Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

А коя от двете е по-висока версия или и двете са еднакви

http://warez.ru:8085/Win_Appz/AVG.7.0.240/

 

http://warez.ru:8085/Win_Appz/AVG.7.0.Free/

 

 

едит: То и аз съм с Нортън и AdAware и от 4 месеца не съм имал проблеми ама въпроса е дали си заслужава да мина на AVG.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
А коя от двете е по-висока версия или и двете са еднакви

http://warez.ru:8085/Win_Appz/AVG.7.0.240/

 

http://warez.ru:8085/Win_Appz/AVG.7.0.Free/

 

Едната версия е безплатна, а другата е платена и уж тая парола е валидна, ама не е ;) Нито кракове помагат нито нищо :D Изтегли си free версията, но от тук :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти за информацията

 

Добре е след като я инсталираш и update-неш да я регистрираш (безплатно е) защото може да почне да ти прай парчета с update-а по-нататък.Като ти сканира компа ше иска регистрация, където трябва да си напишеш мейла и после ще ти пратят линк на мейла, чрез който ще я активираш.

Link to comment
Share on other sites

След като в търсачката на уарез написах spyware ми излезнаха само 2 резултата , истеглих програма , която е доста мъничка (700 К) . Пуснах я и ми излезнаха доста фаилове в таблица , на който пише :

име на файла тип:

..... spyware

(без да съм сканирал :lol: ) излезнаха ... странното е , че бяха доста :) дадох protect ... достатъчно ли е :confused

програмата е spywareblaster ето линк тук

Link to comment
Share on other sites

След като в търсачката на уарез написах spyware ми излезнаха само 2 резултата , истеглих програма , която е доста мъничка (700 К) . Пуснах я и ми излезнаха доста фаилове в таблица , на който пише :

                                                                  име на файла    тип:

                                                                  .....                    spyware

(без да съм сканирал  :lol: ) излезнаха ... странното е , че бяха доста  :) дадох protect ... достатъчно ли е  :confused

 

Ми кажи коя програма си инсталирал де :D

Link to comment
Share on other sites

Ми кажи коя програма си инсталирал де :D

 

spywareblaster ето и снимка на това , което се получи (интересното е , че повечето неща , които са вписани тук изобщо не съм ги чувал => би трябвало да не са ми на PC-то

spyware.JPG

Link to comment
Share on other sites

AVG-то стои ли постоянно включено или трябва всеки път да го пускам след като си стартирам компа???

Link to comment
Share on other sites

Аз я ползвах до скоро и смея да твърдя, че е доста добра (на служебния компютър я сложих; нали се сещащ, защото е free ...). Програмката е free за лична употреба, лека е, бързо се ъпдейтва и засича някой вируси които f-prot не ми хващаше например. Нямаще да я сменя ако нямах прецакан партишън на харда - като сканира стига до там и блокира. Не е лоша като цяло. Малко е босичка от към настройки - например не можеш да сканираш точно определна папка и т.н. Ама като цяло май Kaspersky e по-добро решение (нея си я ползвам в къщи).

Моля,кажи от къде да го дръпна проклетия Касперски дърпах кви ли не версии но няка сериали ,а аз се закучих и искам персонал про 5ххх

Link to comment
Share on other sites

Predimno ako she slagam nqkade anti virusni to she sa Kaspersky i Spy Sweeper tva sa za mene 2-ve naistina dobri Anti virusni

Za Norton ... toi stana tolkova populqren che v momenta kato izleze update i sled 2-va dena veche ima virus za toq krack i povecheto ataki sa otpraveni kam nego zatova go izbqgvam. :love :love :love :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора AVG постоянно ли е включен или всеки път като си пусна компа трябва да го пускам и него????

Link to comment
Share on other sites

Ето ви един сериозен тест за антивирусни сканирайте архива не разархивирайте !!!!!!!!!!!!!!!!!!

да не вярваме на всичко писано коя е най добра и т.н.

Ето го и моя фаворит :wub:

:punk

P.S. Bitdefender Professianal v8.0

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с шпионското проложение Cydoor. Имам качени Spybot SD, AdAware и Xoft Spy но гадния шпионин въпреки многократните триенета със всяка от тези програми не може да бъде изтрит. След всеки рестарт на системата той отново заразява компа. Пробвах и с изключването на System Restore Point за XP но и това не помага. Гадния шпионин се настанява в папката WinXP/System32/AdCache и инсталира Malware за следена на клавишните комбинации.

Изобщо има ли начин да се отърва от тая гад.

http://www.microsoft.com/downloads/details...en&Hash=PHP5R9C

Tova e nai dobroto sre6tu ad i spy problemi

Lo6oto e 4e 4isti Fla6 Geta zaradi reklamite v nego,no GetRight i bez tova e po-dobra programa za svaljane

Link to comment
Share on other sites

Ето ви един сериозен тест за антивирусни сканирайте архива не разархивирайте !!!!!!!!!!!!!!!!!!

да не вярваме на всичко писано коя е най добра и т.н.

Ето го и моя фаворит :wub: Capture.jpg

:punk

P.S. Bitdefender Professianal v8.0

 

Ето ги и резултатите до момента Тест-резултати

Link to comment
Share on other sites

Здравеите,искам да попитам нещо за Norton Antivirus 2003.Значи вчера оставих компа да сваля един филм,и днес като отворих Нортъна ми дава:Auto protect-off,Email skaning-error.И до колкото разбирам ми дава,че имам някакви вируси в Emailа.Обаче като сканирам за вируси ми дава,че компа е чист.Някои може ли да ми каже за какво става въпрос?Много благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Ето ви един сериозен тест за антивирусни сканирайте архива не разархивирайте !!!!!!!!!!!!!!!!!!

да не вярваме на всичко писано коя е най добра и т.н.

Ето го и моя фаворит :wub:

:punk

P.S. Bitdefender Professianal v8.0

Супер е сега го инсталнах но маи нещо по насроиките ми се губи оп6ън панела е много ситен ? идея за помош :punk

Link to comment
Share on other sites

Ето ви един сериозен тест за антивирусни сканирайте архива не разархивирайте !!!!!!!!!!!!!!!!!!

да не вярваме на всичко писано коя е най добра и т.н.

Ето го и моя фаворит :wub:

:punk

P.S. Bitdefender Professianal v8.0

 

аве не ми отваря страницата ?!?!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Имам огромен проблем. Значи имам Spysweeper и преди малко го пуснах да сканира .....намери ми троянски кон и някъв адуеар, който постоянно ми сменя homepage на about blank и ми изкарва още 5 прозореца дет ми казват че имам адуеар и други глупости ......изтрих ги уж със Spysweeper ....и после като сканирах пак ....пак ги намери .....сложих си Ad-aware SE ....изобщо не го намира тоя троянски кон да не говорим за другите въшки .....намира някви други работи....ша са побъркам вече кажете някоя програма дет наистина да ми изтрие тия гадини :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Добре де кажи кое не ти отваря ??? ако не можеш да теглиш от датата ето ти

мирър изтегли го от тук файла 13MB

 

до момента :

antivirtestfinal1kx.jpg

 

ок благодаря ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...