Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

Някой знае ли за колко се купуват акаунти 30ти левел, без особени герои и руни в тях?

Не съм чул да се купуват/продават акаунти, все пак играта е безплатна и за 1 месец се става 30лвл. Ти ще купуваш или ще продаваш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

О, продават се и то доста. Нищо за сега няма да правя аз, но просто се зачудих. Иначе ако има 10$ в един, като нищо ще се напъна да кача 10лвла и Диабло 3 ще ми излезне безплатно (след продажба на един ск2 и хон акаунти) :).

Link to comment
Share on other sites

Тук примерно един пич си продава акаунтите.Предполагам,че има и някакъв вариант да се буустне акаунт,но нямам идея как става.
Link to comment
Share on other sites

Като станеш 30ти лвл и имаш над 10 героя можеш да играеш ranked.Предполагам си го видял.Рейтинга е нещо като на Wow в арените.Правиш 10-20 игри и ти оределя рейтинга.След това в зависимост от изиграните игри взимаш или губиш определен брой точки.В началото е най-добре,защото тогава взимаш около 30 точки от победа :)

Link to comment
Share on other sites

Хич да не е , имам още 9 нива и се вдигат тегаво, така че скоро няма да мисля за рейтинг :) Имам три героя вече, а днес мисля да си купя и Аш, че искам да си цъкам основно с ad carry-та. Естествено, предимно играя с Graves.

Link to comment
Share on other sites

Купих си Olaf :) Бях го играл преди 1-2 пъти и нещо не ми беше харесал,но сега направо мажа :D Е да пробвах го току що с ботове.Трябва да го пробвах и в джунглата :)

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам, че тва животно Malphite е просто нереално без значение дали ще е соло топ, или мидninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Във форумите се говори нещо за nerf на Kog'maw, хората постват топици от сорта на "Why Riot is nerfing Kog?". Май става въпрос за инфо от PBE-то, но не съм проверявал в детайли, може и да не е вярно.

Link to comment
Share on other sites

Значи ако Olaf е имба соло топ Riven си е за instaban :D Купих си я оня ден.И първа игра един Pantheon ме насра.Другата загуба ми беше срещу една Riven,която имаше сигурно 50 игри изиграни с тоя герой,а аз имах 3.Много демидж прави и сищо много лесно се фарми с нея :)

Link to comment
Share on other sites

Ривен е много силна, доста често банван герой в high elo :) остават 3 седмици до Diablo и се чудя дали ще ми липсват нообовете в league... не мисляlaughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ривен е много силна, доста често банван герой в high elo :) остават 3 седмици до Diablo и се чудя дали ще ми липсват нообовете в league... не мисляlaughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Съмнява ме да ти липсват :) Бтв, мноо съм силен вече !! Даже нямам 30-то ниво, нооооо, имба просто :D

Link to comment
Share on other sites

Открих оптималния build за Malphite :D И понеже не ми се прави guide ще напиша само айтъмите: започвате mid или solo с 3xdorans ring + sorcerers shoes, финалния билд е: Sorcerers shoes, Abyssal Scepter, Rabadon's Deathcap, Sunfire Cape, Guardian Angel, Frozen Heart. Поредността на закупуването силно зависи от това срещу какво играете в линията ap или ad. Като цяло е хубаво в late game да имате Abyssal, Frozen Heart и Sunfire, a всичко останало е бонус dmgbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...