Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

Ами има една програма Microsoft AntiSpyware це казва,но не знам дали я има в Wareza.Ако я няма можеш да си я качиш от http://www.download.bg.Много е добра,аз лично съм много доволен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

хора !

незнам дали знаете НО НЕ СЕ НАДЯВАЙТЕ АКО СТЕ С" F-PROT " ДА НАПРАВИТЕ НЕЩО !

аз си хакнах пак ВИРУС и да съм сигорен си свалих NOD32 !

ем си изтрих вируса даже и си намерих че имам и ТРОЯНЕЦ :(

за ТФА НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ на Ф-ПРОТ :excl:

Link to comment
Share on other sites

F-Prot наистина е боза нищо не прави. И аз съм се убедил в това

Преди бях с Panda Titanium 2004,Преминах на Panda 2005 .Какво да кажа добри Антивирусни оба4е сас Ресурсите не можем да се разбрем :) .Препора4аха ми така популярната на последък НОД32 и сам много доволен (Лека и Сигурна) карам ве4е 2 месеца сас нея и не е пуснала нито една гадина да припари :)

Link to comment
Share on other sites

да ама незнам аз и давам на моята НОД32 и само ми намира жируса и не го трие! сега незнам ама дали ще ги трие или не щото се поразривих там из опциите ! иначе Ф-ПРОТА е много добра само при засичането на някои вируси :) аз с нея оправих компа на един приятел :)

аве трябвати нещо добро и защитенко :)

Link to comment
Share on other sites

Помощ ! Компютърът се рестартира без никакви съобщения и т.н. Някой ,ако има идея от какво може да е и как да се махне да я сподели . Мерси предварително .

Link to comment
Share on other sites

Помощ ! Компютърът се рестартира без никакви съобщения и т.н. Някой ,ако има идея от какво може да е и как да се махне да я сподели . Мерси предварително .

И защо реши, че е от вирус?!

Според мен проблемът е софтуерен, драйверен, разбира се може и вирусен.

Може да е и хардуерен, прецакана РАМ, захранване, и още сто неща (да не кажа хиляда).

Със сигурност ще повторя многократно давани съвети, включително и от теб - да извадиш например целия хардуер, без жизненоважния, като рам, видео (като пробваш да махнеш видеодрайвера) и т.н. Сещаш се.

Link to comment
Share on other sites

Ако беше мой компютърът , до сега да съм го разглобил да съм тествал всичко и т.н. :) Тази вечер ще опитам да направя нещо . Просто питах дали има някакъв , такъв "нов вирус " . Тази вечер ще го "мъчим "

Link to comment
Share on other sites

Помощ ! Компютърът се рестартира без никакви съобщения и т.н. Някой ,ако има идея от какво може да е и как да се махне да я сподели . Мерси предварително .

Според мене има голяма вероятност и да не е вирус .Ще ти дам един пример преди около месец както си работеше РС-то му се изключваше Монитора парвоначално и аз си помислих че е от вирус пуснах антивируса не открих вирус и има няма след няколко минути пак ми се изключи последва формат :) но проблем си остана помислих си че е картата изкарах я и пак я вкарах но едно и също бях полудял :angry1 но някаде из форума ми казаха да махна RAM-а (понеже съм с 2х256) РС-то ми остана само на 256 и разбрах че проблема ми там .Та моят съвет е да си прегледаш Хардуера и ако не стане най-вероятно формат .Аре успех

Link to comment
Share on other sites

Няма ли някой да каже как да ъпдейтнем NOD32?  :confused

 

Едит : То биваше да прочета преди да питам. :rolleyes:

 

 

 

aве долу до чесовника нали ти излезе НОД32 иконка че е вкл. !

даваш там и то си има УПДАТЕ !

там е !

 

 

ама аз ся бях и май все още съм с БОМБА виросу и НОДА не ми помогна много !

пробвах почти всички които ми доидеха на ум !

пробвах тия и не ми помогнаха - Panda 2005 , NOD32 , F-prot , MCaFee , kaspersky 2004 , notron 2005 i 2004 !

незнам кфо ми имаше на тъпия комп ама май от Kaspersky + nod32 !

ся свалям само firewall's !

ама незнам дали и те ще мо помогнат !

