Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

Краси ще питам един приятел как точно може да се цъка dota 2 BEta.Прави се някакъв quiz и ти дават +2 покани.

Ще съм ти благодарен :)

 

И за да не съм тотал офтопик одеве сканирах страниците с руни на Shushei и си харесах билд за кастър: големи Flat AP, червени Flat MP, жълти и сини AP per lvl, сега почвам да събирам IP за руни, щото за кастър нямам кьорава руна и ползвам някви сборни от другитеlaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Ще съм ти благодарен :)

 

И за да не съм тотал офтопик одеве сканирах страниците с руни на Shushei и си харесах билд за кастър: големи Flat AP, червени Flat MP, жълти и сини AP per lvl, сега почвам да събирам IP за руни, щото за кастър нямам кьорава руна и ползвам някви сборни от другитеlaughing.gif

Аз кастъри не играя много но имам руни за тях: големи Flat AP, червени Flat MP, жълти ManaReg per lvl и сини MR

Много добре ми дойде рефънда на dodge руните 13000+ AP и си купих Flat HP Quints

Link to comment
Share on other sites

Аз кастъри не играя много но имам руни за тях: големи Flat AP, червени Flat MP, жълти ManaReg per lvl и сини MR

Много добре ми дойде рефънда на dodge руните 13000+ AP и си купих Flat HP Quints

Няма голям смисъл да си купуваш tier 3 HP quits разликата между tier 2 и tier 3 е 20 кръв.За 60 кръв голяма разлика няма да настъпи.Това трябваше по-рано да ти го кажа,че да си спестиш доста IP.

 

Иначе аз си ползвам някакви смесени за кастър,но рядко го и играя.Имам жълти МР,които ги ползвам и за carry :) Трябва да си купя сини за AP.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой е навит тази вечер може да ударим 2-3 доминиона :)

Тамън купих Lee Sin

Link to comment
Share on other sites

Беше но го нърфнаха доста

 

За мен все още си е доста OP, няма такъв dmg с q, вчера направих 15-0-10, а с него съм общо-взето unskilled сравнение с Аши, Тристана или Ког.

 

btw, само на мен ли Victor ми се струва слаб като герой unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Просто искам да отбележа, че братята руснаци са много големи noob-ове, сега имах нещастието двама от моя отбор да са руснаци -> Graves с Warmog и Atma's не сте виждали, е, аз видяхlaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Мани ги тия п*дали.Имах една игра на ranked много забавна.Влизаме и някакъв руснак почва да ни обижда.Идва време да пикне той е афк и рандом-ва janna преди това аз взимам алистар...Та цялата игра се пре*ба.След това го репортнах и дано да са го баннали.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой гледа ли IEM Kiev :D Moscow 5 просто ме изпълват от кеф като ги гледам какво направиха с Sypher и SK, на финала ще имат голямо предизвикателство в лицето на TSMbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Поздравления за Moscow 5. Новите световни шампиони. Гледах финала на живо и мога да кажа, че тия пичове направо унизиха скапаните американци и аз съм доволен вече :)

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за Moscow 5. Новите световни шампиони. Гледах финала на живо и мога да кажа, че тия пичове направо унизиха скапаните американци и аз съм доволен вече :)

Тия май ще станат номер 1 тая година.Единствените,които евентуално могат да ги спрат са CLG и TSM.Днес не успях да гледам финалам,но имам наблюдение,че те играят малко по-агресивно mid и late game.А CLG се осраха...

Link to comment
Share on other sites

CLG бяха отнесени на полуфиналите, а TSM в момента са адски зле. Преди няколко дни паднаха срещу отбор събран от кол и въже при положение, че по-голямата част от играта я играха в числено предимство (5 вс 4)... и накрая на играта коментара беше - So embarassing.

пс: аз по принцип играта не я играя, но колегата е манияк и зяпа всякви стриймове, та покрай него съм по в час от разни дето я цъкат :)

пс2: Килеринчо, как реши, че Дигнитас са американци не знам. С тях съм се засичал в друг жанр игри и мога да се закълна, че са предимно англичани и скандинавци (шведи най-много). Имат и българин в менеджмънта...

