Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Ако може някой да ми даде сериал или крак за Panda Platinum Antivirus 2005.Ако го има някъде преди искано съжалявам,но нямам време да прочета 17 страници.Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми даде сериал или крак за Panda Platinum Antivirus 2005.Ако го има някъде преди искано съжалявам,но нямам време да прочета 17 страници.Благодаря

 

Panda Platinum IS 2005

 

Версията е Retail затова няма да ти трябват никакви password/username !!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

panda antivirus mise obnovqva ama pi6e na ispanski koeto e tupo ima4e seriini nomera na kakvo li ne[winamp 5 panda moita si q registrirah s serial ot tam] na

www.serals.ws s tarsa4ka e i e super

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Защо точно тази версия като дам да се ъпдейтва ми пише Invalid code!Използвах този сеиал който е даден!някой да има същият проблем!? :confused

 

 

probvaite tozi

SSDC-ONLN-AAAA-NIXW-GGDX

a moje i tozi

SSDC-OPEN-AAAA-KHWS-OZBJ

a ve4e ka4vam nai novata ;)

Link to comment
Share on other sites

А тези сеирали ще станат ли за най-новата!? :confused Или ще дадеш други!?

 

EDIT 1

@sokoban-10x man! :punk за сериала!

 

SSDC-ONLN-AAAA-NIXW-GGDX

Пробвах с този и стана в момента ъпдейтвам! :D :P

 

EDIT 2

vtoriq serial stava za  poslednata versiq  ;)

OK!Значи сега ще е сваля! :)

Link to comment
Share on other sites

Imam malyk problem s antivirusnata i nqkyf virus - eto tuk moje da vidite resultata ot scan-a s f-prot .Problema e 4e ne moje da se razpoznae virusa(osven tva FSG da e imeto mu :confused v google namrih dosta malko info za podoben virus) ... update-nal sym f-prot-a s poslednite definicii s versiq 3.16 sym , probvah i s dosovskiq 3.15 i s nego e sy6toto Nqkoi ne6to da prepory4a :confused ( moje i druga antivirusna no da e ne6to malko koeto nqma mi bygne kompa i 6te ima efect sys sigurnost)

Link to comment
Share on other sites

Бреее къде го видяхте тоя @sokoban бе? :confused

В уареза гледам 2 версии на Spy Sweeper... едната е от @LADA_1500 , другата е от @chicatillo .

И са стари , ако питате мен...

Някой няма ли Spy Sweeper 3.2 :confused май това е най новото...

 

 

edit: Sorry... сега проверих FTP-то.. там било :)

Link to comment
Share on other sites

777.....

И двете сьс сигурност са или троянци или вируси....

Направи си онлаин скан ,за 30 мин. си готов

http://housecall.trendmicro.com/housecall/start_corp.asp

pi4 taq programa me razbi zij rezultata nameri drug virus no ne i tiq dvata deto se symnqva6e f-prota :blink: :wacko: sq kak da go delna kato e v system32 .. zeme se omaje vsi4ko :(

Link to comment
Share on other sites

Ами ти не си дал отметката на Auto Clean и плюс това си дал да сканира само уиндоус,трябваше и С: и Д: за по-сигурно.Нищо няма да ти се омаже :P ьплоадни ги и трите ехета тук и виж какьв ще е резултата ,според мен ги делкаи без да се замислиш http://virusscan.jotti.dhs.org/

За Spy Sweeper някои беше казал нещо,значи последната версия е 3.5 ама пак има проблем с ьпдеитите,пьрвия пьт става но втория ти казва че ти е невалиден кея :(

 

Лек едит за тея ехета:

 

tmksrvu.exe - Troj/Esepor-A :ohmy:

 

http://www.sophos.com/virusinfo/analyses/trojesepora.html

 

scvhost.exe - W32/Randex-S :bgrin:

 

http://www.sophos.com/virusinfo/analyses/w32randexs.html

 

