Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

А какво ще кажете за следнта ситуация

 

93123455.th.jpg

 

1 и 2 си правят нормално леви завой, а зад номер 2 тарикат номер 3 е решил, че може да мине преди другите коли и бипка и псува номер 1 понеже прави ляв завой и му пречи да мине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

На мен тази ситуация ми е любима на кръстовището след Баумакс в посока ВСИ - там има един светофар и левия завой е за към "Найчо Ценов". Тъй като лявата лента на насрещното движение е само за ляв завой умирам от кеф да правя ляв завой и да застана пред нея, та тарикатите дето карат в лява лента и искат да продължат напред трябва да чакат да си направя левия завой и тогава чак да продължат, което ще рече след като всички нормално движещи се в другите две ленти се изнесат.

 

Свиркай си в тази ситуация и да не ти пука - идиотът си е идиот и никога няма да си осъзнае грешките :)

 

Завоя от средна лента пък е може би най-педерасткия номер на пътя. Вчера чаках за ляв от 6-ти сптември към руски (т.е. от Съединение към Руски и от там ляв за към Руски), и след като се изнесох в средата на кръстовището изведнъж отдясно ми застана автобус, а отляво - таксиджия. Тъй като автобуса не ми е в категорията успях да засека в острова само таксиджията, дано следващия път помисли преди да направи такава тъпотия.

Link to comment
Share on other sites

Завоя от средна лента пък е може би най-педерасткия номер на пътя.

 

Тогава за теб е пещерско шосе посока ХЕИ. Като се опиташ да направиш ляв завой към ВЕЛИКИЯ МОЛ :angry:

Нямам думи. Който е минавал ще знае :(

Сфетофара пуска макс 3 коли + още 3 на жълто или червено. А ако някой тъпан е заспал и е втора кола минават само 2 :angry: Айде кажете ми как да чакам поне 6 светофара?!? :angry:

 

Мразя го тоя номер от средна лента , ама на 4-тия светофар , след като някоя Голяма Бяла Птица ( ПАТКА ) :) и загасне колата , някой тъпан забрави че не е на скорост и се чуди как се включва 1-ва ... к'во да Ви кажа! Всяка сутрин съм на война там!!! Признавам си че това е единственото кръстовище на което си позволявам от т.н. средна лента правя ляв завой. Но пък не преча на никой , нито задръствам движението в средна лента , защото там директно минаваш , а не изчакваш насреща движищите се коли ( те са на червено ).

 

Но като цяло съм съгласен че това е доста дразнеща и неправилна маневра ! :)

Link to comment
Share on other sites

CyberHill минавам през там поне 3-4 пъти в месеца и винаги съм чакал в ляво и съм минавал ако не на първия, то на втория светофар. Не виждам защо ти не можеш. А тия патки, дето не могат да тръгнат или пичовете, които не знаят как се пуска първа са литературни герои които е по-добре да запазиш в твоето въображение - нека продължават да ти поддържат съвестта чиста :)

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажете за следнта ситуация

 

93123455.th.jpg

 

1 и 2 си правят нормално леви завой, а зад номер 2 тарикат номер 3 е решил, че може да мине преди другите коли и бипка и псува номер 1 понеже прави ляв завой и му пречи да мине.

А ако гъзар номер 2 е решил, че няма да си хаби крушките на мигача и не е подал такъв, за да оповести решението си за ляв завой?Вярно е че се намират в лява лента,но от рисунката се вижда, че може да се кара и направо.Това го мразя най-много.Спира си някой на светофара в лявата лента,аз спирам зад него и когато светне зеленото си пуска левия мигач и........... как да не се вбесиш.Аз примерно включвам мигача поне на 30-40мт. преди кръстовището.

Link to comment
Share on other sites

:confused

оф кво ми се правите на девеици.

Добре ще дам пример като за по-бавно развиващи:

Ако минеш през кръстовището на сточна гара по или над 10 пъти на ден за 1 седмица ти давам гаранция че ще минеш на червено.