Link to comment
Share on other sites

toq NOD e pylna precavka we !

pusnah da si skaniram harda za virusi i naite li kfo stana ?

denla nekfi failove i sq nemam windols !

iztri mi windolsa !

tfa e nai typata programa ve4e za men !

tfa si e jiv tashak we !

NOD32 suxxxxxxx :angry1 :angry1 :angry1 :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

toq NOD e pylna precavka we !

pusnah da si skaniram harda za virusi i naite li kfo stana ?

denla nekfi failove i sq nemam  windols !

iztri mi windolsa !

tfa e nai typata programa ve4e za men !

tfa si e jiv tashak we !

NOD32 suxxxxxxx :angry1  :angry1  :angry1  :cry  :cry  :cry

 

Kato ne gledash kakvo triesh....

Puk i ako sa zarazeni.. i si dal DEL... kakvo ochakvash.

Ne che NOD32 e neshto osobeno , ama se pak....

Link to comment
Share on other sites

Видях една антивирусна от списанието на Мтел и реших да я пробвам. Абсолютно фрее е. Някой пробвал ли е я ?

Аз за сега съм доволен.

Ето линковете :

 

HomePage

Download

 

Аз я ползвах до скоро и смея да твърдя, че е доста добра (на служебния компютър я сложих; нали се сещащ, защото е free ...). Програмката е free за лична употреба, лека е, бързо се ъпдейтва и засича някой вируси които f-prot не ми хващаше например. Нямаще да я сменя ако нямах прецакан партишън на харда - като сканира стига до там и блокира. Не е лоша като цяло. Малко е босичка от към настройки - например не можеш да сканираш точно определна папка и т.н. Ама като цяло май Kaspersky e по-добро решение (нея си я ползвам в къщи).

Link to comment
Share on other sites

Аз я ползвах до скоро и смея да твърдя, че е доста добра (на служебния компютър я сложих; нали се сещащ, защото е free ...). Програмката е free за лична употреба, лека е, бързо се ъпдейтва и засича някой вируси които f-prot не ми хващаше например. Нямаще да я сменя ако нямах прецакан партишън на харда - като сканира стига до там и блокира. Не е лоша като цяло. Малко е босичка от към настройки - например не можеш да сканираш точно определна папка и т.н. Ама като цяло май Kaspersky e по-добро решение (нея си я ползвам в къщи).

 

Аз съм много доволен от AntiVir-а . От както съм с нея нямам проблем. Доста добре е направен On-line scaner-а и ако упдейтваш постоянно ги хваща още в процес на download.

Препоръчвам ви я. :)

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с шпионското проложение Cydoor. Имам качени Spybot SD, AdAware и Xoft Spy но гадния шпионин въпреки многократните триенета със всяка от тези програми не може да бъде изтрит. След всеки рестарт на системата той отново заразява компа. Пробвах и с изключването на System Restore Point за XP но и това не помага. Гадния шпионин се настанява в папката WinXP/System32/AdCache и инсталира Malware за следена на клавишните комбинации.

 

 

Изобщо има ли начин да се отърва от тая гад.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с шпионското проложение Cydoor. Имам качени Spybot SD, AdAware и Xoft Spy но гадния шпионин въпреки многократните триенета със всяка от тези програми не може да бъде изтрит. След всеки рестарт на системата той отново заразява компа. Пробвах и с изключването на System Restore Point за XP но и това не помага. Гадния шпионин се настанява в папката WinXP/System32/AdCache и инсталира Malware за следена на клавишните комбинации.

Изобщо има ли начин да се отърва от тая гад.

Тази папка AdCache я създава FlashGet и оставя в нея реклами!Като си го регистрираш повече няма да има такива неща.Колкото и да я триеш пак се появява.Поне при мен беше така! :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам коя антивирусна е по-добра - Norton 2003 или AVG.

 

Знам че нортъна натоварва РС повече от колкото AVG но не знам коя е по-добра в засичането на вируси.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам коя антивирусна е по-добра - Norton 2003 или AVG.

 

Знам че нортъна натоварва РС повече от колкото AVG но не знам коя е по-добра в засичането на вируси.

 

Ами аз лично съм с AVG и съм много доволен.Win-a ми е на няколко месеца и не е мръднал.Използвам го в съчетание с Ad-aware.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...