Jump to content
BulForum.com

Google Chrome - web browser


en3rgy

Recommended Posts

Google_Chrome_Logo.jpg

днес много хора с нетърпение очакват излезането нов web browser - Google Chrome

повече инфо:

http://www.google.com/googlebooks/chrome/

http://en.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome

лично аз очаквам много :bgrin:

пускам темата за да споделяме впечатления след излизането на бетата което предстои днес :excl:

 

Link: http://www.google.com/chrome

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Преди няколко дни се чудих точно по този въпрос , а изобщо не знаех за това нещо ... шесто чувство имам .

А , комикса е весел .

Малко като за "не толкова добре запознати с компютъра" хора е направен , обаче ти дава добра представа какво ще представлява .

п.п. Дано не прекаляват с хвалбите сега .

:)

Link to comment
Share on other sites

комиксчето заинтригува доста :zzz

ще се пробва задължително. то аз и без тва сменям мозилата с операта и не съм се спрял за сега за по-дълго време на определен браузър :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да критикувам гугъл за комикса. Нямах нерви да го прочета.

 

Някой може ли да ми го преразкаже?

 

П.П. Пък и тая синя гама направо ми бъркаше в очите.

Link to comment
Share on other sites

Задължително ще се пробва :) Аз съм напълно доволен от лисицата, но току виж съм минал на гугълското предложение :) Ще поживеем, ще видим ^^

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко години имаше слухове за това, но никаква информация. Хубаво е на хартия. И аз не прочетох комикса, глупаво решение според мен. Помня как едно преди няколко години си мечтаех за подобна функция на Multiprocessing, както и начина, по който се държи с поп-ъп прозорците... ако имах екип и знанията щях да ги изпреваря :п

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с Опера и за мен е много добър браузър, ама ще пробвам и гооглето, нали уж вече почнаха да са най-добрите на пазара :blink: Само че уж днес ще го качат тоя браузър, а деки е туй чудо :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с Опера и за мен е много добър браузър, ама ще пробвам и гооглето, нали уж вече почнаха да са най-добрите на пазара :blink: Само че уж днес ще го качат тоя браузър, а деки е туй чудо :blink: :lol:

 

И аз това щях да питам, от къде да го дръпна? Пробвах някакви линкове, но ми отваряше само заглавната гугъл страница :blink: Като излезе, нека някой бъде така добър да постне линк да го дръпнем, да го пробваме.

 

Иначе и аз съм с Опера, ама на смарта. На компа съм с Мозила съм много доволен след последния ъпдейт. Гугълката обаче ми привлече вниманието :lol:

 

едит: изтеглих я гадината, ама много синьо.. тази вечер ще я разгледам да видим кво толкова ново предлага

Link to comment
Share on other sites

И аз това щях да питам, от къде да го дръпна? Пробвах някакви линкове, но ми отваряше само заглавната гугъл страница :blink: Като излезе, нека някой бъде така добър да постне линк да го дръпнем, да го пробваме.

 

Иначе и аз съм с Опера, ама на смарта. На компа съм с Мозила съм много доволен след последния ъпдейт. Гугълката обаче ми привлече вниманието :lol:

 

П.С. Натискам го бутончето "Приемам и инсталирам", но нищо не се получава.. В моят телевизор ли е грешката или..?

Download Google Chrome

сваляш си Google Chrome и преди да го инсталираш си затвориш действащия браузер

Link to comment
Share on other sites

Никой не е погледнал сурса на страницата ... ето ви линк от сайта в момента .

var filePath = opt_filePath ||
	"/update2/installers/ChromeSetup.exe";

 
  var dlServer =
  
	"http://dl.google.com";

ЛИНК

:)

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо объркано в ексето , да ти изкарам скреен ... това е от бутончето линка .

Ако видиш сурса от куде си го свалил , пак ще е от там .

Просто програмата се чака , за да тръгне да сваля "updater-a" след това се сваля инсталацията .

п.п. Всичко е с интернет и ако връзката е скапана , няма да се получи после .

:)

Link to comment
Share on other sites

На мен лично ми допада новия браузър. От към дизайн има какво още да се желае, но тепърва ще излизат скинове и разни глезотийки. Харесва ми че е максимално опростен, страниците се зареждат доооста бързо и най-вероятно ще го тествам 2-3 дена, за да видя какви са възможностите му. На този етап ми се струва по-бърз от лисицата и опера :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ето едно скриинче от това нещо .

0fb31e12462447.gif

п.п. Някой забеляза ли ... има си много удобна статистика за паметта , колко заема и всякакви глезотиики отностно работата .

:)

Link to comment
Share on other sites

п.п. Някой забеляза ли ... има си много удобна статистика за паметта , колко заема и всякакви глезотиики отностно работата .

:)

да това е едо от най важните нещта

Link to comment
Share on other sites

Вече си играя с новия браузер...

 

Ба си, на моменти имам чувството, че Google се ебават с мене, не може да са толкова добри!!!

 

Продължавам, все повече, да очаквам операционната им система. Лека полека скъсяват пътя до неня.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък искам да ги питам дали смятат да пускат версия за мобилни устройства , все пак това ще е добре ... прекалено на пред отивам с този въпрос обаче .

Еми ето го плана на гугъл , ще пускат софтуер и докато се усетиш вече ще си приминал плавно на тяхна ос , даже може да не се усетиш , това е тактиката им вече .

На края ще завладеят света , като по филмите .

п.п. И пак няма да се усетите .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

това е тактиката им вече .

Хич не е вече, от доста време е :D

 

Голямо густо ми прави сърча на страницата Goooogle, където ти изписва: "Ново! Свалете Chrome (бета) - новият браузър на Google"

 

Каква по-голяма реклама, от тази на страницата на Google? На тяхната си страница! :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен лично ми допада новия браузър. От към дизайн има какво още да се желае, но тепърва ще излизат скинове и разни глезотийки. Харесва ми че е максимално опростен, страниците се зареждат доооста бързо и най-вероятно ще го тествам 2-3 дена, за да видя какви са възможностите му. На този етап ми се струва по-бърз от лисицата и опера :bgrin:

 

Опростеното го има и в Safari, но май това, което ме дразни в сафари, тук е изчистено!

 

Даже така като се загледам. Ми то тва си е сафари с оправени бъгове.

Link to comment
Share on other sites

Харесва ми хисторито , чисто и подредено , а функцията за последно посетени сайтове е много добре замислена , отварям си браузъра ... изкача си ми всичко .

Пробвах да го натоваря с много табове , сайтове съдържащи всякакви приложения и не успя да се издъни .

Трябва някой да го пробва на по-слаб компютър .

п.п. После да каже как се държи .

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...