Просто няма начин да чакаш 2 минути и след това 10 секунди зелено, много от тези дето чакат възприемат оранжевият сигнал като зелен и преминават обаче някои ги засича и червения точно както са се засилили по правилник те са нарушили правилата а някои както колегата това ги дразни.Надявам се да си ме разбрал, а ако не или не ми вярваш отиди на това място и стой 2-3 минути и ще видиш за какво става дума

Link to comment
Share on other sites

CyberHill минавам през там поне 3-4 пъти в месеца и винаги съм чакал в ляво и съм минавал ако не на първия, то на втория светофар. Не виждам защо ти не можеш. А тия патки, дето не могат да тръгнат или пичовете, които не знаят как се пуска първа са литературни герои които е по-добре да запазиш в твоето въображение - нека продължават да ти поддържат съвестта чиста :)

 

Бе и аз чакам , но някой път просто не издържам. Сутрин просто ми тръгва деня чудно :)

За това казах че си признавам , че от време на време го правя :unsure:

 

btw... Ти минаваш 3-4 пъти на месец , а аз 1-2 пъти на ден :(

Link to comment
Share on other sites

Спира си някой на светофара в лявата лента,аз спирам зад него и когато светне зеленото си пуска левия мигач и........... как да не се вбесиш.Аз примерно включвам мигача поне на 30-40мт. преди кръстовището.

Това е редовния номер и на тея дет завиват от средна.... направо полудявам :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тогава за теб е пещерско шосе посока ХЕИ. Като се опиташ да направиш ляв завой към ВЕЛИКИЯ МОЛ :angry:

Нямам думи. Който е минавал ще знае :(

Сфетофара пуска макс 3 коли + още 3 на жълто или червено. А ако някой тъпан е заспал и е втора кола минават само 2 :angry: Айде кажете ми как да чакам поне 6 светофара?!? :angry:

 

и аз живея горе долу тук , само дето от както направиха мола започнах да заобикалям , на тоя ляв завой можеш да си чакаш цял ден ...... не съм се загледал колко секунди са ама над 4-5 коли посмъртно не могат да минат.....

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво искаш - аз съм си по-простоват (бавно развиващ се) и тръгвам като светне зеленото, като е червено седя и не мърдам. Не ме интересуват обстоятелствата. Чакал съм много по светофари и съм се чудил какъв е проблемът да минеш на следващия светофар, който е след 30 секунди (на сточна гара след минута и половина), че хората чак толкова се нервят и правят глупости. Ако пътувам от панаира до халите в кичука и изчаквам на всеки светофар по пътя пътуването ми ще се забави с максимум две минути... пука ми.

 

zlobil ще се учудиш колко хора нямат триъгълници и жилетки в колите си. А тъпото е, че ако ги беше изхакал ти щеше да го отнесеш, защото там ограничението е 50 и нататък се сещай...

Link to comment
Share on other sites

Вчера имаше катастрофа на асеновградско.... тва както и да е ама може ли да има толкова прости хора да им еба майката малоумна.

Катастрофата е посока Асеновград точно като слезеш от моста , някъв се беше качил на разделителя в най-дясна лента спряла една кола на аварийки и до там , нито сложили триъгълник нито нищо , слизам си аз от моста и си карам с 80-90км/ч в най-лява лента , естествено на тоя в/у разделителя даже и аварийки не му светят и както си карам аз в най-лявата лента изведнъж пред мене една групичка хора които стоят и гледат кво е станало на колата..... АБСОЛЮТНО НЕОБЕЗОПАСЕНО , няма триъгълници няма жилетки....... после що имало много катастрофи.... ми как няма да има като половината са олигофрени.....

Link to comment
Share on other sites

и аз живея горе долу тук , само дето от както направиха мола започнах да заобикалям , на тоя ляв завой можеш да си чакаш цял ден ...... не съм се загледал колко секунди са ама над 4-5 коли посмъртно не могат да минат.....

 

10 секунди е май , а чакаш 45 , и е някакъв ад вечер , случвало ми се е да чакам от аладина с/у хирургиите, защото тези за направо , ест от паркирани коли не могат да си минат в лентата , след ул.Лерин.

Link to comment
Share on other sites

Днеска на какво бях свидетел... Линейка караща в насрещното. Т.е. мина покрай природонаучния посока към центъра. С какъв акъл караше в насрещното и аз не знам.

