Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Varus е доста имбав, с лекота с правят килове с него. Очаквам доста да го нърфнат скоро..

 

А новия какъв ще е? Пак ли fighter? Няма лида пуснат некъв як танк нов или Support :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Днес съвсем случайно ми направи впечатление, че fnatiic вече за без Shushei :( http://fnatic.com/news/9865/fnatic-releases-shushei.html

Еми очакваше се... като изключим дриймхака миналата година не помня друг турнир в който шушей да е блеснал с нещо особено... Fnatic поиграха със соаз на in2LoL, видяха какво е да имат истински соло топ и няма как да им е харесало ;д

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Днеска свършиха европейските квалификации за световното. На финала M5 победиха SK с 2-0 игри, като показаха наистина впечатляваща форма - първата игра завърши с 15 кила за M5 срещу само 1 за SK, а втората 26 за M5 срещу 3 за SK. Отборите, които ще представят Европа са: M5, SK и CLG.eupirate.gif

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Fnatic, но след като смениха двама от отбора се очакваше да стане така. Все пак дано на финалите да спечелят европейци

Link to comment
Share on other sites

В последните месеци M5 се бяха отпуснали доста.Имаше една игра в която тролваха здравата :D ЩЕ видим какво ще стане в NA и Корея.Там нещата също са доста напечени.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой знае ли кои отбори от NA се класираха за финалите?

 

edit: kotora, ти в WEST ли играеш вече, че аднах акаунта, дето ми даде в EAST :Д. Да вземем да се съберем вече за едно 5в5.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bulgaria - Romania 1-0 :)

 

ако на някой му се гледа - http://eune.leagueoflegends.com/news/watch-balkan-league-live

 

има кратка почивка, след малко почва игра номер 2

Link to comment
Share on other sites

TSM, Dignitas и CLG

Подробности ТУК

 

Очаквах TSM и CLG да се класират, по-интересното беше кой ще е третият отборbiggrin1.gif

 

 

Bulgaria - Romania 1-0 :)

 

ако на някой му се гледа - http://eune.leagueof...kan-league-live

 

има кратка почивка, след малко почва игра номер 2

 

Изгледах втората игра и мога да кажа, че румънците бяха далеч под класата на нашия отбор. Не знам дали първата игра е била по-равностойна, но втората беше грозна картинкаninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Очаквах TSM и CLG да се класират, по-интересното беше кой ще е третият отборbiggrin1.gif

 

 

 

 

Изгледах втората игра и мога да кажа, че румънците бяха далеч под класата на нашия отбор. Не знам дали първата игра е била по-равностойна, но втората беше грозна картинкаninja.gif

 

purvata zapochna s predimstvo na Romania, (0-3, 1-3 ili neshto takova), posle nashite izravniha midgame i gi izqdoha v late game-a

 

inache vtorata verno beshe brutaliq biggrin1.gif

 

PS Captain Bulgaria rulz bowdown.gif

 

 

ne moga da ne se pohvalq... nai-dobrata mi ranked igra ever ^^

 

samo 1078 ELO e de, no vse pak radva :P

 

 

ravennn.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тия са били яко дебили...Нямат танк,нямат свестен соло топ.

От 4ти до 6ти са "финалите" на season 2.До колкото знам ще има още нещо на 13ти.Предполагам големият и малкият финал.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Те си отпаднаха :lol: Искрено ме учуди, че азиатците спечелиха и двете групи и то с по 3 победи, а аз изобщо не ги броях, че имат някакви шансовеblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...