comment
Share on other sites

Аз хубава дискотека в тоя град не съм видял. Във всичките "ретро" барове пускат едни и същи парчета. Във всичките чалготеки, въртят само чалга и целия под е в салфетки.

Link to comment
Share on other sites

Аз хубава дискотека в тоя град не съм видял. Във всичките "ретро" барове пускат едни и същи парчета. Във всичките чалготеки, въртят само чалга и целия под е в салфетки.

нормално тва е вървежно тва се прави ....

А ти на каква дискотека би бил редовен ?

 

 

То нали знаеш угода няма никому :P ;) :hump: :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Аз хубава дискотека в тоя град не съм видял. Във всичките "ретро" барове пускат едни и същи парчета. Във всичките чалготеки, въртят само чалга и целия под е в салфетки.

 

И защо целият под е в салфетки?

Link to comment
Share on other sites

И защо целият под е в салфетки?

Ако отидеш ще разбереш, даже може и някоя салфетка да получиш подарък в питието си :pirate

Link to comment
Share on other sites

И защо целият под е в салфетки?

Защото има гъзари и целят със сълфетки,други пък се забавляват по този начин...Навремето имаше и някакви долари(PALMS),освен сълфетките.

Колкото до дискотеката-коя е най-яка в БГ,едва ли някой може да каже,тъйкато едва ли някой ги е обиколил всички :bgrin: :bgrin: :tongue

Може би анкетата трябва да бъде зададена за Пловдив.Иначе за мен какво да кажа,аз си ходя на чалга,харесва ми ДеНиро,енджой,инфи...Макар,че Планета ми е на 10 минути пеша я избягвам,винаги е лудница :ph34r: :pirate

Link to comment
Share on other sites

В пловдив - няма такава :Д.

Може би No sense, ама то една дискотека... да умреш :Д.

 

Пъзела,макар да не е дискотека.

Мне, убита работа е там вече. В Безистена също е яко :Д.

Link to comment
Share on other sites

Определено идеята беше да не е само за Пловдив, тъй като тук дискотеките са 6,7 ( поне тези който горе-долу редовно посещавам :) ).

Ходил съм преди 4г в Мания и определено ми хареса.

Преди 2 лета бяхме в Китен.Та бяхме и в Зангадор.Еми няма как да си изкривя душата и да не похваля дискотеката.Музиката на ниво, обстановката размазваща ( който е ходил, знае.Който не е... определено трябва да отиде :) ).Другото място което също ми допада и ММЦ-то ( обстановка-музика )

 

П.С. Ще се постарая да спретна една анкета, проблема е, че на батенцата дискотеките почти не съм ги посещавал :)

Link to comment
Share on other sites

Ппазма беше в Пловдив най-яката преди Венци да я поеме, от тогава на зле върви... Аз от миналата година взех да ходя и по чалги и ги обоколих всички :D В Будоар беше яко ама нещо напоследък мноо умряла работа ми казаха че е, сега май Планета е с най-много хубави женски (то горе долу с тва се определя вървежната чалга :grin: ) Иначе за българия Мания си е най-яката и то най-вече партитата за откриване и закриване, преди ходехме до морето специално за тея партита... А и PR на Златни пясъци е яко

Link to comment
Share on other sites

В Пловдив - Брилянтин,Занзибар,Ремикс,за чалга Енджоя е търпимо ,другото е селения.В страната Мания разбира се ,Какао, Червило,Ялта

Link to comment
Share on other sites

нормално тва е вървежно тва се прави ....

А ти на каква дискотека би бил редовен ?

 

 

То нали знаеш угода няма никому :P ;) :hump: :gangstah:

 

Кое е вървежно? Да се въртят еднакви парчета във всички дискотеки и да се избират по цени, посещаемост и обстановка, а не по музика?

 

Ретро песните не се свеждат до някой парчета на SNAP и John Travolta. Има и други, ама те също се повтарят. Едно и също във всяка една дискотека. Не го проумявам.

 

Миналата седмица бях в Брилянтин, нямаше много хора, но музиката беше яка. Пича пусна Will Smith. Имаше и още разни такива, дето са си стари, а никъде другаде не ги пускат.

 

Аз най-много се изкефих в една дискотека миналата година в Германия. Беше малка (по-голяма от Planeta Payner, Enjoy и Briliantin), работеше само Петък и Събота. Горе беше Pop, долу беше Techno/House. Цените бяха по меню, залепено над бара. Бармана връщаше центовете, а не цакаше с по 3 лева в сметката, "ако мине номера". Ние отидохме долу. Диджейките бяха Жени. 2. Сменяха се през около 30-40 минути. Едната пускаше по-твърд House, а другата си пускаше направо Techno. Дори като изключим факта, че имаше 70% момичета (изобщо не преувеличавам, може и повече да са били), дискотеката беше страшна. Направо не усетих как минаха 5 часа.

Link to comment
Share on other sites

Тука само плазмодии ли сте се събрали? Мания я уважаваме всички, но явно ходим на различните етажи.. Планета си беше прекрасна, но преди 2 години примерно, сега се е развалила адски много. В Занзибар единственото ми хубаво прекарване беше на абитуриентската, но пускаха всякаква музика тогава.

За мен обаче златна си остава Ла Пиовра (ММЦ Приморско), преди 3-4 години!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе "Строежа" над всичко :punk

 

Никой ли няма да каже нещо за прословутия "Биад" :rolleyes: От мен не чакайте, чалга не понасям, ретро почти :P

Яко е в прословутия Биад, а танциорките са им още по-яки :)

 

Тука само плазмодии ли сте се събрали? Мания я уважаваме всички, но явно ходим на различните етажи.. Планета си беше прекрасна, но преди 2 години примерно, сега се е развалила адски много. В Занзибар единственото ми хубаво прекарване беше на абитуриентската, но пускаха всякаква музика тогава.

За мен обаче златна си остава Ла Пиовра (ММЦ Приморско), преди 3-4 години!!!

Че тя Планета не съществува ли от 1-2 год ???!!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
............Че тя Планета не съществува ли от 1-2 год ???!!?

В Пловдив да,но в други градове я има по-отдавна.

Иначе за мен, най-яката дискотячница в Пловдив беше B52.И музиката беше добра(качество и пауър), и обстановката.Яко се размазвахме там.Ехх спомени. :love

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица бях в Брилянтин, нямаше много хора, но музиката беше яка. Пича пусна Will Smith. Имаше и още разни такива, дето са си стари, а никъде другаде не ги пускат.
:rolleyes:

Дам, там беше неочаквано добро ретрото. На който му се слуша няма да съжалява...

Link to comment
Share on other sites

Коя според вас е най-яката дискотека / клуб / в България?
О, ама разбира се, че е "Клеопатра" в Монтана. Ако се върнеш жив от там - ще имаш ярки спомени до края на живота си.

Разбира се, ако под "яка" имаш предвид концентрацията на човекоподобни мутрести говеда от типа "як като бик и почти толкова умен"...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...