Jump to content
BulForum.com

League Of Legends: Clash Of Fates


lil_stenly

Recommended Posts

Абе с какво се counter Talon.Много демидж прави тва животно.С Riven не мога да го бия...

 

Трябва ти герой, който има range spell или teemo, който solo top counter-ва всяко ADbiggrin1.gif Един добър избор би бил GP, Malphite... и други. Билда също е от съществено значение, за GP един ригълс + нинджа таби ще са идеален вариант, фило-то също не е за подценяване, ама след това трябва да го продадеш или да правиш шурелияbiggrin1.gif За малфит правиш от Frozen Heart големия щит с армора и gglaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Точно teemo нз дали го контрира. А иначе ти за solo top или solo mid питаш. Защото solo top го бие почти всеки от често избираните герои - lee, ww, udyr, riven, olaf ... Просто си купи малко армор.

Link to comment
Share on other sites

Хората правят по 10 поредни победи, а аз за 2 дни вече 10 поредни загуби, от които 6 игри с французи,3 с немци и 1 с испанци. Да излиза вече Диаблото, за да не се мъча повече!!!

Link to comment
Share on other sites

Хората правят по 10 поредни победи, а аз за 2 дни вече 10 поредни загуби, от които 6 игри с французи,3 с немци и 1 с испанци. Да излиза вече Диаблото, за да не се мъча повече!!!

 

Стига си са оплаквал, одеве ти направих 1 победа, така че вече имаш 9 загуби и 1 победаlaughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

да се изфукам малко, че ми напълни душата тая победа bowdown.gif

 

545903_448038668543373_100000117325490_1865895_1385255022_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ей най-голямата клетва в лола е: Да се паднеш в отбор с испанци,французи и гърци дано, и всяко Q само с такива да те пуска, освен съпорт друго да не можеш да пикнеш!

Link to comment
Share on other sites

да се изфукам малко, че ми напълни душата тая победа

 

И аз имам подобно, всички от противниковия отбор са с положителен резултат, само един е с положителен от моя, и един 17 левел:

dc2564e4735eae51.JPG

 

Също и това:

 

2083f8194c073bd9.JPG

 

Моя отбор сме трима, срещу петима.

 

Игрите на ниско ниво са много забавни понякога.

Link to comment
Share on other sites

Засега резултата е 4:1 , което е добре :)

 

Ама играта не балансира много добре отборите. И е тъпо да се играе с рандъми. И без войс комуникация пък хептен. Ако се организираме отборче, ще е по-забавно плюс войс някакъв.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да не си купя новото ad carry. Предполагам сега в началото ще е OP, а и не излиза всеки ден ad carry. Или да изчакам да го пуснат в ротацията и тогава да го купувам. Ще се почудя още малко :)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да не си купя новото ad carry. Предполагам сега в началото ще е OP, а и не излиза всеки ден ad carry. Или да изчакам да го пуснат в ротацията и тогава да го купувам. Ще се почудя още малко :)

Аз ще го купувам.Имам ip имам и още буустова така,че ще се изръся :)

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля да си го зема, но имам много ИП за събиране.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не ме кефи Varus. Не мисля да го купувам в крайна сметка. Ако го пуснат другата седмица в ротацията ще го пробвам, но не мисля че ще го купя.

Link to comment
Share on other sites

Така се правят милиони. Няма ли да сменяте към дота2 вече? Регистрирате се в плейдота, пускате един пост в темата където на ден раздават по 100 ключа. След 1-2 седмици вдигат летвата за по-нови регистрации, които могат да получат ключ и чакате имейл. Аз така взех два, но вече нямам ИП адреси и имейли от които да се регвам :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...