Jump to content
BulForum.com

Koi kakvo slusha


ZGAN

kakuv e osnovniqt stil muzika slushan ot vas  

365 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Много ми беше трудно да реша дали да отбележа рок или метъл, защото обожавам и групи като Purple, Uriah Heep и Whitesnake; и такива като Maiden, Nightwish и Blind Guardian; и Pain Of Salvation, Conception, Queensryche, Dream Theater; а и такива като Slipknot, Godsmack, Children Of Bodom, Dark Tranquillity, Nevermore, Cradle Of Filth. А пък Tool, които страшно много харесвам, е много трудно да бъдат определени в стилово отношение. Слушал съм много музика от всякакви стилове и са ми харесвали най-различни песни, според настроението. Но нищо друго не може да ми бръкне в душата както рок и метъл музиката (като най-общо определение). Това е музика, която се слуша със сърцето, не е предназначена за кеф на младите хора по дискотеките. Затова и много хора не я харесват - често е твърде дива, често носи твърде негативни послания... абе не е музика за всеки. Но точно затова е единственото нещо, създадено в последните няколко десетилетия, което мога да нарека МУЗИКА.

 

ПС. Е, това последното беше твърде крайно. Има и други стилове като джаз, ню уейв и т.н., които уважавам, но просто не ги харесвам толкова.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Слушам...ВСИЧКО!

Не ми се пишат разни любими групи и такива неща,щото мога да си пиша до утре,тъй като във всеки един стил (като изключим класиката) си имам фаворити.

Link to comment
Share on other sites

eliktronnata muzika

Някакви нови стилове май измъдрихме :)

 

Аз със задоволство отбелязвам промяна в музикалните си вкусове. Спокойно, все още съм върл фен на Slipknot ;) Но вече с удоволствие слушам и друга музика. Съвсем без да се срамувам ще заявя, че станах фен на Dido, Lene Marlin и Avril Lavigne. И пак любовта има пръст в това :)

Link to comment
Share on other sites

Az slusham raznoobrazna muzika,ama nai ve4e se kefia na skate-punk,ili t.nare4enia melody-punk,ama se kefia i na niakoi rap i hip hop par4eta,sashto se kefia na Crystal Method,Asian Dub Foundation i mnogo drugi...

Ina4e mrazia samo gnusnata 4alga.

Link to comment
Share on other sites

Мааалко ще ви разваля хубавата раздумка. Не се иска от вас да си изразявате мнението за музиката, която слушат другите. Темата е какво слущате вие лично. Дори не е какво не слушате. И изобщо не е кой бил миризлив и кой бил чистоплътен, тъп, умен, прав, крив... Ако ви се иска да пишете извън нея - отворете Notepad и пишете, пишете, пишете... Ясно? Сега ще изчистя темата от постовете не по въпроса. На някои дори ще раздам бонуси за проявеното усърдие - заслужават си да им го "уважа". Ако пък упорстват - "наградите" също са степенувани - ще минем на по-висока степен.

Link to comment
Share on other sites

Аз слушам доста неща и одста стилове. Предимно някъв по софт рок, или поп(казано най-общо) . Напоследък слушам радио онлайн-Сити и Актив.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм като доброто прасе-слушам всичко :D

Link to comment
Share on other sites

Слушам почти всичко с изючение на ЧАЛГАТА.Просто много ме.Ама няма какво да говорим де МЕТЪЛА просто си е класика:)Ето това вече е музика.Рап също слушам много ,но не ме зарибява чак толкова много.обичам да куфея здраво:)Поздрав

Link to comment
Share on other sites

Слушам всичко, но най-вече ЧАЛГА:D

 

еее ти се изложи :tongue :lol:

 

---mod note:

Мааалко ще ви разваля хубавата раздумка. Не се иска от вас да си изразявате мнението за музиката, която слушат другите. Темата е какво слущате вие лично. Дори не е какво не слушате. И изобщо не е кой бил миризлив и кой бил чистоплътен, тъп, умен, прав, крив... Ако ви се иска да пишете извън нея - отворете Notepad и пишете, пишете, пишете... Ясно? Сега ще изчистя темата от постовете не по въпроса. На някои дори ще раздам бонуси за проявеното усърдие - заслужават си да им го "уважа". Ако пък упорстват - "наградите" също са степенувани - ще минем на по-висока степен.

 

??? Желаеш награда?

Link to comment
Share on other sites

Nai ve4e metal-Blind Guardian,Iron Maiden,Hammerfall i vsi4ko deto ne e 4alga,pop,rap,narodna musika,tehno ili klasi4eska musika.Dopylnete me ako sym propusnal ne6to.

Link to comment
Share on other sites

Nnqma da stigne mqstoto da pisha vsichki stilove...samo v elektronnata podrazdeleniqta sa 20 minimum...a i v metala dokolkoto znam sa mnogo da ne se

surdqt oshtitenite...no mislq che sum gi dokaral pochti vsichki stilove

Ъ-ъ-ъ а къде по дяволите са кънтрито,операта,регето и рейва А?

:angry1

И сега сериозно-луд съм по "Tech-house" и "Ambient" стилове :music :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Слушам метъл защото смятам че това е музиката която се прави от истински професионалисти.Минал сам през каква ли не музика (без чалга,но гръцко съм слушал) и досега за мен метъла е най качествената музика.Смятам и на това да си остана.

Link to comment
Share on other sites

По принцип не се заслушвам по чалгата,но на последните купони се налага само този сорт музика и щеш-нещеш я слушаш и постепенно почва да ти харесва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...