Проверих... явно отбора им в ЛоЛ са американци, макар наистина отбора да е записан като английски (HQ). Явно са се разрастнали доста през годините, в които спрях да ги следя.

Link to comment
Share on other sites

Ами така пишеше на представянето за финала. Де да знам, те като гледах момчетата, имаше и опънати очички даже, та колко са американци, Божа работа :) Но бяха адски слаби. Първата игра завърши нещо като 30+ на 10. И много лесно Moscow 5 ги подведоха да играят по тяхната свирка. Хареса ми финала, но щеше да е още по-добре ако бяха играли по равностойно двата отбора. М5 бяха доста по-силни, което уби интригата още след първия мач. Но и така стана шоу.

Link to comment
Share on other sites

Така е... втората започна с идеята, че ще е по-равностойна но дигнитас пак клекнаха след 12-15та минута и отново стана грозно. Особено като им откраднаха барона беше болна работа. Добре си играха руснаците и заслужено си победиха.

Link to comment
Share on other sites

Още на турнира в Kiev тея момчета ми направиха много голямо и добро впечатление. Изключително агресивна игра, много добър тайминг в действията, всеки знае какво се иска от него в даден момент и го прави безпогрешно. Това, което правят в играта е нещо наистина ново и останалите отбори ще трябва да положат доста усилия, за да имат някакъв макар и минимален шанс срещу руснаците. Относно турнира в груповата фаза гледах мачовете им с TSM и SK и честно казано не се учудих от случващото се, тотална доминация. Единственият отбор, който ги затрудни бяха CLG и то във втората игра, която си беше спечелена от американците, но hotshit реши да се прави на пич и с тоя split push направо закопа отбора си. За финала какво да говорим, тотална гавра...

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се оплача значи. Купил съм си аз два шампиона, единия Graves разбира се и Annie. Тая седмица ги няма в ротацията и влизам в играта и ги взели и двата !!! Направо припаднах. И взех великата Fiora. До тук добре. Само дето имаше един проблем. Никога не съм играл меле герой и направо не знаех какво да правя. Ужас. Едвам стигнах 12 ниво. Срам и позор. Поне и разгледах уменията на тая гад и трябва да кажа, че е ОП. Трябва да има някакъв нърф, щото то така не може. Karthus и той е отвратителен.

Link to comment
Share on other sites

Аз си купих yorick и мачкам яко с лопатата :laughing1: Добре,че ще нърфват малко ирелия,че тя ми беше единствения проблем.Иначе и с ww играя доста,но сега като гледам с тоя нърф на Lifesteal-a ще е по-гадничко :(

Link to comment
Share on other sites

Тая Irelia е време да я нърфнат. Просто няма друг герой, дето да си купи Trinity force и да омазва всичко живоconfused.gif

С новия пач и това ще стане

Link to comment
Share on other sites

Да, изгледах клипчето за новия пач и общо-взето съм съгласен с промените с изключение на една - lifesteel. Тази промяна според мен ще направи Thornmail твърде OP за всички AD герои. Дано да греша, но ми се струва, че ще започнем да виждаме този айтъм все по-често в билдоветеmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Еее стига де!Как може да ми нърфнат Ирелията...

 

Преди малко играх Yorick solo top. Онзи Olaf не можа да си вземе дъх.

НА yorick Проблема ми е докато взема първият айтъм за мана реген и след това няма спирачки.Още обаче не мога да свикна да фармя крийпове с него.Пробвах няколко билда.Единият е с manamune и след това Spirit visage,trinity,но до тма почти винаги не стигам,защото се предават.Една игра обаче нпаравих "чашата" и след това ръшнах бързо тринити,и с лопатата след прок на sheen им правех един доста добър демидж :) Хубавото на yorick е че може да се играе и като танк с доста демидж и като хибрид,но още не съм го пробвал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...