Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Тройката е запълнена с европейски тиймове, сега остава да видим кой ще е победител, аз лично съм за fnatic, ама да видимlaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пред голяма дилема съм :lol: Събрах 6300 ip и сега се чудя кой герой да си купя :D Graves или Lee Sin. Graves го играя цяла седмица и задобрях много :) За Lee sin обаче не знам почти нищо,а той си е доста добър за jungle.

Link to comment
Share on other sites

Пред голяма дилема съм :lol: Събрах 6300 ip и сега се чудя кой герой да си купя :D Graves или Lee Sin. Graves го играя цяла седмица и задобрях много :) За Lee sin обаче не знам почти нищо,а той си е доста добър за jungle.

К'во му се чудиш, ако ти харесва да ходиш по горите взимай слепия монах, ако обичаш да си в центъра на мелето и целият отбор да играе за теб взима range carry-то :P Аз Graves си го купих миналата седмица, ама ся цъкам с miss fortune, щото улта й е супер имба за изчистване на вълна от крийп :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

И аз си преместих акаунта в West. За сега наблюденията ми са, че има по-малко тролове и хората разбират малко повече за какво става въпрос в играта. Разбира се, одеве имаше 2ма гърци, които бяха тотално гг и не знаеха къде се намират (и то на ранкед biggrin1.gif)

Link to comment
Share on other sites

И аз си преместих акаунта в West. За сега наблюденията ми са, че има по-малко тролове и хората разбират малко повече за какво става въпрос в играта. Разбира се, одеве имаше 2ма гърци, които бяха тотално гг и не знаеха къде се намират (и то на ранкед biggrin1.gif)

Ее стига де :( Аз се отказах по простата причина,че още поне 5 човека трябва да се местят заради мен :D

Иначе наблюденията ми за Lee Sin-много имба.След доста тренировки го пробвах на ranked една игра и направи 5/1,но загубихме защото имах двама идиоти в отбора.

Едит:Аз на west Имам Смърф(втори акаунт).Като имах една седмица без победа и отидох да си играя там.

Link to comment
Share on other sites

Аз отдавна съм казал, че Lee Sin е imba, до сега не съм видял някой от топ играчите да играе соло линия vs Lee Sin и да го биеmad.gif

 

Що се отнася до горите там вече има конкуренция и то сериозна най-вече Udyr и Shaco, който след последния бъф е просто ужасен. Моят любим xin-zhao също може да ганква много лесно, но тъпанарите от Riot го нърфваха няколко пъти и в момента е меко казано useless.

Link to comment
Share on other sites

За това сорака за АД и мачкаш наред :laughing: !

Link to comment
Share on other sites

За това сорака за АД и мачкаш наред :laughing: !

 

Само си представи колко е трудно да убиеш Soraka Bot и ще разбереш колко имба всъщност е тоя геройblink.gif

Link to comment
Share on other sites

Само си представи колко е трудно да убиеш Soraka Bot и ще разбереш колко имба всъщност е тоя геройblink.gif

Не е чак толкова трудна.Ако е някакъв дебил и стои във храста и аз съм с алистар.На 2ри лвл или ще остане на 1 плюнка без флаш или ще умре :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хмм... много интересно. Изключително полезна информация и много добре коснтруиран текст, поздравления.

 

И изключително невярнаph34r.gif

 

Иначе новите руни ми харесват, може да се направи добър билд за хибриден тип герои. За съжаление скапаните IP се събират много бавно, ако нямаш boostmad.gif

Link to comment
Share on other sites

И изключително невярнаph34r.gif

 

Иначе новите руни ми харесват, може да се направи добър билд за хибриден тип герои. За съжаление скапаните IP се събират много бавно, ако нямаш boostmad.gif

Най-трудно се събира между 3100 и 6к :( Аз трябва да събера за още един таб специално за jungle ,че съм си позапълнил и 3те.

 

 

С графиката се свиква не е толкова гадна.По-добре такава графика отколкото да играя на квадратчета дота.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, някой от вас защо не пробва HON? Сега е на 10 долара играта, взимаш всички герои.

 

Като графика е 1:1 с DoTA и не виждам смисъл да се занимавам. Иска ми се да пробвам DoTA 2, ама кой ли знае кога ще излезе, пък да не говорим, че ще е с някакъв месечен абонамент, който определено не бих плащалbiggrin1.gif Ще се цъка LoL до излизането на Diablo, пък след това ще го мислим.

Link to comment
Share on other sites

DOTA 2 няма информация да е с каквито и да било абонаменти. Най-вероятно ще е като ТФ2 и ЛоЛ - ф2п. ХоН е супер и бих играл нея, но е доста по-трудна и от една година не съм играл, толкова много неща са променили, че не ми се търпи да съм пълен нууб отново за 5-10 часа докато науча един нов герой и какво правят новите, че да знам кога мога да атакувам и от какво да се пазя.

Като графика всички са еднакви, единственото което е различно е арт стила на игрите. ЛоЛ е по-анимационен, ХоН е по-сериозен, близо до оригинала, ДОТА2 е нещо посредата.

Link to comment
Share on other sites

Нямам нервите и времето да започвам да играя нова игра.Достатъчно ми беше,че си почнах героя на west.

Краси ще питам един приятел как точно може да се цъка dota 2 BEta.Прави се някакъв quiz и ти дават +2 покани.

Едит:Сега го питах тоя приятел.Много лесно става.Регваш се в Steam след това намираш dota 2 в описанието има дота 2 survey(на мен сайта ми е на български и е малко скапано) Трябва да имаш инсталиран steam.За сега съм стигнал до тук,тъй като идиотският steam заби и не иска да се connect-не към сървъра им :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...