Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Някой за тая вечер навит да направим 2-3 игри?

Аз,аз,аз

letalisbg86 ми е ника!Ако желаеш съм на линия до 00 00 някъде!

Link to comment
Share on other sites

Аз махнах играта че след месец имам 4 изпита :D Иначе Tryndamare е нърфнат доста :) Вече не може да прави 100% crit на 0 кръв.

Link to comment
Share on other sites

Аз махнах играта че след месец имам 4 изпита :D Иначе Tryndamare е нърфнат доста :) Вече не може да прави 100% crit на 0 кръв.

 

Да бе, сега може да ги прави на 100% healthbiggrin1.gif Tryndamare не е страшен стига да имаш стън и екзост в отбораbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Къв беше тоя nerf за soraka, тоя герой го изкараха толкова OP biggrin1.gif Честно не си спомням да са nerf-вали герой толкова бруталноmad.gif

 

иначе очаквам в близките дни сезон 2 както и dominion beer.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз се преместих в EU West, щото ми писна от разни руснаци сърби и т.н.

 

Как става прехвърлянето, искам да си преместя втория акаунт в West?

 

иначе вчера едни руснаци ни натъжиха за пореден пътlaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз си оставам в източната част.Много напирах в началото,но голяма част от хората с които играя си останаха тук.Да има идиоти,но не чакам 5 минути за игра.В West е бъгнато queue-то.Пък и през повечето време играя с приятели така че не ме вълнува много дали печеля или губя.Важното е да ми е кеф :)

Към края на месеца можем да поиграем :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Вчера започнах да играя. За първи път от както я пробвах в бетата ми хареса, явно попаднах на забавен герой - Сивир. Wiz of Oz - EUW.

Link to comment
Share on other sites

Вчера започнах да играя. За първи път от както я пробвах в бетата ми хареса, явно попаднах на забавен герой - Сивир. Wiz of Oz - EUW.

 

 

Лесни герои за начинаещи са Ashe, Tristana, Garen също (best tank in this game :D ) няма кой знае какво да им мислиш като билдове или spells. Мога да те посъветвам също така да не купуваш руни преди 20лв, просто е безсмислено, защото така или иначе ти трябват руни Ранк 3. Ако имаш някакви въпроси около играта питай, без да се притесняваш ще помагаме с каквото можемbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Вчера започнах да играя. За първи път от както я пробвах в бетата ми хареса, явно попаднах на забавен герой - Сивир. Wiz of Oz - EUW.

Сивир е най-безсмисления герой в лигата, по-добре го остави. Катарина не е лош герой за начало, Ryze също.

Link to comment
Share on other sites

Защо? Супер съпорт ми се вижда. Ултито е страхотно за трепане на кули или в битки, страхотен фарм можеш да си набавиш с нея без да трепеш герои.

Link to comment
Share on other sites

Защо? Супер съпорт ми се вижда. Ултито е страхотно за трепане на кули или в битки, страхотен фарм можеш да си набавиш с нея без да трепеш герои.

Сивив за съпорт не става, за тази цел има Soraka, Taric, Sona или Janna. Относно фарма - да, но само това. Не прави никъв дмг, няма дмг магии, вярвай ми слаб е. По-добре събери пари за някой друг герои и тренирай него, по нататък ще разбереш за какво ти говоря. Има доста евтини добри герои, с които да започнеш например Ashe 450IP е само, но е прекрасно AD Carry

Link to comment
Share on other sites

Аз керита рядко играя, губя ориентация когато съм в центъра на битките. Харесва ми съпорт, когато има кой да съпортвам де. По-нататък ще видим. Сега карам с нея понеже е лесно и ми е забавно, като науча от какви герои да се пазя и какво правят тогава ще експериментирам. До тогава събиране на парички. Иначе не ми пречи с нея, в няколко игри правя много лесни над 10килс с почти никаква смърт (все пак това аз съм 6ти лвл, така че ме пуска с нуубове като мен де).

Link to comment
Share on other sites

liquid, пробвай този билд на Sivir и пиши какви са резултатите :) ботуш по желание -> Yomuu's Ghostblade (не забравяй да ползваш Active-а в битки или като сваляш кули) -> Wit's End -> Warmog's armor -> Atma's Impaler, и едно infinity edge.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой гледа Intel Extreme Masters, но току-що Fnatic изнесоха едни американчета с големия черпак. Просто играят страхотноbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой гледа Intel Extreme Masters, но току-що Fnatic изнесоха едни американчета с големия черпак. Просто играят страхотноbeer.gif

не случайно станаха N1 :) Гледах малко втората игра.Направиха ги да си барат ушите :)

Link to comment
Share on other sites

В тази игра има повече нещастници от Дота и ХоН взети заедно. 60% от игрите има някой афк.

 

В началото винаги е така, за съжаление докато не станеш поне 20лвл ще се сблъскваш доста често с нообове, дето не знаят къде се намират :) Мен повече ме дразнят гадните тролове, които постоянно недоволстват... примерно одеве взех win-zhao и тръгнах да играя гора, но си обърках мастъритата и съответно малко по-бавно качвах левели, разбира се, тъпия соло играч почна да троли колко съм бил слаб и т.н. В крайна сметка завърших 15-5, но до mid game тоя пич не млъкнаmad.gif

 

Междувременно SK взеха първата игра на CLG, май ще гледаме европейски финал :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...