Link to comment
Share on other sites

Поне е линейка. Добре че не било S-Class-а :)

 

и аз живея горе долу тук , само дето от както направиха мола започнах да заобикалям , на тоя ляв завой можеш да си чакаш цял ден ...... не съм се загледал колко секунди са ама над 4-5 коли посмъртно не могат да минат.....

 

Ми и аз гледам да заобикалям , ама я прелезите ще са в ремонт , я сточна гара... :rolleyes: супер смотан квартал относно инфраструктора! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Вчера имаше катастрофа на асеновградско.... тва както и да е ама може ли да има толкова прости хора да им еба майката малоумна.

Катастрофата е посока Асеновград точно като слезеш от моста , някъв се беше качил на разделителя в най-дясна лента спряла една кола на аварийки и до там , нито сложили триъгълник нито нищо , слизам си аз от моста и си карам с 80-90км/ч в най-лява лента , естествено на тоя в/у разделителя даже и аварийки не му светят и както си карам аз в най-лявата лента изведнъж пред мене една групичка хора които стоят и гледат кво е станало на колата..... АБСОЛЮТНО НЕОБЕЗОПАСЕНО , няма триъгълници няма жилетки....... после що имало много катастрофи.... ми как няма да има като половината са олигофрени.....

Злобил за теб явно е нормално да си караш с почти два пъти по-висока скорост от разрешената и виновни да са хората, които явно имат проблем.

 

 

А за колегата ТНТ да поясня, жълтото не е зелено, а това как се възприема си е проблем на всеки индивидуално, но повечето мислят като теб - всички минават защо аз да спирам, я и аз да мина какво като е червено...

Link to comment
Share on other sites

Ще обясна точно какво стана, че май не ме разбра TNT. Стоя си аз на светофара и си чакам, остават още около 20-30 сек., за да светне зеленото и изведнъж един моторист се навира между колите, оглежда се малко и с мръсна газ минава на червено кръстовището, направи ляв завой май. Какво щеше да стане ако беше изчакал 20 сек още незнам. А ако някои са беше засилил да хване зеленото ?! Та това казах, че ме дразни само. Нека да искат адреналин и т.н. ама чак пък толкова. Става въпрос Сточна гара посока Военна болница.

Link to comment
Share on other sites

Че нека си имат проблем хората, то на всеки може да се случи, но нали затова ги има тея триъгълници и жилетки. Злобил може и да карал с 80-90 по Асеновградсо шосе, ама да не би пък ти да караш там с 50?

Link to comment
Share on other sites

там на слизане от моста всеки кара с 40км/ч...... особено пък ако е юзър в булфорум

не с 40, но с 60 все си мисля че е къде-къде по-нормално от 80-90

Link to comment
Share on other sites

Аз пък всеки път се псувам защо спазвам правилника и правя кирливия ляв завой от лява лента.....ще гледам да си избия тоя навик.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък всеки път се псувам защо спазвам правилника и правя кирливия ляв завой от лява лента.....ще гледам да си избия тоя навик.

И аз много често го правя , но само на кръстовища където има възможност , а не като някой индивиди които правят ляв от средна лента на източен за към Богомил ... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Беше 11 часа вечерта , нямаше други коли , карал съм с 20 над ограничението ГОЛЯМ ПРАЗ.

Тва не оправдава как може хората да стоят в най-лява лента (скоростна лента се води) без да са обезопасени , без жилетки , без да са сигнализирали за катастрофата , тва е малоумна работа.

Link to comment
Share on other sites

Беше 11 часа вечерта , нямаше други коли , карал съм с 20 над ограничението ГОЛЯМ ПРАЗ.

Тва не оправдава как може хората да стоят в най-лява лента (скоростна лента се води) без да са обезопасени , без жилетки , без да са сигнализирали за катастрофата , тва е малоумна работа.

ся бекито ще дойде да ти даде акъл спокс той е по тези работи :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бе мене не ме дразни че ми наливат , аз съм наясно че съм в нарушение ......

Дразни ме че там няма такъв човек който да кара с 50 и в същото време всеки ми налива , ебахти как в тоя форум всичките карат по правилата , одумват малко по-разголените девойки , абе всеки е най-най.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...