Тук го индефицират като W32/Agobot-S :(

 

http://www.liutilities.com/products/wintas...ibrary/scvhost/

 

windbg.exe - W32/Forbot-BY :woot

 

http://www.sophos.com/virusinfo/analyses/w32forbotby.html

Link to comment
Share on other sites

А уе свалих си аз най-новата версия на Spy Sweeper,която sokoban е качил.Като дам да сканира винаги ми зацепва на някой файл и не продължава!Зацепваше винаги на файлове от C:\WINDOWS\Temp.Почвах да трия тея файлове ама все зацепваше.Преместих цялата папка в кошчето,за да не я сканира(после си я върнах :D ).Но тоя път ми засече на някъв друг файл!И тва всеки път,не може да ми завърши скана.Някой ако има подобен проблем да пише.Как се оправя тва нещо! :cry :(

Link to comment
Share on other sites

Ами ти не си дал отметката на Auto Clean и плюс това си дал да сканира само уиндоус,трябваше и С: и Д: за по-сигурно.Нищо няма да ти се омаже  :P ьплоадни ги и трите ехета тук и виж какьв ще е резултата ,според мен ги делкаи без да се замислиш http://virusscan.jotti.dhs.org/

Eha super .... mersi za pomo6ta za sega vsi4ko izglejda ok toq posledniq sait svyr6i golqma rabota :) pokaza mi kyde v registrite ima promeni i az gi editnah i zatrih trite faila :)

Link to comment
Share on other sites

А уе свалих си аз най-новата версия на Spy Sweeper,която  sokoban е качил.Като дам да сканира винаги ми зацепва на някой файл и не продължава!Зацепваше винаги на файлове от C:\WINDOWS\Temp.Почвах да трия тея файлове ама все зацепваше.Преместих цялата папка в кошчето,за да не я сканира(после си я върнах :D ).Но тоя път ми засече на някъв друг файл!И тва всеки път,не може да ми завърши скана.Някой ако има подобен проблем да пише.Как се оправя тва нещо! :cry  :(

 

bqgai na ad-aware se 1.05 professional + spy bot s&d

Link to comment
Share on other sites

bqgai na ad-aware se 1.05 professional + spy bot s&d

А уе незнам що ама като сложа Ad-aware почва да ми дава някви сини екрани през 15-20 минути.Пише нещо Process Terminated...и още някви там.А бе въобще големи проблеми с тея spy/ad-ware програмки! :angry: :(

Link to comment
Share on other sites

А уе незнам що ама като сложа Ad-aware почва да ми дава някви сини екрани през 15-20 минути.Пише нещо Process Terminated...и още някви там.А бе въобще големи проблеми с тея spy/ad-ware програмки! :angry:  :(

 

mi specialno za teb da ka4a XOFTSPY v4.0 i tq e mnogo dobra ;)

Link to comment
Share on other sites

mi specialno za teb da ka4a  XOFTSPY v4.0 i tq e mnogo dobra  ;)

Ми както решиш!Иначе ако ще я качваш специално за мен няма смисъл щото вече си оправих!Деинсталирах Spy Sweeper-а който ти беше качил и си инсталирах друга версия(пак от новите) и вече не запича на никой файл.Версията май е SpySweeper 3.2.0.147

Link to comment
Share on other sites

хора аз не бих се нарекъл професионалист по компютри но все пак ще ви кажа моята формула.Имам три нива на защита:1.Ф-прот - това за мен е най яката антивирусна програма,лека бърза и надеждна.тук естествено някой ще каже че имало някаква много по-добра и т.н. и т.н.За мен лично тя е най добра,което всъщност е важното.Аз се придържам към девиза:Ако нещо е тъпо но работи значи не е тъпо! :))))) 2.Zone Alarm Security Suite - една доста популярна стена,за която няма нужда да се впускам в обяснения.3.SpyBot Search&Destroy - много добра и също така безплатна анти спаи програмка която по мое мнение е доста прилична и надеждна.Това са моите 3 нива на защита които ми осигуряват безпроблемно сърфиране в мрежата.Да ви кажа с тея три програми не съм имал нежелани гадости от нета.Не на последно място е и културата на сърфиране защото ако си вреш носа там където не ти е работа и господ не може да те спаси!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...