Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Не е от нашите мани го :) Емо !!! Бтв, няма ли вече да правим някакъв warez.ru отбор, че съм мноо задобрял с Graves :D Ама правим 5-ма отбор и играем, че 2-3-ма само и другите рандъм ще е куца работа !

Link to comment
Share on other sites

Аз Graves от онзи ден го играя с малко по-различни руни.Вместо armor pen съм набучил dmg и на първи левел на съпорта му късам главата :D

За отбора не знам аз не играя сега много много,но лятото ако има желаещи ще се играе :)

едит:аа да и стига игра с тия ботове.Стана 20ти левел още цъкаш с тях :D

Link to comment
Share on other sites

Аз Graves от онзи ден го играя с малко по-различни руни.Вместо armor pen съм набучил dmg и на първи левел на съпорта му късам главата :D

За отбора не знам аз не играя сега много много,но лятото ако има желаещи ще се играе :)

едит:аа да и стига игра с тия ботове.Стана 20ти левел още цъкаш с тях :D

 

Ми с рандъми е пълен ташак да играеш. Играя и PvP ама много нерви на моменти.

 

За руните кофти хава. Армор пенетрейшън си е баш каквото му трябва. Повече дмг от руни няма смисъл, той си прави достатъчно, само дето трябва да внимаваш повечко. Уцелиш ли момента , няма спиране. Graves иска армор пенетрейшън и скорост. Играх го известно време с два Phantom dancer-а даже, Infinity edge и Bloodthirst меча. Бедна ти е фантазията колко бързо убива, без значение какво е пред него. Всеки удар критикал за по 450-500 и за една секунда налива яко. Докато се усетиш и си заминал. Почти не ми се налага да си използвам ултимейта, те умират преди това хората. В много редки случаи, за разни шампиони дето се движат по бързо, но такива са малко. А, забравих и Last whisper-а. Утре да вдигна 20-то ниво и слагам руните за armor penetration.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз пробвам на Chaox билда.И вече не използвам exhaust,а Heal.Също и със Sivir понякога играя.тя също много демиджправи,но иска и страшно много мана.Общо взето трябва да взема някоя друга руна още.Сега имам към 4500 Ip и мислех направо да взимам за attack speed,но пък тогава си преебавам arm. pen.

Едит:Вече винаги почвам с doran's blade.По-лесно се фарми :)

Link to comment
Share on other sites

В на chaox билда не ми харесва само едно нещо - винаги купува qss, което е добре, ако имат много CC. За мен по-добрият вариант е GA или Banshee.

 

edit: dorans blade започвам само, ако играя със съпорт, който ме хилва иначе не може да лейнваш много времеbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Недейте така да подценявате Last Whisper ще ви дойде гарен с 200 армор и щитче и ще се чудите закво не му вкарвате dmglaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Недейте така да подценявате Last Whisper ще ви дойде гарен с 200 армор и щитче и ще се чудите закво не му вкарвате dmglaughing1.gif

 

То да е само Гарен, с мед да го намажеш. Last whisper е задължителен за Graves, middle-late game. Без armor penetration, late game стреляш на вятъра. Пуцаш там по разни животни с 3500 кръв и гледаш как не мърда :)

Link to comment
Share on other sites

Точно за това е madred-а :D Аз last whisper не съм правил от сезон 1.Скоро трябва да пробвам да го добавя :D Може и да стане нещо по-различно. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Тук като чета, излиза че се играят само AD Carries. Няма съпорт няма АП, яко дмг. От нас отбор няма да стане :laughing1: Много вожд, малко индианец :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тук като чета, излиза че се играят само AD Carries. Няма съпорт няма АП, яко дмг. От нас отбор няма да стане :laughing1: Много вожд, малко индианец :laughing:

 

Ти нали играеш файтър , какво се оплакваш :) Аз играя само AD carry, друго пробвах ама не ми се отдава :)

Link to comment
Share on other sites

Ти нали играеш файтър , какво се оплакваш :) Аз играя само AD carry, друго пробвах ама не ми се отдава :)

Аз обичам да играя танк или съпорт. Особено Гарен танк на горна линия ми е класика :D

Link to comment
Share on other sites

Аз гора не мога да играяlaughing1.gif

 

иначе madred's bloodrazor съм виждал само на teemo да се прави и то ако играе соло топbiggrin1.gif

Гората е лесна.Ако имаш Lee Sin направо е детска игра.Аз сега трябва да си купя някакви руни за спийд,че да бия малко-по бързичко :)

Link to comment
Share on other sites

Докато не пробваме някоя друга игра няма как да разберем дали става тийм или не. Давайте да все организираме тея дето играем редовно дали не можем да направим малко PvP 5vs5. Примерно довечера.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще цъкам чак събота.Ако искате ще събера 5 човека и ще направим custom.Тука мисля,че сме повече от 5 така че всички ще са доволни :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже колко струва пълен сет (30) от руни tier 3? Вече на няколко места виждам написано, че пълен сет е 6000 IP, приблизително. Обаче, аз както и да ги смятам, по-малко от 8000 не мога да ги изкарам. За AD примерно - 3 Quints flat AD - 3075, 9 marks flat AD - 1845, 9 seals flat armor - 1845, 9 glyphs flat MR - 1845. Общо - 8610. За AP дори още по-скъпо, защото magic pen руните са по 405. Не че се оплаквам от високи цени, но не искам да се прецаквам, ако има някакъв начин да си вземеш комплекта по-евтино.

Въпросът е - аз ли греша нещо в сметките си, или хората които казват че комплекта е 6000 IP?

Link to comment
Share on other sites

8-9к са.Не слушай какво ти казват.Успех със събирането аз имам почти всички руни,но ми се ще да си купя 5ти runetab :laughing1: Все не стигат мамицата им :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...